نظرسنجی: بلومبرگ سبقت بایدن در فلوریدا

مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergYang: NYC باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد وارن بازدید بلومبرگ در مطرح ‘redlining’ نظرات تپه انتخاباتی گزارش: افزایش Klobuchar, Buttigieg صورت تست در متنوع متحده بیشتر است که منجر به بسته دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری در فلوریدا بر اساس یک نظرسنجی جدید از سنت پیت, نظر سنجی, ثبت نام سابق شهر نیویورک شهردار برداشت تا کشش در یک بسیار مهم نوسان دولت قبل از بسیاری از رقبای خود را حتی شروع به مبارزات انتخاباتی وجود دارد.

نظرسنجی بلومبرگ نشان می دهد با 27.3 درصد حمایت در دولت آفتاب تا 10 امتیاز از مشابه نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه گذشته. بایدن در عین حال دیده است حمایت خود را در فلوریدا شاقول سقوط از بیش از 41 درصد در ماه ژانویه به 25.9 درصد در این ماه.

سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegYang: NYC باید پیاده سازی جهانی درآمد پایه مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد او را برای رای دادن به یک, گی, نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حالی که Klobuchar موج وارن flounders بیشتر و سن. برنی ساندرزسناتور SandersYang: NYC باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد یک شبه مراقبت های بهداشتی: نوادا اتحادیه نخواهد تایید قبل از قفقاز پس از ‘پزشکی برای همه” ضایعات | مک کانل كم آرا در دو سقط اسکناس | CDC تایید 15th ما coronavirus مورد تهمت نشان می دهد او را برای رای دادن به یک, گی, نامزد ریاست جمهوری بیشتر (I-Vt.) در حال مانورهای رندانه برای مقام سوم در کشور اهمیت حیاتی 10.5 درصد و 10.4 درصد بود در حالی که سناتور. ctqامی ژان KlobucharYang: NYC باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد در حالی که Klobuchar موج وارن flounders تپه انتخاباتی گزارش: افزایش Klobuchar, Buttigieg صورت تست در متنوع متحده بیشتر نشسته در پنجم با 8.6 درصد پشتیبانی می کند.

تبلیغات

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenYang: NYC باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد وارن بازدید بلومبرگ در مطرح ‘redlining’ نظرات در حالی که Klobuchar موج وارن flounders بیشتر (D-جرم.) میلیاردر و فعال تام Steyerتام Fahr SteyerYang: NYC باید پیاده سازی اساسی جهانی درآمد تپه انتخاباتی گزارش: افزایش Klobuchar, Buttigieg صورت تست در متنوع متحده دولت دموکراتیک اولیه: رفتن به میانجیگری کنوانسیون? بیشتر دور از بالای هفت در نظرسنجی با 4.8 درصد و 1.3 درصد حمایت بود.

فلوریدا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه است که هنوز هم بیش از یک ماه دور. اما سنت پیت نظرسنجی بلومبرگ نشان می دهد که این مهاجم صرف کرده است به او اجازه ساخت اولیه به رسمیت شناختن نام در این کشور بزرگترین و بیشترین نوسانات کلی انتخابات در میدان نبرد.

بر خلاف اوایل اولیه و حزبی ایالات آیووا و نیوهمشایر که در آن رای دهندگان تمایل به ارزش بر روی زمین فعالیت و چهره به چهره ملاقات با نامزد, پرداخت, رسانه های دارای آستین ، نوسان در فلوریدا گسترده دولت بیش از 21 میلیون نفر است.

بلومبرگ صرف ده ها میلیون دلار تبلیغات در فلوریدا در کمتر از سه ماه پس از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری است. بسیاری از رقبای خود را هنوز شروع به پخش تبلیغات وجود دارد به جای امید بستن به صرف پول در اوایل نامزدی مسابقات.

خیابان پیت نظرسنجی همچنین نشان می دهد که بلومبرگ است حملاتی را با بحرانی رای گیری بلوک در دولت آفتاب. او در میان رای دهندگان اسپانیایی وجود دارد با 35.4 درصد پشتیبانی از تقریبا 15-نقطه به دست آوردن بیش از ماه گذشته.

تبلیغات

بایدن حمایت در میان کسانی که رای دهندگان تضعیف به 19.7 درصد در ماه فوریه. ماه گذشته او به رهبری بسته در میان اسپانیایی رای دهندگان در فلوریدا با 36.4 درصد پشتیبانی می کند.

ساندرز که کمپین تبلیغ پشتیبانی قوی خود را در میان رای دهندگان اسپانیایی, مکان, دور سوم در میان کسانی که رای دهندگان در فلوریدا ثبت نام 12.7 درصد پشتیبانی می کند.

نیز وجود دارد نشانه هایی که بلومبرگ شروع به برش را به بایدن حمایت در میان رای دهندگان سیاه در دولت است. خیابان پیت نظرسنجی از ژانویه نشان داد معاون سابق رئیس جمهور با حمایت از 57 درصد از رای دهندگان در فلوریدا. بلومبرگ بریده 12.6 درصد پشتیبانی می کند.

اما در تازه ترین نظرسنجی بایدن حمایت در میان کسانی که رای دهندگان کاهش یافته و به 41.5 درصد در حالی که بلومبرگ رز به 22.7 درصد است.

خیابان پیت, نظر سنجی, نظرسنجی از 3,047 به احتمال زیاد فلوریدا دموکراتیک اولیه رای دهندگان انجام شد از Feb. 12-13. این حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.8 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر