غرور ماه راهپیمایی لغو? هند تجاوز+ جوامع گرفته اند جشن های آنلاین

برای Patruni Sastry کشیدن به او کمک کرده شیر را به بخشی از خود را که پنهان شده بود برای بیش از حد طولانی است. است که چرا او می خواست برای ایجاد بکشید Vanti آنلاین hub برای هند کشیدن جامعه است که به تاریخ 9 ژوئن.

برای سال های بسیاری از تجاوز+ حوادث شده اند میزبانی آموزنده مکالمات از طریق آفلاین رویدادهای اما با COVID-19 همه گیر جامعه منتقل حوادث خود را به آنلاین عمودی. کشیدن Vanti یکی از این لوازم جانبی.

با توجه به Patruni آن است که یک کانال برای دادن اطلاعات در مورد فرهنگی و قومی کشیدن هنر شیوه در هند با تمرکز بر چگونه هند کشیدن متفاوت است از آنچه در بقیه جهان ممکن است استنباط. کشیدن Vanti نیز میزبان طیف گسترده ای از فضاهای تعاملی که در آن همکار drag queens می توانید عضویت و بحث و مناظره. این پلت فرم دارای یک دایرکتوری از تمام کشیدن هنرمندان, هنرمندان, آرایش, هنرمندان, کشیدن, باشگاه ها و فضاهای ذکر شده برای تشویق بیشتر همکاری گزینش مشارکت و ارائه در درون جامعه است.

Patruni Sastry in drag

Patruni Sastry در کشیدن

یک فضای امن?

اما Patruni است نگرانی های خود را با فضایی آنلاین. “همیشه وجود دارد موضوع ایمنی هنگامی که آن را یک رویداد نیست. شما می دانید که حضور و که آنها آگاه هستند از این رویداد به خودی خود. آنلاین حوادث تمایل به مهمانان ناخوانده. ما همیشه مطمئن شوید که این فضایی است که یکی از قضاوت و انسان را قادر می سازد اتصال. ما اجتناب آنلاین فضاهای مجازی از آنجا که ما تا به حال این ترس از امن بودن. من یک Instagram Live روز دیگر و یک نمایشگر سمت چپ مسخره دهید. آن تاثیر نمی گذارد من اما این خطر وجود دارد,” او می گوید.

برای کمک به جامعه آدرس خطرات آنلاین آزار و اذیت دگرباشان جنسی مسلمان پروژه ساخت بسیاری از دیجیتال غرور ماه.

دهلی سازمان مبتنی بر همکاری با Instagram برای ‘امن و قوی: یک LGBTQIA+ راهنمای Facebook و Instagram’. راهنمای تشریح ابزارهای مفید مانند ساکت کردن کلمات خاص emojis شخصیت و کاربران لغو دنبال کردن متنفر و یا از بین بردن عضو شورای نظارت مدت و حتی با استفاده از ناسزا فیلتر.

رویدادهای آینده با Kalki

  • ‘قهوه با Kalki’ یک Instagram Live سری که در آن Kalki (@kalkionline) خواهد بود چت با جهانی فعالان و هنرمندان از آمریکا و هلند است. آنها را به بحث در مورد نگرانی های جامعه خود را در کشورهای متبوع خود. برخی از این نامها عبارتند از فعالان مانند کلیا Sandhya دانیلز و لورا شروود.
  • یک جلسه آنلاین در داستان های موفقیت: از لین ان کانوی موفق دانشمند و مهندس و trangender فعال مستقر در ایالات متحده, که با این نسخهها کار برای آی بی ام; Lana Wachowski و لیلی Wachowski مدیران و نویسندگان و تولید کنندگان بسیار موفق ماتریس حق رای دادن; شبنم ‘Mausi’ بانو اولین نما MLA از کشور است.

می گوید Rafiul Alom Rahman, موسس, عجیب و غریب مسلمان پروژه “با بسیاری از کشورهای امید بستن به صورت جزئی یا کامل مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از LGBTQIA+ جوانان در حال حاضر در معرض خطر بودن در انزوا در محیط خصمانه با unsupportive اعضای خانواده و یا co-سطح محلات منجر به افزایش سلامت روانی و نگرانی مانند اضطراب و استرس و افسردگی است. در زمان هایی از این بسیاری از LGBTQIA+ جامعه تبدیل شده اند به رسانه های اجتماعی برای اطلاعات مربوط به فضاهای امن و فرصت های خلاق خود بیان و جامعه سازی.”

این عجیب و غریب مسلمان پروژه نیز در ارتباط با British Council دیجیتال غرور جشنواره که از ویژگی های مجازی تولید تئاتر هیچ بهار, مرغ با تئاتر Jil Jil Ramamani در ژوئن 27, بین المللی مجازی میزگرد روز بعد نمایش فیلم اجرای موسیقی و بیشتر.

رسانه های آزمایش

اعمال نفوذ فن آوری می توانیم فرض کنیم یک فرم هنری به عنوان نما فعال و هنرمند Kalki Subramaniam بنیانگذار تامیل نادو-بر اساس Sahodari بنیاد می خواهد به نمایش گذاشتن استعداد از این به حاشیه رانده شده و “اجتماعی-bullied” جوامع است.

او به صف مجازی حوادث از جمله یک نمایشگاه آنلاین (میزبانی در sahodari.org). او همچنین نمایشگاه مجموعه خود را از پاپ هنر کوبیسم, دیجیتال, کار و فلورسنت نقاشی همراه با دیگر خط نقاشی اکریلیک و زغال چوب نقاشی می باشد که توسط هنرمندان در هند و ایالات متحده آمریکا و اروپا است. “بسیاری از آثار عبارات جنسیت و سکسوالیته و پس از آن وجود دارد آنهایی که از طبیعت الهام گرفته شده. من تخصص در پرتره از انسان و حیوانات. من با استفاده از کوبیسم به بیان هویت و به تصویر کشیدن من translife می گوید:” Kalki.

Kalki painting in a forest

Kalki نقاشی در جنگل

Kalki دیجیتال مجموعه ای که او اختصاص داده شده به بازیگر شايد یکی از جاذبه های. “به عنوان یک ترانس کودک من استفاده می شود به ترس از خود, زیبایی, رقص, حس, کمدی سبک و فضل است. من نمی توانم چشم پوشی او در نقاشی های من,” او می گوید.

Sahodari در آغوش فن آوری راه بازگشت در سال 2009 می گوید Kalki. “ما آموزش دیده ما اعضای جامعه به استفاده از دوربین های ویدئویی برای ضبط داستان خود قرار داده و آن را در یوتیوب. من شروع به استفاده از whatsapp برای آموزش زبان انگلیسی. رسانه های اجتماعی به ما می دهد قدرت. این یک پلت فرم بزرگ برای ما به نمایش گذاشتن استعداد رقص و موسیقی و هنر و یا اقدام. بسیاری از اعضای ما مقابله با افسردگی از طریق رسانه های اجتماعی با ساخت فیلم سرگرم کننده.”

Instagram داستان-سال مالی خود را از غرور

  • Instagram همکاری با huffpost live برای شناسایی برجسته محبوب و مهم هشتگهای مورد استفاده در سراسر LGBTQ+ جامعه است. استفاده می شود که در یک پست این هشتگهای نمایش داده خواهد شد در یک رنگین کمان شیب. برخی از نمونه ها عبارتند از: #تجاوز, #BornPerfect, #EqualityMatters, #AccelerateAcceptance یا #Pride2020.استفاده می شود که در یک Insta داستان GLAAD-شناسایی هشتگهای خواهد خود را به نوبه خود داستان حلقه رنگین کمان شیب در حالی که آن را زندگی می کنند.

در طول آنلاین, حوادث, Kalki خواهد شد بحث در مورد هوش مصنوعی و واقعیت افزوده را به عنوان یک ابزار برای فعالیت به ویژه کسانی که رانده شده توسط هنر. Sahodari بنیاد در حال حاضر دارای چندین برنامه ساخت یافته در سراسر هنر است. Transhearts یکی از آنها است که انجام رایگان هنر و صنایع دستی کارگاه های آموزشی. این اجازه می دهد تا فراجنسیتی هنرمندان به بیان خودشان هستند و فروش آثار هنری خود را. دیوار قرمز پروژه یک سفر نمایشگاه است که به تامیل نادو و کرالا و طرح آن را به سایر نقاط کشور بیش از حد. “ما مصاحبه ترانس مردم و سند داستان های خود را. دست نوشته داستان از خشونت و سوء استفاده قرار داده تا همراه با قرمز دست راست اثر از کسی که داستان روایت; بیش از 600 ترانس مردم از سراسر جنوب هند و همچنین از غرب بنگال, اوتار پرادش Madhya Pradesh و ماهاراشترا به اشتراک گذاشته اند داستان های خود را,” او می گوید. آن است که کمبود بودجه است که در حال آمدن است در راه اجرای فن آوری های بسیاری از جمله پروژه های هنری Sahodari, rues Kalki.

Kalki می خواهد برای ایجاد چیزی روی خط برنامه واقعیت افزوده Artivive که “به من اجازه می دهد به فهرست یک مجموعه هنر عملا و اسکن QR کد (که همراه هر اثر هنری)” او توضیح می دهد “این است که تعاملی وجود صوتی و تصویری و هنرمند میآید تا مرا در سفر به داستان پشت این آثار هنری است. آن را به ارمغان می آورد یک ارتباط عاطفی. آن است که نه فقط در مورد دیدن و تفسیر, هنر, اما فراتر رفتن از و درک داستان از این هنرمند.”

این تظاهرات در هنر’ می گوید Kalki که در آن هنرمندان انجام با استفاده از واقعیت افزوده به بیان نگرانی های خود را در مورد مسائل اجتماعی و بی عدالتی بود این وضع اسفناک مهاجران و یا تبعیض علیه سیاه پوستان است. “ما می خواهیم به استفاده از تکنولوژی به صدای ما شنیده می شود. هنر یکی از راههای حرکت به سمت فعالیت و توسعه جامعه.” او می افزاید: “هنگامی که COVID-19 وضعیت بیش از ما به انجام جلسات با فعالان اجتماعی. ما می خواهیم به امید در شرایط دشوار و همچنین می گویند که ترانس زندگی مهم است.”

مصرف آن را به تلویزیون

Musician and artiste Ma Faiza

نوازنده و هنرمند Ma Faiza

رسانه های سنتی کانال های بیش از حد پا ، داشتن لگد کردن در ژوئن 1, و در حال حاضر پخش هر جمعه در 8 ساعت, Vh1 رژه دیجیتال مبارزات انتخاباتی که در آن بیننده می تواند خود را به اشتراک بگذارید غرور آواتار بر روی یک پلت فرم بین المللی.

یکی از مهمانان ویژه, Ma Faiza سهام هیجان او: “این باور نکردنی است برای دیدن این تغییر در ما دید در سال گذشته-و-یک-نیمه و این خیلی مهم است که ما درخشش درخشان در عجیب و غریب, نقشه جهان. ما فوق العاده متنوع و خلاق جامعه است که شایسته است فراگیر و موفقیت,” او می گوید و اضافه می کند “ما وحدت و موفقیت ما است که نه لزوما وابسته فقط عجیب و غریب جامعه است. بسیاری از ما موفق و پذیرفته شده بدون در نظر گرفتن ما گرایش جنسی و یا برچسب هایی که ما تعریف. بسیاری از ما متحد بسیاری از فرهنگ های مختلف و جوامع در درون طیف عجیب و غریب و عبارات ما در هنر ما نشان می دهد که.”

مایا کشیدن ملکه موافق است. “من بسیار هیجان زده است که Vh1 و زن سبک و جلف Su همکاری دارند و باز به نمایش گذاشتن داستان های بیشتر از هند LGBTQIA جامعه است. این است متنوع جامعه پر جنب و جوش که نیاز به یک صدا. آن آغاز شده و با زن سبک و جلف سو هنگامی که آن را به کشیدن نوازندگان یک پلت فرم ساخته شده و آن را یک جنبش است. زندگی در این بی سابقه ای در برابر جامعه شده است تا حد زیادی آسیب دیده و این مهم به صدای خود را به جلو. من خوشحالم که ما صدای تقویت شده و به رسمیت شناخته شده از طریق این کمپین.

Maya the Drag Queen

مایا کشیدن ملکه

مایا می افزاید: “[تجاوز+ جامعه] در حال هنرمندان مانند هر دیگر و ما می خواهیم صدای ما شنیده شود — می شود آن را از طریق موسیقی و یا داستان. صدای ما قدرتمند هستند ما داستان صادق است. من معتقدم که ما داستان می تواند به دیگران کمک کند که مستور بود و شجاع و متوجه استعداد خود را و یا پیدا کردن عجیب و غریب ، همچنین کمک می کند تا آموزش توده ها در مورد اشکال مختلف از سکسوالیته و عجیب و غریب جامعه است. همچنین هند دارای سابقه عجیب و غریب موسیقی که نبود mainstreamed در همه. من امیدوارم که با این کمپین آن را باز راه.”

رانندگی با حضور دیجیتال برای غرور 2020 نیز کمک به رسیدن به مردم در خارج از مترو شهرستانها که تا به حال مدت طولانی است که از دست رفته حضور آفلاین حوادث. پس از آن وجود دارد به رویدادهای جهانی; با توجه به اروپایی غرور برگزارکنندگان انجمن غرور سازمانها در سراسر جهان گرد هم آمده اند برای سازماندهی جهانی غرور’ رویداد روز شنبه 27 خرداد در پاسخ به 500 غرور جشن ها — از جمله مقدار پیش بینی Chandigarh غرور — که لغو شده اند و یا به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر. که گفت: Ma Faiza مایا کشیدن ملکه Patruni, Rafiul و بسیاری دیگر در حمایت از تجاوز+ جامعه علاقه مند به رشد شبکه خود را دریافت جدید مکالمات روی میز و به من قرض بدهید روانی و عاطفی پشتیبانی در حال حاضر در تلاش زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>