اواخر شکستن نظرسنجی از سه شنبه متحده نشان می دهد معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر ساخت دستاوردهای بزرگ پس از پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی و سیل پیشنهادات از رقیب سابق مشتاق برای جلوگیری از دیابت برنی ساندرزسناتور SandersSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (I-Vt.).

نهایی megyn kelly هوا می یابد ساندرز و بایدن هر احتمال زیاد به نفع هفت متحده یک قطعه امروز اگر چه سوال بزرگ این است که آیا ساندرز می توانید اجرا کنید نمره در کالیفرنیا است.

در کالیفرنیا بزرگترین نماینده جایزه داده های جدید برای پیشرفت نظرسنجی در بر داشت ساندرز در 32 درصد و بایدن در 27 درصد در حالی که نظرسنجی ها از Swayable و AtlasIntel یافت ساندرز با 8 نقطه منجر شود.

تبلیغات

این یک تغییر بزرگ از فقط در هفته گذشته است.

اکثر نظرسنجی های انجام شده در اواخر ماه فوریه تا به حال در بر داشت ساندرز پیش توسط بین 17 امتیاز و 21 امتیاز در کالیفرنیا نشان می دهد که بایدن بسته شدن در سریع. در megyn kelly, مدل بایدن به دست آورده در مورد 7 امتیاز این هفته است.

کالیفرنیا دست از 415 نمایندگان و ساندرز برنده شدن در گلدن استیت می تواند به او قابل ملاحظه نماینده رهبری در روز سه شنبه.

بایدن هنوز هم نیاز به روشن کردن شور و شوق خود رعدآسای کارولینای جنوبی پیروزی به حمایت واقعی بر روی زمین جایی که او outmanned وقتی که می آید به کارکنان و سازمان است.

اما نظرسنجی جدید نشان می دهد بایدن تا به حال به یاد ماندنی 72 ساعت پس از برنده شدن در کارولینای جنوبی اولیه چیزی تعدادی از ناظران سیاسی در حال اظهار نظر كرد.

دیوید اکسلراددیوید AxelrodThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط APTA – بایدن به نظر می رسد برای سه شنبه خروش; coronavirus نگرانی افزایش هیل صبح گزارش – Sanders, Buttigieg مجموعه برای گرانیت دولت مرحله نهایی مسابقات تپه صبح روز سه گزارش – Sanders, Buttigieg نبرد در نیوهمپشایر بیشتر ازسابق سیاسی استراتژیست رئیس جمهور اوباما گفت: انتخابات portended قابل ملاحظه جستن از کارولینای جنوبی به بایدن.

تبلیغات

نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن است بسته شدن در ساندرز در تگزاس دومین ایالت به رای دادن.

ساندرز باعث شده است تا در هر نظرسنجی تگزاس از ماه ژانویه با یک NBC News نظرسنجی از هفته گذشته و پیدا کردن او را تا 15. اما یک Swayable نظرسنجی سه شنبه منتشر شد می یابد ساندرز سرب را به نقطه 1 در حالی که داده ها را برای پیشرفت پیدا می کند بایدن پیش رو با 2 امتیاز. این megyn kelly مدل در حال حاضر تعداد بایدن به عنوان مورد علاقه را به نفع خود بیشتر نمایندگان در تگزاس است.

رای گیری زودهنگام در جریان بوده است برای هفته ها در کالیفرنیا و تگزاس است که می تواند برای ساندرز استفاده از او منجر شده بود به راحتی در هر دو کشور.

شاید بزرگترین تغییر در بایدن به نفع وقوع است در ویرجینیا که در آن انتخابات نزدیک شد تنها چند روز پیش.

داده ها برای پیشرفت بررسی می یابد بایدن باز کردن 15-نقطه سرب در اولد دومینیون پس از ساندرز رهبری در همان نظرسنجی با 9 امتیاز یک هفته پیش. تغییر بررسی تحقیقات منتشر شد سهشنبه در بر داشت بایدن پیش رو با 20 امتیاز.

معاون سابق رئیس جمهور دارای قفل شده است و کشت و تاییدیه در ویرجینیا در روزهای اخیر از مظنونان حمله به دانشگاه ورونیکا Escobarورونیکا EscobarSanders آماده برای سوپر شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن تپه انتخاباتی گزارش: فوتبال عجله پشت بایدن برای جلوگیری ساندرز بیشتر (D-تگزاس), بابی اسکاترابرت (بابی) کورتز ScottSanders آماده برای سوپر شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن بیشتر (D-Va.), جنیفر Wextonجنیفر لین WextonSanders آماده برای سوپر شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن تپه انتخاباتی گزارش: فوتبال عجله پشت بایدن برای جلوگیری ساندرز بیشتر (D-Va.), همین Beyer (D-Va.) و سابق رژیم صهیونیستی. sfmoma (D).

در کارولینای شمالی اطلاعات برای پیشرفت در بر داشت رای نوسانی از 2 نقطه استفاده برای ساندرز به 9 نقطه مزیت برای بایدن.

همان نظرسنجی در بر داشت بایدن به دنبال مانند یک قفل محکم بستن به رفت و برگشت در چهار ایالت های جنوبی. بایدن آگهی با 25 امتیاز در آلاباما 13 امتیاز در آرکانزاس و 7 امتیاز در اوکلاهما و تنسی است.

در مینه سوتا که در آن بایدن بوده است نه رقابتی در تمام در پای صندوق های رای او متهم کرده است تمام راه برگشت در داده ها را برای پیشرفت بررسی که در آن ساندرز تنها باریک 32 به 27 درصد منجر شود. این اولین نظرسنجی از مینه سوتا پس از سن. ctqامی ژان KlobucharSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (D-Minn.) کاهش یافته است و انداخت او حمایت بایدن.

و نظرسنجی در بر داشت ساندرز پیشرو بایدن 29 به 23 درصد در یوتا که در آن سناتور ورمونت شده است انتظار می رود را به نفع خود بزرگ است.

ساندرز می کند حفظ big آگهی در کلرادو ورمونت و مین در آخرین نظر سنجی.

و آن را هنوز هم ممکن است که ساندرز خواهد آمد از سه شنبه با نماینده رهبری در بخش بزرگی با توجه به هفته مبارزه و سازماندهی او انجام شده است در تگزاس و کالیفرنیا در این ماه.

مترقی و مستقل عظیم داوطلب شبکه و او تبدیل ده ها هزار نفر از مردم در تظاهرات که در آن حامیان رفته اند به طور مستقیم به شهرستان ثبت و به رها کردن ایمیل خود را در برگه های رای.

بایدن امیدوار است فوتبال خواهد تجمع در اطراف مبارزات انتخاباتی خود و سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس Bloomberg5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه صفر مغلوب ساختن پیشی جستن در بایدن gaffes در تجمع در آستانه سه شنبه تپه انتخاباتی گزارش: فوتبال عجله پشت بایدن برای جلوگیری ساندرز بیشتر‘s پشتیبانی سقوط خواهد کرد. اگر آن را ندارد و کسانی که رای دهندگان به بایدن آن خواهد شد تا او معاون رئیس جمهور سابق برای قوی نتیجه.

Klobuchar و سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر شگفت انگیزی کاهش یافته و از نژاد پیوست و بایدن در کمپین بلیزرز به تایید او برای رئیس جمهور در آغاز هفته دیگر افزایش شتاب.

این بایدن کمپین منتشر کرده تورنت تاییدیه از رهبران حزب از جمله سابق رهبر اکثریت سنا هری ریدهری میسون ReidSanders آماده برای سوپر شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن سناتور دیدن جزر و مد تبدیل شدن به سمت بایدن پس از پیروزی بزرگ تر (D-Nev.) و سابق بهداشت ، باربارا باکسرباربارا لوی BoxerSanders آماده برای سوپر شنبه استقرار صف آرایی دموکرات ها در پشت بایدن تپه انتخاباتی گزارش: فوتبال عجله پشت بایدن برای جلوگیری ساندرز بیشتر (D-کالیفرنیا.).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im