نظرسنجی: بیش از 70 درصد از آمریکایی ها حمایت coronavirus stay-at-home سفارشات

یک اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها می گویند که stay-at-home سفارشات صادر شده در سراسر ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس باید در محل باقی می ماند تا زمانی که کارشناسان بهداشت می گویند آن است که امن برای بازگشایی, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

رویترز-ایپسوس نظرسنجی سه شنبه منتشر شد متوجه شد که 72 درصد از آمریکایی ها حمایت قرنطینه اقدامات باقی مانده در اثر تا “پزشکان و مقامات بهداشت عمومی می گویند ایمن است.” که شامل 55 درصد از جمهوری خواهان 88 درصد از دموکرات ها و 70 درصد از مستقل.

این یافته ها می آیند به عنوان معترضین را جمع آوری و در دولت های مختلف پایتخت به صدای مخالفت اجتماعی-فاصله مورد نیاز و به عنوان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden می گوید او مطرح M در مارس Rosie o’donnell پیش بینی تهمت خواهد شد ‘از دست دادن با یک لغزش’ در ماه نوامبر وزارت خزانه داری منتشر .9 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد پشتیبانی برای شرکت های هواپیمایی بیشتر فشار بیشتر به شدت به صورت متحده شروع به باز کردن بخشهایی از اقتصاد خود را.

تبلیغات

مقامات بهداشت اصرار داشت که ایالات متحده باید گسترده تست در دسترس بودن و جامع تماس با ما-ردیابی برنامه در محل با خیال راحت به بازگشایی شده است. برخی نیز هشدار داد که بازگشایی سرعت بیش از حد می تواند کمک به گسترش بیماری بیشتر است.

در حالی که این نظرسنجی نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها حمایت stay-at-home سفارشات آن را نیز نشان داد که جمهوری خواهان در حال تبدیل شدن به حمایت بیشتری از فشار برای بازگشایی کسب و کار.

چهل و پنج درصد از توافق پاسخ دهندگان گفت: آنها می خواستند متحده برای خنثی اجتماعی-محدودیت فاصله اجازه می دهد تا اقتصاد به بازگشایی 21-نقطه پرش از یک نظرسنجی مشابه انجام شده در پایان ماه مارس.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 823,000 موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و تقریبا 44,800 مرگ و میر ناشی از آن است. شیوع led فرمانداران در ده ها تن از کشورها برای اجرای دقیق stay-at-home سفارشات که منجر به بستن هزاران نفر از غیر ضروری کسب و کار.

بیش از 20 میلیون نفر را برای ثبت تعداد مدعیان بیکاری در میان شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته با صدور دستورالعمل که گفته متحده می تواند شروع بازگشایی یک بار آنها را تجربه کرده کاهش مستند COVID-19 موارد بیش از یک دوره از 14 روز. و در روزهای اخیر برخی از ایالات آمریکا اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن پارک ها و سواحل است.

نزدیک به 60 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها بیشتر نگران متحده شل شدن stay-at-home سفارشات بیش از حد به سرعت با توجه به NBC News-وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شد آنلاین مارس 15-21 در میان جمعیت 4,429 بزرگسالان آمریکایی. این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا از 6 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>