قانونگذاران جمهوری خواه در ایالت تنسی گزارش تحت فشار قرار دادند در یک پیشنهاد برای اضافه کردن محصولات بهداشتی زنانه برای یک لیست از محصولات است که می تواند خریداری شده مالیاتی در دولت سالانه “فروش تعطیلات مالیاتی.”

این لایحه که اجازه می دهد تامپون و قاعدگی پد به مالیات در طول دولت در سه روز آخر هفته در پایان ماه ژوئیه که در آن برخی از کالاهای خریداری می شود بدون مالیات بر فروش با توجه به آسوشیتد پرس.

خواهان گزارش تحت فشار قرار دادند در اضافه کردن محصولات بهداشت به لیست در یک شنبه شنیدن این استدلال که افرادی که استفاده از این محصولات می تواند خرید بیش از حد بسیاری از, اگر نه با توجه به محدود می کند.

تبلیغات

“من فکر می کنم پس از آن مالیات بر فروش, تعطیلات, واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی در تعداد آیتم های هر کسی می تواند خرید” دولت ایالت جوی Hensley یک جمهوری خواه از Hohenwald گفت: روز شنبه با توجه به AP. “من نمی دانم چگونه شما را محدود کردن تعداد آیتم ها کسی می خرید.”

در “مالیات بر فروش تعطیلات” کالا اعم از پوشاک برای 100 دلار یا کمتر به کامپیوتر برای 1500 دلار یا کمتر خریداری می شود و معاف از مالیات.

دولت دموکراتیک بهداشت ، برندا گیلمور این گزارش گفت: برخی از دختران نمی توانیم محصولات بهداشتی زنانه.

“این بسیار ناراحت کننده مکالمه داشته باشد, وجود دارد برخی از دختران جوان که با استفاده از ژنده پوش و پارچه زیرا آنها نمی توانیم این محصولات است و ما نباید اجازه می دهد دختران جوان ما به ارائه به این تحقیر” گیلمور گفت: با توجه به AP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im