رئیس جمهور تصویب فرمان برای حفاظت از بهداشت و درمان کارگران

دهلی نو:
رئیس جمهور رام نات Kovind را تایید کرده است که بیماری های همه گیر (اصلاحیه) فرمان سال 2020 با هدف حفاظت از بهداشت حرفه ای در برابر خشونت در طول بهداشت بحران مانند covid-19 بیماری همه گیر در حال حاضر ravaging جهان است.

تصویب داده شده در اواخر روز چهارشنبه به دنبال اتحادیه کابینه اشاره به این فرمان که باعث می شود نه فقط حمله به پرسنل بهداشت و درمان, اما همچنین کسانی که در اموال خود را و از جمله خود زندگی و کار ساختمان, دانستنی, غیر bailable جرائم. فرمان نیز فراهم می کند برای جبران صدمه و آسیب و یا از دست دادن اموال در چنین مواردی است.

“پزشکان و اولیه بهداشتی به کارگران هستند که در تعامل با توده مردم شب و روز برای مهار این بیماری همه گیر. آنها در حال انجام درب-به-درب بازدیدکننده داشته است در مناطق آسیب دیده, نظارت قرنطینه بیماران و آزمایش مردم است. قانون قوی جلوگیری خواهد سرکش عناصر در حالی که emboldening بهداشت و درمان کارگران و اطمینان آنها را که خود ایمنی است که بر اساس اولویت بالا” گفت: Vikram Thaploo ارشد اجرایی آپولو Telehealth.

این متمم آمده است که هر کمیسیون یا abetment به اعمال خشونت باید با مجازات حبس از سه ماه تا پنج سال و جریمه 50,000 به 2 لاخ. اگر حمله باعث شدید صدمه دیده می توان آنها را در زندان به مدت شش ماه تا هفت سال با جریمه 1 لاخ به 5 لاخ.

مجرم را نیز مکلف به پرداخت غرامت به قربانی و دو برابر ارزش منصفانه بازار برای صدمه به اموال.

چند متحده به تصویب قوانین خاص برای محافظت از پزشکان و دیگر پرسنل پزشکی در گذشته است. اما وضعیت موجود قوانین و مقررات “لازم نیست که چنین رفت و برگشت گسترده و ambit” گفت: وزارت بهداشت و درمان. “آنها به طور کلی پوشش نمی دهد و آزار و اذیت در خانه و محل کار و تمرکز بیشتر بر خشونت فیزیکی تنها” آن گفت:.

فرمان را پوشش می دهد و بالینی بهداشت و درمان ارائه دهندگان خدمات مانند پزشکان و پرستاران و پیراپزشکی کارگران و کارکنان بهداشت جامعه و افراد توانمند تحت اپیدمی بیماری عمل به شیوع اقدامات پیشگیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>