تشکر. Ayanna PressleyAyanna PressleyPressley, Tlaib معرفی لایحه ارائه .5B در اورژانس کمک های مالی برای بی خانمان MA قانونگذاران مطبوعات HHS در وضعیت امور خارجه تجهیزات حفاظتی حزب دموکرات پیشنهاد لغو پرداخت وام دانشجویی در طول coronavirus بیشتر (D-جرم.) تست شده برای coronavirus پس از تجربه آنفولانزا مانند علائم خود اعلام کرد که دوشنبه شب.

“پس از تجربه آنفولانزا مانند علائم کنگره Pressley به دنبال حرفه ای پزشکی درمان از فراوانی از احتیاط. او شده است برای COVID-19 است و در انتظار نتایج آزمایش” Pressley سخنگوی لینا فرانسیس در بیانیه ای گفت شنبه.

Pressley همکار ماساچوست Rep. ست Moultonست MoultonBipartisan قطعنامه محکوم چین را از دست داده و شیوع کروناویروس MA قانونگذاران مطبوعات HHS در وضعیت امور خارجه تجهیزات حفاظتی قانونگذاران مجلس نگاه به tamp پایین وحشت آمپر تا پاسخ زحمات خود را در منطقه بیشتر (D) اعلام کرد که پیش از آن در روز است که او نیز خود قرنطینه با توجه به علائم ممکن است شامل تنگی در قفسه سینه و تب با درجه پایین اما گفت که او واجد شرایط برای تست.

تشکر. کتی پورتر (D-کالیفرنیا.) که در خدمت به عنوان یک co-معاون بهداشت ، الیزابت وارنالیزابت WarrenProgressive طرفداران پیشنهاد T ‘سبز محرک’ طرح خوان ویلیامز: بایدن وعده در زنان یک معامله بزرگ دموکرات بخار بیش از ایران coronavirus بیل: “در مجموع ناکافی’ بیشتر‘s (D-جرم.) انتخابات ریاست جمهوری با Pressley نیز گفت: او را خود به قرنطینه این هفته در حالی که او در انتظار نتایج آزمون.

سه نفر از اعضای کنگره باید آزمایش مثبت برای این ویروس تا کنون: مظنونان حمله به دانشگاه ماریو دیاز-Balartماریو رافائل دیاز-BalartHouse خواهان لغو عقب نشینی سالانه بیش از coronavirus نگرانی آمریکا اعتراف با کلید رئیس کمیته اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری در میان coronavirus همه گیر Klobuchar می گوید شوهرش آزمایش مثبت برای coronavirus بیشتر (R-Fla.) و بن مکآدامز (D-یوتا) و سناتور. Rand PaulRandal (رند) Howard PaulTrump بر رامنی منفی coronavirus آزمون: “من خیلی خوشحال هستم من به سختی می تواند صحبت می کنند’ یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن امید به بازگشایی اقتصاد در عید | نوروزی انتظار محرک رای چهارشنبه | خانه Dems چشم دو محرک اسکناس | تهمت می گوید او همراه می شود ‘بسیار خوب’ با Fauci 15 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر (R-Ky.).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de