پست SC سفارش متحده گفت: برای ارائه باقی مانده تقاضا برای Shramik ویژه فردا

راه آهن هند امروز نوشته شده است را به همه دولت های ایالتی برای ارائه یک “باقی مانده تقاضا” برای Shramik قطار ویژه که عامل در میان سراسر کشور مستند به کشتی کارگران مهاجر به خانه متحده 10 ژوئن.

اعلام این خبر پس از دیوان عالی کشور به منظور ارسال مهاجران در 15 روز است. در آن دستور دادگاه راس گفت که آمریکا و اتحادیه سرزمین باید تهیه یک لیست کامل از کارگران مهاجر که به خانه متحده و ذکر کار آنها درگیر بودند قبل از این مستند. همچنین خواسته متحده و مرکز برای مشخص کردن طرح برای اشتغال کارگران مهاجر پس از مستند.

ملی حمل و نقل نیز به اطلاع دولت که آن را ادامه خواهد داد به ارائه Shramik قطار ویژه ظرف 24 ساعت پس از تقاضای دریافت کرده است از آنها.

تا کنون بیش از 4,347 Shramik خدمات ویژه شده اند که توسط راه آهن هند به حمل و نقل حدود 60 لاخ مردم را به مقصد متحده است. Shramik قطار در حال اجرا پس از 1 آوریل سال 2020 در میان این مستند که توسط دولت اعمال از 25 مارس به منظور مبارزه با رمان coronavirus شیوع در کشور است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>