لیبرال گروه خواهان عدالت است ضربه زدن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOvernight مراقبت های بهداشتی: CDC توصیه می کند پوشش صورت در عمومی | مقاومت اجتماعی فاصله جرقه جدید نگرانی | جنجال بر سر تغییر ملی ذخایر تعریف | مک کانل سیگنال های چهارم coronavirus لایحه در پول: اقتصاد میریزد 701K شغل در ماه مارس | چرا بیکاری چک می تواند هفته | سردرگمی را احاطه کرده 9B در کسب و کار کوچک وام 13 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر (R-Ky.) برای بحث قضایی نامزد طول coronavirus همه گیر ترغیب رای دهندگان به او بگویید “نه بیشتر حواس او را پرت.”

مترقی خارج از گروه است تا با دیجیتال میلادی به دست آمده از تپه پیش از انتشار آن است که اجرا خواهد شد و در هر دو Facebook و Instagram هدف کنتاکی ملی و مخاطبان است.

“کشور نیاز به کمک های اضطراری در حال حاضر نه افراط قضات که رای به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه و دور از مراقبت های بهداشتی از میلیون ها زمانی که آنها به آن نیاز دارید. آمریکا زندگی می کند در معرض خطر هستند. مک کانل نیاز به بازگشت به کار” گفت: Brian Fallon, مدیر اجرایی خواهان عدالت است.

تبلیغات

بیش از نیمی دقیقه تبلیغ شروع می شود با ارجاع مک کانل نظرات در اخیر هیو هویت مصاحبه که استیضاح محاکمه پریشان کنگره از اقدام به سرعت در coronavirus در اوایل.

“او می دانم در اوج بحران مک کانل در زمان سه روز آخر هفته به جشن می گیرند با دیوان عدالت برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughTrump نامزد سابق Kavanaugh کارمند برای نفوذ دادگاه تجدید نظر Coronavirus نیست تنها دلیل کنگره باید صرف زمان کمتر در DC ترقی خواهان اصرار دموکرات به شنیدن از قاضی فدرال عمیقا انتقادی از رابرتز محافظه کاران بیشترو در حال حاضر مک کانل است که کاهش پایین جدید برای کمک به از کار آمریکایی” آگهی به راوی می گوید, با اشاره به دستگیری رهبر نظرات اصرار مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiTrump می گوید او مخالف پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر در پول: اقتصاد میریزد 701K شغل در ماه مارس | چرا بیکاری چک می تواند هفته | سردرگمی را احاطه کرده 9B در کسب و کار کوچک وام دو حزبی ولگرد از دفتر بودجه کنگره بیشتر (D-کالیفرنیا.) به “ایستادگی کردن” در یک چهارم لایحه.

تبلیغات

“او نیاز به ایستادگی کردن در این مفهوم است که ما در حال رفتن به رفتن همراه با بهره گیری از بحران به انجام کارهایی است که ربطی به بحران گفت:” واشنگتن پست.

مک کانل افزود: “آنچه واقعا اتفاق می افتد در اینجا است که او به دنبال یک راه برای جم از ما.”

ایران با رهبر موجب انتقاد در ماه گذشته زمانی که او اجازه دهید در سنا را برای خود عادی سه روز آخر هفته به عنوان پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinBank مدیران به دنبال راهنمایی در مورد وام کسب و کار کوچک برنامه از Ivanka Trump: گزارش غول های نفتی دیدار در کاخ سفید در میان صحبت از خرید ذخایر استراتژیک سردرگمی احاطه اندازی 9B در کسب و کار کوچک وام بیشتر مذاکره و به توافق نهایی در دومین بسته محرک اقتصادی که گذشت در اواخر شب جمعه. مک کانل اما کشف شد در کنتاکی روز جمعه در یک رویداد با Kavanaugh برای ادای سوگند در یک قاضی فدرال.

سنا بازگشت به واشنگتن دوشنبه زیر به تصویب رسید دوم coronavirus لایحه روز بعد و پس از آن مک کانل در حال حمله داعش به سرعت شروع به کار بر روی سومین لایحه – a 2.2 تریلیون دلار بسته است که کنگره با تصویب هفته گذشته است.

“او می گوید. البته ما بازگشت به قضات شعار من برای بقیه سال است که ترک هیچ جای خالی در پشت,'” آگهی همچنان با استفاده از صوتی از مک کانل. اضافه کردن ادعا میکند که ایران با رهبر است, قصد تایید “بیشتر قضات که می خواهید به پاره کردن و دور مراقبت های بهداشتی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در وسط یک بحران بهداشت عمومی.”

“بگویید میچ مک کانل بیشتر حواس او را پرت. بگویید میچ مک کانل قرار داده و همه گیر پاسخ اول” راوی پس از اتمام.

مک کانل خواسته شد Hewitt, که اغلب می پرسد سناتورها درباره قضایی نامزدهای اگر سنا خواهد رای بیشتر قضات و اگر او انتظار می رود دادگاه عالی خالی است.

“من شنیده ام چیزی در مورد هر یک از بازنشستگی در دیوان عالی کشور اما البته ما به قضات است. شما می دانید هیو من و شما باید در این مورد صحبت قبل از. شعار من برای بقیه سال است که جای خالی پشت” مک کانل گفت.

ایران با رهبر گفته است که بارها و بارها او views قضایی نامزد به عنوان یک اولویت است. سنا تایید کرده 193 قضات برای مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله تنظیم یک رکورد سرعت بر نفوذ دادگاه مدار نامزد. اما دموکرات ها و متحدان آنها استدلال می کنند که بسیاری از نامزدهای بی حد و حصر و خارج قضایی جریان اصلی.

مک کانل و همکاران خود تشویق شده اند برخی از قضات فدرال منصوب جمهوری خواه رئیس جمهور بازنشسته در این سال به منظور اطمینان حاصل شود که صندلی های خود را با متحدان ایدئولوژیک نیویورک تایمز گزارش داد در ماه گذشته.

آگهی آید یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او را نامزد جاستین واکر یک قاضی فدرال در کنتاکی و دست پرورده از Kavanaugh به یک صندلی در سی مدار دادگاه تجدید نظر, در نظر گرفته دوم مهم ترین دادگاه در کشور است.

واکر, 37, تایید شد برای یک صندلی در ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه کنتاکی فقط پنج ماه پیش.

او یک بحث برانگیز نامزد برای دادگاه منطقه صندلی و تایید شده توسط کمیته و تایید در سنا طبقه در پارتی-خط رای. واکر شد تاریخ “واجد شرایط” توسط کانون وکلای آمریکا (ABA) برای عدم وجود خود را از آزمون تجربه, داشتن ظاهرا هرگز سعی کردم یک مورد در دادگاه.

اما واکر در مورد مک کانل را که در ستایش او را در روز جمعه به عنوان “درخشان و عادلانه فقیه که reveres قانون اساسی و ملت ما اصول بنیادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im