Pompeo: ‘اطلاعات’ پشت بین المللی دادگاه پروب از ما اقدامات در افغانستان

وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoCarson در coronavirus: نیروی کار است “sugarcoating’ پیام Melania Trump در دولت مراسم جایزه: من ” با افتخار از آنچه که این کشور همچنان به انجام این کار برای زنان خانه جمهوریخواهان صدای زنگ در با طالبان معامله بیشتر در روز پنج شنبه متهم به دادگاه جنایی بین المللی (ICC) که تحت تاثیر “اطلاعات غلط” پس از آن اعلام کرد رسیدگی به اقدامات ایالات متحده آمریکا در افغانستان است.

“ما شواهد نشان می دهد که وجود داشته است تلاش برای ارائه اطلاعات غلط به دادگاه خارجی احزاب” وزیر امور خارجه گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در وزارت امور خارجه.

اتهام آمریکا دیپلمات ارشد به شرح زیر اعلام شده توسط ICC که آن را راه اندازی یک کاوشگر به جنگ احتمالی جنایات در افغانستان از زمان حمله ایالات متحده آمریکا در سال 2003 با هدف قرار دادن اقدامات صورت گرفته توسط نیروهای آمریکایی در منطقه است.

تبلیغات

Pompeo نمی استادانه درست شده در شواهد اما گفت: وزارت خارجه آماده شد یک پاسخ به “در یک هفته” و کار خواهد کرد برای محافظت از شهروندان آمریکایی از حضور در برابر دادگاه.

“ما در حال رفتن به گرفتن تمام اقدامات مناسب برای اطمینان حاصل شود که شهروندان آمریکایی نیست بريدن قبل از این سیاسی برای حل و فصل سیاسی vendetta,” Pompeo گفت.

ICC روز پنج شنبه گفت: این یک مبنای منطقی به این باور است که جنایات که سقوط تحت صلاحیت آن رخ داده است در افغانستان و حکم رسیدگی باز کردن ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح آمریکایی و پرسنل فعال در این منطقه در طول نزدیک به دو دهه جنگ به نام قبل از دادگاه.

ایالات متحده است و نه یک حزب به ICC و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده یک خط سخت در برابر آن را برای تلاش به منظور بررسی آمریکایی خدمات اعضا.

در ماه مارس سال گذشته وزارت امور خارجه آمریکا اعمال محدودیت های ویزا در ICC پرسنل درگیر در تحقیقات علیه آمریکایی ها و متهم کردن بدن از بازیگری در منافع سیاسی بیش مستقل و عدالت است.

در روز پنج شنبه Pompeo بیشتر مورد انتقاد قرار دادگاه و با نام جدید حرکت “بی پروا” برای رخ از یک توافق صلح امضا شده بین آمریکا و دولت افغانستان و طالبان در قطر هفته گذشته است.

“این است که واقعا نفس گیر عمل توسط یک غیر قابل توصیف سیاسی نهاد به عنوان يك حقوقی بدن,” او گفت:. “این فقط بیشتر از همه بی پروا از این حکم آمده است تنها چند روز پس از ایالات متحده امضا تاریخی صلح در افغانستان است که بهترین فرصت برای صلح در یک نسل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>