رئیس جمهور تهمت رضایت سابق 49ers صاحب ادی DeBartolo جونیور

در حضور چند NFL ستاره های افسانه ای از جمله گیرنده گسترده جری برنج جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او عفو ex-San Francisco 49ers تیم صاحب ادی DeBartolo جونیور شنبه.

عفو تعجب برانگیز بود; در صبح روز سه شنبه در کاخ سفید به خبرنگاران گفتند که “بیانیه” شد آمدن لحظه ای. آن را به زودی اعلام کرد که رئیس جمهور را امضا کرده بود یک فرمان اجرایی برای اعطای عفو به DeBartolo برای نقش خود در لوئیزیانا فرماندار ادوین ادواردز’ رسوایی رشوه خواری در اواخر ’90s.

ادواردز گفته extorted $400,000 از DeBartolo به منظور کمک به او را دریافت مواقعی مجوز از لوئیزیانا بازی کمیسیون. در سال 1998 DeBartolo التماس کرد گناه را به اتهام جنایت از عدم گزارش که برای اخاذی.

DeBartolo را از خدمت هر زمان زندان برای این طرح بود اما او دستور داد به پرداخت 1 میلیون دلار جریمه و خدمت به دو سال آزادی مشروط. در پی رسوایی او منتقل شده کنترل از 49ers به خواهر, دنیس York.

با وجود بدنام خود را با این تیم DeBartolo باقی مانده است فوق العاده محبوب در میان بازیکنان.

“من کلاه من را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای آنچه که او” برنج خبرنگاران در کاخ سفید است.

رونی لات و جیم براون نیز در حال حاضر در کاخ سفید مراسم است.

Katie Boland است SFGATE ارشد دیجیتال ویرایشگر. تماس با ما: katie.dowd@sfgate.com | توییتر: @katiedowd

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>