به تعویق انداختن نیست لغو: چگونه به صرفه جویی در بوتیک هتل

شما در صفحه اصلی به روز 18 مستند به دنبال در آینده ای عاری از گریز برنامه. در ضمن رفت و آمد مکرر مورد علاقه خود را به نام و به شما اجازه می دانم که رزرو خود را موکول شده است و که شما می توانید یا لغو و یا اجازه دهید آنها را در حفظ و پیشبرد به بعد.

آن را به عنوان معلوم دومی یکی از راه هایی که شما را مهمان می تواند کمک به یک نام تجاری برای شناور ماندن در طول این مشکل بار. فصل توریستی متفاوت در سراسر کشور است. ایستگاه تپه در شرق و شمال غرب و جنوب اجرا در تابستان با استراحتگاه های ساحلی چیدن در جان کندن پایان (و زمانی که باد از غرب موسمی در مجموعه). در حالی که آینده نامشخص است وجود دارد یک بحران فوری برای کوچکتر تفریحی که لازم نیست بزرگ ذخایر نقدی به شیب را برای حمایت از خود را سازگار با محیط زیست سیستم: درایور, راهنمای, آشپز, تمیز کردن کارکنان. بیشتر باید پرداخت حقوق اسفند, اما مارس در حال رفتن به یک مسافت های طولانی.

  • بیشتر جاده ها سفر کنید؟: افراد ممکن است ترجیح می دهند به محلی بروید که سفر می کند دوباره در دستور کار ما. و کوچک بسیاری از استراحتگاه باور رانندگی تعطیلات می تواند انتخاب کنید تا. “در چنین زمان مردم می خواهد به نگاه در تعطیلات گزینه های نزدیک خانه و کارناتاکا دارای گزینه های کافی چه با ما خط ساحلی زیبا می گوید:” کریشنان.
  • ذهن متصدی: Deepa سوبرامانیان چنای را شاکتی تعطیلات شناخته شده است برای او سرپرستی سفر. “در این زمان هر کس به آمار گرفته. بنابراین وقتی که می آید به پیشرفت من نمی خواهم می خواهم به محروم مشتری من, اما من هم باید در نظر صنعتگران و راهنمایی در مناطق داخلی کشور. امید است که من می توانم هر کس به توافق برسند به reschedule.”
  • هفت ماه استفاده: Hardip پل از Casa Da Praia a B&B در گوا نیست بیش از حد خرد. “ما به طور معمول رزرو سال در پیش است. هر چند که من از دست داده ام چند هفته در این فصل حدود 70 درصد از رزرو من برای سال آینده در محل هستند. من وضعیت متفاوت است چون من باز تنها برای هفت ماه.”

چگونه تفریحی مقابله?

از در حال اجرا یک خانه کامل در ابتدای فصل به کشویی به صفر درآمد خواص در سراسر کشور گرفته اند یک ضربه بزرگ. “ما در همان موقعیت به عنوان کسانی که سرگردان در بیابان تنها با یک بطری آب می گوید:” خوزه Dominic از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق کرالا-بر اساس CGH زمین است. “به اشتراک گذاری تنها راه ما می تواند جزر و مد بیش از این و زنده ماندن. ما پرداخت می شود ما حقوق مارس و در صنعت مهمان نوازی حقوق فرم 1/5 از ما مبلغ سرمایه گذاری. خواهیم اطمینان حاصل شود هر کارمند مواد غذایی بر روی میز و می تواند به حفظ خانواده خود. این یک پدیده جهانی است بنابراین همه ما در این با هم.”

پیش پرداخت

اگر شما در حال حاضر پرداخت برای تعطیلات و درخواست برای تسلیم آن را (مگر اینکه شما بد کردن بیش از حد و نیاز به بازپرداخت). در Ibnii Coorg یک معوق توجه داشته باشید اعتباری داده شده به مهمانان. “ما به دنبال ارائه مهمان یک رزرو پنجره از شش ماه است که آنها می توانید استفاده کنید [برای کتاب در غالب نرخ] برای استفاده در آینده می گوید:” Shreya Krishnan, CSR و بازاریابی مشاور. در حال حاضر کارکنان در حال خشک شدن زردچوبه و ساخت کیسه های کاغذی و ما خانه ساخته انجیر-بر اساس صورت بسته و مالش های. Ibnii همچنین دارای مزیت بودن “سه-شش ساعت رانندگی فاصله” از شهرستانها مانند Mysuru بنگلور و Mangaluru.

Postpone, don’t cancel: how to save the boutique hotel

SerendipityO اجرا می شود سه استراحتگاه در Nilgiris از جمله 180 McIver, ویلا, که در آن بسیاری از Karan Johar-تولید فیلم کاپور & Sonsکشته شد. صاحب Ambareen جنید می گوید که بسیاری از مهمانان خود را به طور منظم. “آنها بوده است نوع و گفت: ما برای حفظ پیشرفت زیرا آنها باز خواهد گشت مدتی,” او می گوید و اضافه می کند “استراحتگاه نمی تواند رها شود. کسی به عقب ماندن برای نظارت بر همه چیز. ما نمی توانیم برش کارکنان ما; ما متقابلا وابسته. برای کسانی که کتاب های قبل از ما به دنبال نشان دادن آنها به لطف ما در قالب giftables مانند درجه بالا چای و قهوه یا, در خانه, مربا.”

تغییر در مشخصات کاربر مهمان

دومینیک از CGH زمین که مدیریت نزدیک به 20 تفریحی می داند دست اول تاثیر مستند. توریستی که شروع به پریدن کرد به قرنطینه در موننر رفت و آمد مکرر و سوار یک پرواز امارات به دبی از کوچی تا به حال در ابتدا ماند در CGH اموال. “ما sanitised محل و کارکنان ما بود و قرنطینه. ما در زمان مراقبت از آنها را,” او می گوید.

مسافران برای نجات

  • کتاب های قبل از تعطیلات
  • موافقت صندوق معاش یک کارمند
  • خرید از مغازه عتیقه متصل به استراحتگاه; آنها معمولا ساخته شده در خانه و یا محلی
  • محلی حمایت سازمانی در داخل و اطراف رفت و آمد مکرر مانند بامبو بافی یا حصیر ساخت

در واقع استراحتگاه در کرالا در مواجهه اولیه فشار به دولت بود که در اوایل بازیگر و کلمپ پایین خارجی ورود توریست. این CHG زمین گروه دسته در حدود 300 اتاق به طور متوسط در سراسر خواص آن در کرالا کارناتاکا تامیل نادو تامیل نادو. در برخی از استراحتگاه بیش از 60 درصد از رزرو ها توسط خارجی ها. “ما Marari ساحل رفت و آمد مکرر مانند. آن است که تقریبا مانند یک فارغ التحصیلان هر سال با بسیاری از مهمانان بازگشت. اما ما را مجبور به تجدید نظر در استراتژی ما هر زمان که ما برای کسب و کار باز دوباره. البته وجود خواهد داشت معاملات فوق العاده ارائه شده است. و ما در انتظار یک تغییر پارادایم در راه مردم سفر — انتظار من خیلی بیشتر هندی مهمانان از قبل.”

Postpone, don’t cancel: how to save the boutique hotel

آنچه که در آینده نگه می دارد

هلنه Menezes از راز باغ دمدمی سه اتاق اجدادی اقامتگاه در Saligao گوا می گوید: او بازگشته است سپرده اما ساخته شده است که همه آنها را در اوردن از گرو برای استفاده در آینده. او دریافت ترکیبی از هند و گردشگران خارجی است. خواهد شد و معاملات بخشی از آینده خود بسته? “من نمی بینم به نفع کاهش نرخ; استانداردهای ما از جمله کارکنان ما را به ناچار رنج می برند. آن را جذب می کند همفکر مشتریان هستند که در هماهنگی با فلسفه ما است. اما ارائه می دهد برای طولانی باقی می ماند و یا در اواسط هفته باقی می ماند قطعا در ارائه یک بار همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>