53-year-old Navy کهنه رفت و ویروسی بیش از آخر هفته بعد از فیلم جدیدی از او را به مقابله با ماموران فدرال در پرتلند سنگ.

کریستوفر دیوید یک عضو نیروی دریایی مهندس عمران سپاه گفت واشنگتن پست که پس از او را دیدم افسران راش یک خط از معترضان و دست کشیدن چند به زمین او خطاب به آنها به طور مستقیم فریاد “چرا شما نمی تجلیل خود را سوگند به قانون اساسی؟”

در پاسخ چند تن از افسران راندند اما او قادر به حفظ تعادل خود را. دیگر عامل ضرب و شتم دیوید با باتوم او در حالی که یک اسپری, او را در مواجهه با یک ماده شیمیایی محرک و پس از آن او در نهایت راه دور ساخت راه خود را به یک نیمکت که در آن یک خیابان طبیب ارائه کمک های اولیه با توجه به پست. او بعدها متوجه دست راست او شکسته شد.

تبلیغات

بیش از چند روز آینده فیلم از این حادثه گرفته شده توسط پورتلند تریبون خبرنگار زین Sparling گردش در سراسر اینترنت و رسانه های اجتماعی.

داود که گفت: این رویداد برای اولین بار خود را در اعتراض گفت: قسمت نشان داده شده که چگونه بسیاری از مردم به خیابان ها در پورتلند و در سراسر کشور در حال تجربه نکرده فعالان با وجود کاخ سفید اظهارات.

“این فقط ما مردم عادی در خارج وجود دارد,” او گفت: پست. “وجود دارد یک گروه کامل از مادران باردار ایستاده وجود دارد ارتباط اسلحه و آنها را با گاز کشته شوند. شما می شنوید که مردم مانند [رئیس جمهور] تهمت می گویند این فقط یک دسته از wacko fringe مردم در لیبرال شهرستانها که در خارج وجود دارد, اما به هیچ وجه. ما همه فقط مردم عادی که فکر می کنم چه اتفاقی می افتد اشتباه است.”

یک گروه از مادران با تشکیل یک “دیوار مادران” در همان تظاهرات تشکیل یک مانع بین افسران و دیگر معترضان در نهایت قبل از پراکنده بودن با گاز اشک آور توسط نیروهای فدرال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net