شرکت سهام خصوصی با روابط کوشنر می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استراحت قوانین در برنامه وام: گزارش

از بنیانگذاران آپولو جهانی مدیریت یک شرکت سهام خصوصی با وابستگی مالی به کاخ سفید مشاور Jared کوشنرJared کوری KushnerOvernight مراقبت های بهداشتی: CDC توصیه می کند پوشش صورت در عمومی | مقاومت اجتماعی فاصله جرقه جدید نگرانی | جنجال بر سر تغییر ملی ذخایر تعریف | مک کانل سیگنال های چهارم coronavirus لایحه تهمت spars با خبرنگار بیش کوشنر را ‘ذخایر ما” اظهار سناتور دموکرات می خواهند اعتراض به تغییر ملی ذخایر توضیحات بیشتر, خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سهولت مقررات در محرک لایحه به نفع شرکت خود را با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط NBC News.

NBC گزارش داد که ایمیل فرستاده شده توسط آپولو, بنیانگذاران, علامت, روآن, به گفته یک منبع نزدیک به کوشنر. این منبع گفت: “هیچ چیز قابل توجه” در مورد ایمیل که ارسال شده به کاخ سفید مشاور.

بر خلاف ده ها تن از شرکت های دیگر کوشنر دریافت پیشنهادات از آپولو ساخته شده $184 میلیون وام در سال 2017 به کوشنر شرکت های شرکت املاک و مستغلات است که در آن کوشنر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpTrump آتش سوزی هوش جامعه بازرس کل که پرچم اوکراین whistleblower شکایت تهمت سازمان گذاشته بیش از 1000 کارمند با توجه به همه گیر: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل برای جلوگیری از صادرات فولاد ماسک و دستکش و بیشتر‘s son-in-law, حفظ علاقه.

تبلیغات

روآن و خود شرکت ساخته شده است یک پیشنهاد در مورد یک 100 میلیارد دلار وام برنامه اعلام شده از سوی فدرال رزرو به backstop وام دهندگان و سرمایه گذاران درخواست از آنها برای رفع نیازهای خود را بالاتر-خطر وام می توانید واجد شرایط. وام برنامه تلاشی است برای دریافت پول نقد به جریان به سیستم مالی میان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به منبع خبری آپولو مدیریت جهانی نیست واجد شرایط برای برنامه های وام دهی آنها “خطر بالاتر و پایین تر دارای.”

“شده است وجود دارد هیچ خطر اخلاقی. ما کاملا منحصر به فرد وضعیت” ایمیل به عنوان خوانده شده. عبارت است از آشکار نود در سال 2008 بحران مالی که در آن منتقدان آن را به نام یک “خطر اخلاقی” به قید وثیقه از بانک ها که بد ساخته شده سرمایه گذاری با توجه به گزارش از NBC.

روز جمعه بلومبرگ گزارش داد که مدیران بانک بودند که در مورد $349 میلیارد اضطراری کسب و کار کوچک در برنامه ایجاد شده در 2.2 تریلیون دلار coronavirus محرک تصویب هفته گذشته رسیده به تهمت و مشاور ارشد Ivanka Trumpایوانا (Ivanka) ماری TrumpOvernight مراقبت های بهداشتی: CDC توصیه می کند پوشش صورت در عمومی | مقاومت اجتماعی فاصله جرقه جدید نگرانی | جنجال بر سر تغییر ملی ذخایر تعریف | مک کانل سیگنال های چهارم coronavirus لایحه در پول: اقتصاد میریزد 701K شغل در ماه مارس | چرا بیکاری چک می تواند هفته | سردرگمی را احاطه کرده 9B در کسب و کار کوچک وام های بانک مدیران به دنبال راهنمایی در مورد وام کسب و کار کوچک برنامه از Ivanka Trump: گزارش بیشتر به عنوان آنها سعی به مذاکره نرخ بهره بالاتر است.

مدیران سوال چک حفاظت از برنامه فراهم می کند که سخاوتمندانه وام به کسب و کارهای کوچک با این نکته که آنها با استفاده از حداقل 75 درصد به کارکنان خود را پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de