Pompeo به صحبت با نفوذ آیووا ایران با گروه

وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoPompeo محکوم چین اخراج از وال استریت ژورنال روزنامه نگاران وال استریت ژورنال ‘عمیقا ناامید” توسط چین اخراج روزنامه نگاران چین اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران تر است و صحبت کردن در یک رویداد به میزبانی خانواده رهبر بنیاد برجسته آیووا مبتنی بر ایمان, ایران, گروه, سازمان, پنج شنبه اعلام کرد.

تبلیغات

این گروه به رهبری باب Vander Plaats پیشرو مذهبی محافظه کار در آیووا و سابق فرمانداری نامزد شده است. این رویداد Pompeo است که صحبت کردن در لقب “شب های بین المللی تاثیر” می گیرد روز شنبه, مارس 21 در Des Moines. Pompeo خواهد بود صحبت کردن در کنار جوئل روزنبرگ یک اسرائیل در زمینه مبتنی بر مفسر محافظه کار نویسنده و فاکس نیوز نویس.

“به عنوان تنش کوه در خاورمیانه و ما می خواستیم به مجموعه ای از هم جدا یک شب برای شروع یک گفتگو” Vander Plaats گفت: در آزادی مطبوعات. “ما دعوت روزنبرگ و دبیر Pompeo به نشستن با ما و بحث در مورد وضعیت فعلی جهانی و آمریکا و نقش و تاثیر ایمان ما است و در این شرایط است.”

خانواده رهبر بنیاد توسط مشترک مقصد به صورت آینده نگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از جمله بهداشت ، تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzTed کروز طول می کشد هدف در آلاباما وازکتومی لایحه: “اوه نه’ ‘مدیکر برای همه’ را به مراقبت های بهداشتی برای هیچ کدام کروز ‘تحت تاثیر قرار’ دختر خود را با کریس ایوانز جلسه بیشتر (R-تگزاس) قبل از 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>