سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید تر (I-Vt.) دارای 19 نقطه سرب در نوادا دولت بعدی به رای دادن در سال 2020 ریاست جمهوری نامزدی مسابقه با توجه به یک نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

مترقی ناظر انتخابات داده ها برای پیشرفت در بر داشت دموکراتیک سوسیالیستی با 35 درصد حمایت نوادا پیش از آن جلسه در روز شنبه. Clumped پشت سر او هستند و از سوی دیگر ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات در بودجه شاهین نا امید 2020 سیاست در حق اصلاح مبارزه بیشتر (D-جرم.), سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید تر و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید بیشتربا 16 درصد و 15 درصد و 14 درصد حمایت بود.

بیست و یک درصد از پاسخ دهندگان به دیگر نامزدها از جمله 10 درصد برای نیکوکار تام Steyerتام Fahr SteyerWhere 2020 دموکرات پایه مالیات Klobuchar, Steyer قادر به نام مکزیک جمهور با اشاره به مصاحبه روز شنبه را نشان می دهد – ویژه می درخشد در بلومبرگ توقف و frisk بیشتر و 9 درصد برای بهداشت ، ctqامی ژان KlobucharJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات جاد گرگ: بلومبرگ افزایش بیشتر (D-Minn.).

تبلیغات

ساندرز برگزار شد قریب به اتفاق استفاده در میان رای دهندگان زیر سن 45 که مورد حمایت او در 64 درصد رای دهندگان اسپانیایی که او را پشتیبانی می کند در 66 درصد است. دیگر نامزد ثبت نام شده در دو رقم برای اسپانیایی پشتیبانی می کند.

مستقل سناتور همچنین دارای بالاترین خالص favorability رای در 38 درصد با 68 درصد داشتن مطلوب نظر او و 30 درصد نامطلوب. وارن پس با 35 درصد خالص favorability رای دادن.

ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر در هفته گذشته و در آمد دوم نزدیک به Buttigieg در آیووا هفته قبل از.

نوادا خواهد شد و متنوع ترین دولت برای سال 2020 نامزد تا کنون پس از یک ساندرز برنده شدن بیشتر خواهد بود سفت او را به عنوان یک پیشتاز.

داده ها برای پیشرفت نظرسنجی نظر سنجی 766 احتمال زیاد حزبی را برانگیخت بین Feb. 12 و 15. حاشیه خطای این است که 3.4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im