اولویت بندی هزینه های فقیر Raghuram راجان می گوید مودی

دهلی نو:
سابق بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Raghuram راجان مردم خواست نارندرا دولت به اولویت بندی هزینه های فقیر و هشدار داد که وام های بد می تواند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار آن کشور را “بزرگترین اورژانس شاید پس از استقلال”.

راجان که در حال حاضر استاد امور مالی در شیکاگو غرفه ما گفت: در یک پست وبلاگ که اولویت هزینه های نیازمند و کمک به آنها می تواند آنها را از طریق این بحران در ماه های آینده. عدم انجام این کار می تواند عواقب گفت: با استناد به جنبش توده ای مهاجر کار است که در حال حاضر صورت گرفته است.

“یکی دیگر از خواهد بود مردم هجوم مستند به عقب بر گردیم به کار اگر آنها نمی تواند زنده بماند در غیر این صورت. هزینه های نیازمند در این زمان است که اولویت استفاده از منابع درست به عنوان یک انسانی کشور و همچنین به عنوان یک کمک کننده برای مبارزه با ویروس” راجان گفت: در وبلاگ خود نوشته شده در LinkedIn.

این اقتصاددان گفت که هند نمی تواند در همان زمان از دست دادن بینایی از آن محدودیت های مالی است. بر خلاف اقتصادهای توسعه یافته مانند ایالات متحده یا اروپا که می توانید با صرف 10 درصد از تولید ناخالص داخلی بدون ترس از رأی جمع و جور کردن و هند وارد این بحران با یک کسری مالی و خواهد شد که به صرف حتی بیشتر است.

یک رأی جمع و جور کردن همراه با از دست دادن اعتماد سرمایه گذاران می تواند منجر به کاهش نرخ ارز و افزایش چشمگیر در بلند مدت نرخ بهره در و ضرر قابل توجهی برای هند موسسات مالی, او گفت:.

بسیاری از اقتصاددانان اصرار دارند دولت را به بیرون آمدن با یک بسته محرک مالی برای نجات از نرخ رشد اقتصادی و صرفه جویی در مشاغل با این استدلال تعطیلی کارخانه و مستند به تلفات سنگین بر رشد اقتصادی است.

با توجه به Shamika راوی مدیر تحقیقات بروکینگز در هند, هند نیاز نیست صبر کنید دیگر قبل از اعلام بزرگ مالی بسته محرک. “ما باید آماده برای یک استراتژی ‘هر آنچه در آن طول می کشد به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر آن بر اقتصاد است. این بدان معناست که ما باید با داشتن یک پاسخ است که با این نسخهها کار به 4-5 ٪ از تولید ناخالص داخلی. ما پاسخ اولیه—رفاه بسته—بسیار انسانی در طبیعت است. به طور کلی با توجه به نامشخص طبیعت همه گیر ما خواهد شد که به frontload اقتصادی پاسخ,” او گفت:. “هند نمی توانیم صبر کنید برای مدت طولانی به وضوح در مورد تاثیر این بیماری همه گیر قبل از اعلام و اقتصادی پاسخ.”

راجان که قبلا به عنوان اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول نیز هشدار داده است که وام های بد را کوه در بخش بانکی از جمله وام های خرده فروشی به عنوان نرخ بیکاری افزایش می یابد.

“RBI باید در نظر تحمیل یک مهلت قانونی برای موسسه مالی و پرداخت سود سهام به طوری که آنها ایجاد ذخایر سرمایه,” او گفت:.

او پیشنهاد کرد که دولت قبول مسئولیت برای از دست دادن تدریجی بانک وام های ساخته شده برای کسب و کارهای کوچک تا کوانتومی از مالیات بر درآمد پرداخت شده توسط این نهاد در سال گذشته است. این راجان استدلال را تشخیص دهد به احتمال زیاد در آینده سهم کسب و کارهای کوچک به خزانه و پاداش آنها را با دسترسی آسان تر به منابع مالی.

او توصیه می شود اقدامات قوی به عنوان coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر شغل و کسب و کار در یک بزرگتر راه حتی از شوک ناشی از بحران مالی جهانی از 2008-09. او گفت که با حق حل و اولویت های, اما, هند می تواند بر اوضاع کنترل و تنظیم صحنه برای آینده ای بهتر.

سه هفته مستند گفت: اولین گام است که اقدام به خرید در هند برای بهبود آن آمادگی. “ما باید در حال حاضر برنامه ریزی برای آنچه اتفاق می افتد پس از مستند اگر این ویروس را شکست داد. آن را سخت خواهد بود برای قفل کردن این کشور به طور کامل برای مدت بسیار طولانی تر بنابراین ما نیز باید به فکر چگونه ما می توانیم راه اندازی مجدد فعالیت های خاص در برخی کم عفونت مناطق با احتیاط کافی,” او گفت:.

راجان همچنین از دولت خواست به حمایت از افراد مبتلا به اثبات تخصص و توانایی های لازم برای مدیریت این وضعیت است. “این حتی ممکن است بخواهید برای رسیدن به سراسر سیاسی راهرو به قرعه کشی در اعضای اپوزیسیون که تا به حال تجربه قبلی در زمان استرس بزرگ مانند بحران مالی جهانی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>