Prognosticating کرگدن استفراغ در ستاد لوگو — پس KC برنده خواهد شد ؟

به عنوان یک فوتبال-وسواس ملت مشتاقانه منتظر فیونا سینسیناتی باغ وحش prognosticating کرگدن, آماده به سوپر باول انتخاب کنید پنج شنبه.

خواهد او را انتخاب کنید Kansas City Chiefs یا سان فرانسیسکو 49ers? در یکی از سخت ترین-همیشه فوق العاده کاسه به نیم تن ungulate تصمیم می تواند نوسان وگاس oddsmakers. بخت از میلیون ها نفر از bettors ممکن است آویزان در تعادل می باشد.

فیونا waddled به دو شناور به شکل “غنی سازی اسباب بازی” در قفس ضربه بینی خود را در برابر یک نابودسازی با کانزاس سیتی, آرم, باز, خود, فک و انداخت بالا.

معنای این ترتیب بود که به طور کامل روشن نیست. فشار دادن و پوزه در برابر یکی از اسباب بازی ها قرار بود به نشان می دهد مورد علاقه خود را, اما همزمان, استفراغ, به نظر می رسید برای ارسال یک پیام مخلوط.

شاید او را دوست دارد پاتریک Mahomes اما سوء ظن در مورد ستاد’ اجرای defense?

فیونا سابقه نیز مخلوط شده است. به عنوان یک تازه کار حیوانات اوراکل در سال 2018 او ساخته شده چلپ چلوپ زمانی که او برداشت underdog عقاب به ضرب و شتم پرستان. اما 2019 شد و او دانشجوی سال دوم رکود است. او را انتخاب قوچ بیش از Pats و ما می دانیم که چگونه است که معلوم شد.

حمایت: سازمان دیده بان سوپر باول به صورت رایگان با fuboTV (7 روز تست رایگان)

این ستاد در حال حاضر یک تیغ نازک 1-نقطه مورد علاقه. در واقع یک تلنگر سکه. جای تعجب نیست که چیدن یک برنده ساخته شده فیونا بیمار است.

مایک Moffitt است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: moffitt@sfgate.com. توییتر: @Mike_at_SFGate

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید