شکارچیان بالا, بلوز, ادامه صعود در جدول رده بندی

کایل Turris به ثمر رساند با 2:12 چپ و شکارچیان ضرب و شتم بلوز 2-1 در نشویل در یکشنبه رفت و برگشت به چهار بازی فصل سری از دفاع از استنلی جام قهرمانان.

نشویل در آن سه بازی برنده خط خط از اکتبر برنده هفت نفر از 10 به بالا رفتن از یک نقطه خارج از کنفرانس غرب دو wild-کارت لکه های.

“شما نگاه کنید که در آن ما در, من فکر می کنم این سه بازی به ما داده اند اعتماد به نفس و دیدن نور در حال حاضر” نشویل دروازه بان Pekka Rinne گفت. “این کمک می کند ما برای اطمینان حاصل کنید.”

کریگ اسمیت نیز به ثمر رساند برای Nashville ششم خود را در پنج بازی. او گفت: آن را غیر قابل قبول بود که آن را به حال شده است به طوری که برای نشویل به پیروزی سه مستقیم.

“این چیزی است که برای ایجاد کردن” اسمیت گفت.

شیاطین 4, آبی, کت 3: بلک وود مکنزی ساخته شده حرفه ای-بالا 52 موجب صرفه جویی در و متوقف شش هفت تلاش در ضربات پنالتی برای میزبان, New Jersey. کلمبوس دهکدهای از دست داد و پنج در یک ردیف.

برونز 3 رنجرز 1: Jaroslav Halak ساخته شده 25 صرفه جویی به عنوان بازدید از بوستون برداشت نهمین پیروزی در 10 بازی.

روغن صنعتی 4 طوفان 3: جاش آرچیبالد به ثمر رساند گل دوم خود را از این بازی 3:57 به وقت اضافه و لئون Draisaitl تا به حال یک هدف و دو کمک برای بازدید از ادمونتون.

اردک 5, Canucks 1: آدم Henrique به ثمر رساند و دو بار جان گیبسون ساخته شده 37 صرفه جویی برای بازدید از آناهایم.

سناتور 4 ستاره 3: Artem Anisimov گل در 3:48 اضافه کاری برای میزبان اتاوا.

Sabres 5 افرا برگ 2: جک Eichel به ثمر رساند متهور هدف به عنوان بخشی از یک سه هدف موج در یک 91-دوم و سوم-دوره span برای میزبان بوفالو.

جت 3, Blackhawks 2: Nathan Beaulieu جامعی کراوات در اوایل دوره سوم به عنوان میزبان وینیپگ برخورد شیکاگو ششم آن از دست دادن در هفت بازی.

پنگوئن 5 قرمز بال 1: پاتریک Hornqvist تا به حال دو گل و یک, کمک, به عنوان میزبان پیتسبورگ ضرب و شتم دیترویت که دهکدهای از دست داد و چهار در یک ردیف.

Rescheduled: سنت لوئیس-آناهایم بازی به تعویق افتاد سه شنبه بعد از بلوز defenseman جی Bouwmeester دچار یک رویداد قلبی در دوره اول برگزار خواهد شد آوریل 11. بازی آغاز خواهد شد با 1-1 نمره به عنوان آن را در زمان به تعویق افتادن. آن را به دنبال خواهد داشت کامل 60 دقیقه فرمت.

معاملات: این جزایر به دست آورد defenseman اندی گرین از نیوجرسی برای defenseman دیوید Quenneville و 2021 در دور دوم انتخاب کنید. گرین بوده و شیاطین’ کاپیتان. … نیوجرسی نیز معامله به جلو بلیک کلمن که 21 گل به Tampa Bay تاریخ هاکی چشم انداز نولان Foote و انتخاب در دور اول این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>