استخر واجد شرایط اهدا کنندگان خون انقباض به عنوان دولت مانع کسانی که در معرض خطر

دهلی نو:
تعداد واجد شرایط اهدا کنندگان خون در هند تنظیم شده است به کاهش ملی انتقال خون شورای NBTC) با توجه به موقت منظور حذف “در خطر اهدا کنندگان” و یا افرادی که ممکن است در خطر ابتلا covid-19.

موقت دستورالعمل توسط NBTC که در عمل تحت نظر وزارت بهداشت و رفاه خانواده بودند و نورد به عنوان بخشی از اقدامات ایمنی با در نظر گرفتن گسترش سریع ویروس. آن اضافه شده که این حرکت ممکن است, اما منجر به کمبود شدید خون در کشور است.

دولت گفت که بر اساس تاریخ قرار گرفتن در معرض از اهدا کنندگان خون به SARS-CoV-2 ویروس خون اهدا کنندگان انتخاب خواهد شد. زمانی که هند سالانه مورد نیاز از خون است 14 میلیون واحد آن تنها می تواند جمع آوری 12 میلیون واحد در زمان عادی. محرومیت بیشتر خواهد شد اضافه کردن به کمبود اهدای خون خدمات در کشور است.

توصیه های را در پی خواهد داشت برای خدمات انتقال خون و با هدف حفظ امن و مناسب خون در طول covid-19 بیماری همه گیر.

در حالی که موارد تایید شده از covid-19 منع شده اند از اهدای خون به مدت 28 روز تا آنها به طور کامل از بیماری بهبود می یابند و رادیولوژی و virological ترخیص دولت نیز معوق مردم با دیگر covid-19 مربوط به معیار.

با توجه به NBTC مردم با سفر تاریخچه به مقصد خارج از کشور به ویژه کشور با covid-19 انتقال اجازه داده نخواهد شد برای اهدای خون به مدت 28 روز.

اهدا کنندگان خون با تاریخچه تماس و یا افرادی که احتمالا می تواند در معرض covid-19-مثبت فرد و یا یک مورد مشکوک به, از جمله کسانی که تحت قرنطینه را نیز منع می شود از اهدای خون به مدت 28 روز. دیگر covid-19-مربوط به معیارهای نیز ممکن است مطلع در وزارت بهداشت از زمان به زمان به اطمینان حاصل شود که دریافت کنندگان امن هستند.

دولت همچنین گفت که وزارت بود وضعیت را به طور فعال و با این توصیه ها ممکن است در نظر گرفته موقت تا تجدید نظر در دستورالعمل های صادر شده با اشاره به سازمان بهداشت جهانی (WHO) دستورالعمل و ظهور شواهد در covid-19.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که کمبود خون در صد را به شدت افزایش می یابد به عنوان دستورالعمل در آنجا باقی خواهد ماند تا این بیماری همه گیر است که به طور کامل تحت کنترل در آورد. با توجه به اهدا کنندگان خون باید نشان دهنده حداقل 1% از یک کشور به دیدار یک ملت را اساسی ترین نیاز برای خون. با توجه به داده های رسمی از 2016-17 هند با کمبود 1.9 میلیون واحد یا 15 درصد vis-à-vis که توصیه.

در طول covid-19 بحران نیاز فوری به خون و خون اجزای یک چالش باقی مانده است به خصوص برای thalassemics شدید anaemics بیماران مبتلا به سرطان ترافیک جاده قربانیان حادثه و برای زنان مبتلا به بعد از زایمان خونریزی.

“در حال حاضر وجود دارد کمبود خون در سراسر کشور است که در مدت کوتاهی ممکن است رسیدن به یک وضعیت وحشت. برای اطمینان از عرضه کافی خون, بانک های دولتی و غیر دولتی باید در رسیدن به واجد شرایط سالم اهداکنندگان خون و, ثبت نام جدید اهداکنندگان بار اول گفت:” دکتر J. S. Arora دبیر ملی تالاسمی رفاه جامعه (NTWS).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>