پودر پوشش داده شده عشق

باب دانکن عشق برای هند به عنوان effusive به عنوان رنگ های روشن از آخرین کار خود را. Cochin رنگ در کاشی گالری هنر, ویترین شش عکس های تکان دهنده از مردم محلی که مدل برای هنرمند آمریکایی. اما این تنها کسری از 1000+ عکس هندی ها در حالات مختلف به شمار و لباس. “من کاملا در عشق با هند می گوید:” باب که در بر داشت راه خود را به قلعه کوچی از طریق مد عکاسی سه سال پیش.

Cochin رنگ می آید پس از نویر پرتره توضیح می دهد که باب, یک سری از پرتره در برابر یک پس زمینه سیاه و سفید که در رم آغاز شد و در ادامه در لس آنجلس, این شهر که از آن او را تحسین کرد. اکثر آثار چهره های شناخته شده و ناشناخته مردم با پوشیدن بسیار اغراق آمیز را تشکیل می دهند. این مجموعه برگزار شد با رنگ سیاه و سفید.

هند از باب تخیل — ایجاد شده از طریق عکس در مجلات مانند National Geographic — خارق العاده بود اما او می گوید: او هیچ چیز از این نوع در Kochi. “وجود دارد از خانقاه

Powder-coated love

e جریان ساری و یا یک مرد dhoti اما واقعی روز به روز زندگی است.” سپس در آوریل 2019 در حالی که راه رفتن شاهزاده خیابان باب را دیدم چیزی که stoked تخیل خود را. در یک فروشگاه بودند انبوه روشن و رنگی و پودر مورد استفاده در هند در طول هولی و به rangoli.

او می خواست به استفاده از این مدل اما مطمئن باشید اگر مردم را وادار. “این جای تعجب بود وقتی که پدر و مادر با فرزندان خود را به آنها را دریافت عکس با رنگ بر روی آنها می گوید:” باب که شات تصاویر در استودیو با یک نرم black velvet قطعه به عنوان پس زمینه.

یک دختر با یک, فیروزه چهره موهای بنفش و تعجب چشم صورتی با موهای پر از اشک چشم عصبی پسر یکی با چشم پر از احساسات مشابه از بنفش قیافه و سبز رو پسر با یک نگاه بی گناه هستند تصاویری که گرفتن احساسات پشت اهل تفریح و بازی را تشکیل می دهند.

یکی از باب پرتره است از فیصل لیموناد فروشنده کسی که با او ملاقات در هتل 18. جذب او یال ضخیم باب او نزدیک به مدل. با استفاده از سیاه و سفید و فیروزه ای و بنفش پودر آبشاری پایین و شکننده است فریبنده تصویر از بازی مرد با نشاط را در زندگی.

هنرمند مشهور Jeevan لعل توافق ژست برای باب. “من او را ملاقات نمود در دیوید هال و تحت تاثیر قرار گرفته بود خود را با شکوه ریش.” لعل به نظر می رسد نمایشی در لقاء آغشته با گلگون قرمز ثانیه

Powder-coated love

ues.

این ترکیبات نشات گرفته از یک گروه زیرزمینی از عکاسان در لس آنجلس, توضیح می دهد که باب. ’50 تا 60 در تعداد آنها عکس یک جامعه از آتش خواران, رقصنده, نوازندگان, هنرمندان و دیگران که با هم جمع شده کاملا ارگانیک در شب خاص. پلیس که آمد وجود دارد بررسی بیش از حد شد مدل برای عکاسان است. “من فکر می کنم این است که من عکاسی پرتره آغاز شد می گوید:” باب.

خود آموخته عکاس او شروع به زندگی طولانی خود را در سن 12 هنگامی که Polaroid معرفی Swinger یک دوربین است که می تواند آویزان بر روی شانه و اطراف انجام شده است. “آن را با پر زحمت تجهیزات” به یاد می آورد باب. در 66 او شیرجه زده همه ژانرهای عکاسی است. نشان می دهد از, انتزاعی, مینیمالیستی ساخته است تا در آینده در پاریس در حالی که خود را سیاه و سفید نوع در حال انجام در کنار. “شما نمی توانید ساخت, سحر و جادو, بنابراین من منتظر آن اتفاق می افتد و هولی رنگ ها را که برای من در این سری می گوید:” باب.

‘کوچین رنگ است تا فوریه 19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net