نظرسنجی: کثرت ‘Gen Z’ رای دهندگان می گویند که بیشتر تبلیغات سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن از بایدن

کثرت نسل Z دموکراتیک یا چپ متمایل مستقل رای دهندگان گفت که آنها را دیده اند به مراتب بیشتر تبلیغات از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر‘s انتخاب مجدد کمپین در اینترنت از تبلیغات از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTimeline برای آشنایی با اوباما پروب گزارش ورقه به عنوان رئیس چشمان احضاریه Hillicon ولی: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد هیئت تحریریه عمده تگزاس روزنامه هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت با توجه به همه گیر تر‘s, مبارزات انتخاباتی بر اساس یک نظرسنجی جدید از یک غیر انتفاعی سازمان جوانان.

بررسی پنجشنبه منتشر شد توسط اتحاد برای جوانان عمل یافت 47 درصد از دموکرات یا چپ متمایل رای دهندگان در محدوده سنی 18-25 گزارش شاهد تهمت کمپین تبلیغات در رسانه های اجتماعی محبوب سیستم عامل مانند Infinite و Instagram در ماه گذشته.

در مقابل فقط 21 درصد از Gen Z دموکراتیک یا چپ متمایل رای دهندگان را دیدم بایدن کمپین دیجیتال تبلیغات بر روی همان سیستم عامل در ماه گذشته.

تبلیغات

داده های جدید نشان می دهد که رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی است که عمده فشار برای رای دهندگان لیبرال.

شکاف بین دو کمپین وجود داشته و به صورت دموکراتیک و یا چپ متمایل رای دهندگان بین سنین 26-32 و 33-39 به عنوان به خوبی.

بیست و چهار درصد از رای دهندگان بین سنین 26-32 گفت که آنها تا به حال شده است در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دیجیتالی. شانزده درصد از همان جمعیتی گفت: آنها شده بود تماس بایدن.

هفده درصد از دموکرات یا کارش رای دهندگان بین سنین 33-39 گفت: آنها تا به حال تماس بوده دیجیتالی با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به عنوان مخالف به 13 درصد از رای دهندگان که شده بود تماس بایدن.

“این است که به طور کلی جوانان کشور ، این رای دهندگان هستند که معاون رئیس جمهور بایدن باید تعقیب,” گروه, مدیر اجرایی, سارا Audelo گفت: سیاسی, در بیانیه ای.

تبلیغات

“Persuadable رای دهندگان جوان بسیار با انگیزه برای رای دادن و رای گیری در این سال,” او اضافه شده است. “اما معاون رئیس جمهور بایدن دارای یک مقدار زیادی از کار را به انجام به کسب رای خود را.”

جوان جمعیت رای دهندگان تمایل به رای کمتر قابل اعتماد در انتخابات اما دیده می شد به عنوان یک عامل کلیدی در هر دو رئیس جمهور سابق اوباما (د) انتخابات و پیروزی.

هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonHillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد قانونگذاران در برخورد با تکنولوژی ضد تراست شنوایی: ‘قرار دادن ماسک خود را ، مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور: ‘ناخواسته’ انتخابات ‘به صورت اریب به چپ” بیشتر (D) رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 حریف تحت سلطه سابق عربستان رقیب در میان رای دهندگان جوان در سال 2016 برنده 58 درصد از رای دهندگان 18-29 بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 28 درصد است. او همچنین موفق به کسب 51 درصد از رای دهندگان بین سنین 30-49.

اتحاد برای جوانان اقدام نظرسنجی نظر سنجی 1,241 دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل رای دهندگان بین سنین 18-39 از جولای 18 تا 20 ژوئیه. حاشیه خطای این نظرسنجی این است که 3.2 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im