برخی از بیمارستان های خصوصی در حال حاضر در حال آماده سازی برای رسیدگی به بیمار بار با ایجاد جداسازی بخش.

چند اشاره بیمارستان در سراسر کشور گفت که آنها در حال حاضر آماده هستند و برای درمان از رمان coronavirus بیماران پس از مسخره دریل و خشک اجرا برای درمان تخصصی. حداکثر بهداشت و درمان یکی هند بزرگترین زنجیره ای از مراقبت های بهداشتی خصوصی شبکه در روز پنج شنبه گفت که آن را به شروع پذیرش از Covid-19 بيمار شروع جمعه.

درمان در دسترس خواهد بود در خصوص تعیین جداسازی بخش از بیمارستان های شرق بلوک حداکثر فوق تخصص بیمارستان ساکت و حداکثر فوق تخصص بیمارستان Patparganj. جدای از این امکانات تشخیصی از بیمارستان-حداکثر Labs– نیز شروع آزمایش برای COVID-19 برای نمونه های جمع آوری شده از چهار واحد در سراسر دهلی شورای ملی مقاومت. با این حال آزمایش نمونه های جمع آوری خواهد شد در انتخابی حداکثر بیمارستان – زعفران گورگان و Patparganj.

“با این طرح هدف ما به قرض دادن یک دست کمک به دولت در مبارزه با این عظیم همه گیر با اعتراف به Covid-19 مثبت بیماران در دو بیمارستان در سراسر شبکه ما برای درمان. ما امیدواریم که این کمک خواهد کرد که این کشور به عنوان یک کل مقابله با این بیماری موثر تر” دکتر Sandeep Budhiraja گروه پزشکی مدیر – Max بهداشت و درمان گفت.

به طور مشابه, BLK Super تخصص بیمارستان در سرمایه های ملی نیز اعلام کرد: شروع covid-19 درمان در موسسه پزشکی. “درمان در دسترس خواهد بود در خصوص تعیین جداسازی بخش از بیمارستان” بیمارستان گفت: در یک بیانیه رسمی. مقامات گفت: آن را محکم برای درمان با جداسازی تخت عرضه کافی از شخصی دنده محافظ هواکش و کارکنان آموزش دیده برای حمایت از هر مجموعه موارد مثبت.

“در حالی که این وضعیت در حال انجام است و ایجاد ترس و وحشت در میان توده ها در آن به اعمال فشار فوق العاده ای در مراقبت های بهداشتی حرفه ای” سانجی مهتا واحد سر و VP, BLK Super Speciality Hospital, گفت:, و اضافه کرد که این بیمارستان در حال حاضر کارآمد فرآیندهای متعدد مانند جداسازی مناطق تعیین شده برای سطح اول فرآیند غربالگری بیماران مشکوک به داشتن ویروس.

“این یک چالش فاز نه تنها برای این کشور بلکه تمام بشریت است. ما را حفظ خواهد کرد اضافه کردن تخت/بخش در مورد وجود دارد افزایش در تعداد COVID-19 مثبت بیماران” گفت: مهتا.

در همین حال اتحادیه وزیر بهداشت و خانواده, رفاه, Harsh Vardhan جلسه به نقد و بررسی اقدامات و آمادگی برای COVID-19 مدیریت از طریق ویدئو کنفرانس با وزرای بهداشت و رئیس وزرای امور متحده و UTs و سایر افسران سلامت بخش است. دولت بوده است ترغیب بخش خصوصی به طناب برای تست و همچنین درمان از ابتدای coronavirus بحران کشور است.

ارائه برای به اشتراک گذاشتن سوخته از افزایش coronavirus بیماران بیمارستان آپولو اعلام کرد راه اندازی یک برنامه جامع و یکپارچه پاسخ طرح را به نبرد به COVID-19 با عنوان “پروژه Kavach’ که به معنی ” سپر. پاسخ به طرح یک رویکرد جامع است که شامل تمام جنبه های از اطلاعات غربالگری و ارزیابی تست برای آماده زیرساخت برای قرنطینه و درمان, هندی, بیمارستان های زنجیره ای گفت:.

“ما در حال مبارزه با یک جنگ نه فقط برای این نسل بلکه برای نسل های آینده. رمان coronavirus همه گیر می داند هیچ مرزهای باعث می شود هیچ فرقی بین دین و کاست creed رنگ و یا موقعیت اجتماعی. این نیاز برای همه ما به گرد هم می آیند و به عنوان یک به شکستن زنجیره ای’ گفت: Prathap C. ردی رئیس بیمارستان آپولو ،

این بیمارستان آپولو همچنین اعلام کرد برای راه اندازی “پروژه ماندن من” نوآورانه استراتژی به ایجاد پزشکی اتاق در هتل ها/خوابگاهها با نظارت پزشکی برای قرنطینه و ایجاد یک سد از مردم قبل از آمدن به بیمارستان. “این وضعیت که در آن بیش از 50 درصد از موارد تنها نیاز به جداسازی و پاراستامول” گفت: Preetha ردی معاون رئیس بیمارستان آپولو گروه گفت.

این پزشکی اتاق خواهد شد نورد در شهرهای زیر – چنای بمبئی و حیدرآباد کلکته بنگلور و دهلی نو شروع با حدود 50 در هر شهر رفتن تا 50 اتاق هر سه روز برای رسیدن به یک هدف نهایی از 5000 اتاق های سراسر کشور. این خواهد بود کالیبره شده به عنوان در هر مورد نیاز”.

در مکان های مانند آندرا پرادش بوبانسور که دولت آن را کنار بگذارند جداگانه بیمارستان برای COVID مراقبت از آپولو است کمک به آنها را با مدیریت یک تعداد معینی از تخت ظرف بزرگ کشور بپردازد. این گروه همچنین گفت که در حال آماده سازی برای مرحله بعدی جامعه انتقال ویروس است.

با توجه به سر Ganga Ram, بیمارستان, بیمارستان اختصاص داده شده اختصاص داده شده تخت از جمله ICU مراقبت لازم الاجرا توسط دولت دهلی نو به تازگی برای Covid 19 بيمار همراه با یک محل جداگانه برای مشاوره این بیماران در OPD.

“ما همچنین آماده فضایی برای اقامت کارکنان اختصاص داده شده که مراقبت از COVID-19 بيمار. ما در آزمایشگاه های تشخیصی برای آزمایش آماده است. اما نیازهای اساسی و علت” مقامات در Ganga رم بیمارستان گفت.

“ما باید نیاز به کمک از سازمان های دولتی را در دسترس تایید کیت تشخیصی و دیگر مواد محافظ مورد نیاز برای پزشکان و پرستاران و کارکنان پیراپزشکی خواهد شد که به دنبال پس از مشکوک /تایید موارد COVID-19 بیماران” این مقام گفت.

در بیلوارا منطقه تبدیل شده است که این کانون Covid-19 در راجستان دولت گرفته شده بیش از 5 بیمارستان های خصوصی برای درمان بیماران است. این Chhattisgarh دولت در روز پنج شنبه نیز تصمیم گرفت به بیش از تمام بیمارستان های خصوصی در دولت برای مبارزه با COVID-19 همه گیر اما لغو سفارش ساعت بعد. این حرکت به دنبال به عنوان پنج مورد جدید تایید شد در دولت در روز پنج شنبه. در آسام دولت اعلام کرد که سیلچر DSA زمین گواتی را Sarusajai ورزشگاه را تبدیل به موقت بیمارستان.

با توجه به نقش پزشکان دولت در روز پنج شنبه همچنین اعلام کرد Rs. 50 لاخ پوشش بیمه برای پزشکان امدادگر بهداشت و درمان کارگران در مقابله با کرونا ویروس شیوع امروز. “متحده همچنین باید ارائه بودجه تحت ملی بهداشت ماموریت (آنهم) به دانشکده های پزشکی برای تهیه COVID-19 آیتم های مرتبط.

Leroy لئو کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de