Pompeo می گوید که نیاز به انجام کار خود را به عنوان تهمت حرکت برای توقف کمک های مالی

وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoOvernight دفاع: روزولت ملوان می میرد از coronavirus عوارض | خانه تاخیر بازگشت به DC | نمایندگان مجلس با اخم بیش از سرنوشت نظارت پرواز پیمان که رئیس می گوید که او رابطه خوبی با مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود رئيس جمهور در نظر قانونگذاران گریه ناپاک به عنوان برگ برنده در نظر عقب نشینی از پیمان آسمان های باز بیشتر ناودان سازمان بهداشت جهانی (WHO) در سه شنبه شب گفت: برای بین المللی نیاز بدن به “انجام کار” را به عنوان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate کمیته ای برای بررسی منشاء از, پاسخ به کروناویروس همه گیر Jalbi teases امکان از شخص ثالث ریاست جمهوری پیشنهاد یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در منتقدان در طول جلسه | تهمت ادعا كند در زمانی که به بازگشایی متحده | فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد برنامه های | Fauci ارائه می دهد پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن | خانه تاخیر بازگشت بیشتر حرکت می کند به توقف ایالات متحده کمک های مالی به این گروه است.

“[W]e نیاز به شفافیت و ما نیاز به سازمان بهداشت جهانی به انجام کار خود را به انجام عملکرد اصلی آن است که مطمئن شوید که جهان به صورت دقیق و به موقع و موثر و واقعی اطلاعات در مورد آنچه در جریان است در بهداشت جهانی فضا. و آنها را دریافت نمی کند که انجام می شود در اینجا” Pompeo گفت: در فاکس نیوز.

سخن گفتن آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که توقف کمک های مالی به این که در میان یک بررسی سازمان ملل متحد بدن بیش از ادعای سوء مدیریت در اطراف شیوع کروناویروس.

تبلیغات

“واقعیت این است که که موفق به اندازه کافی دست آوردن دامپزشک و به اشتراک گذاری اطلاعات در یک موقع و شفاف مد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین هفته گذشته اعلام کرد که او در خانههای گلی خالی متوقف پول به این گروه برای miscalculating جدی از این بیماری همه گیر در چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

“آنها از دست رفته تماس بگیرید. آنها می توانند آن را به نام ماه پیش از آن. آنها شناخته شده اند و باید آنها را شناخته و آنها احتمالا می دانید” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه. “این یک چیز بزرگ اگر آن کار می کند اما زمانی که آنها تماس بگیرید هر شات اشتباه که خوب نیست.”

بین المللی گروه بهداشت مطرح شده است و تحت بهمن انتقاد جمهوریخواهان بیش از اتهام طرفداری نسبت به چین با بسیاری از محافظه کاران اشاره کرد مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus را ستایش از چین را از دست داده و این ویروس با وجود گسترده گزارش می دهد که پکن به دنبال تطهیر میزان شیوع آن.

“ماموریت است که برای به دست آوردن اطلاعات سلامت به جهان پس از هر کشور می تواند بهترین تصمیم برای حفظ شهروندان خود را امن” سناتور. ریک اسکات (R-Fla.), که به نام و برای یک کنگره پروب به داخل که گفت: در ماه گذشته. “وقتی که می آید به Coronavirus که شکست خورده است. آنها باید پاسخگوی نقش خود را در ترویج اطلاعات غلط و کمک به کمونیست چین پوشش جهانی همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>