نظرسنجی: بایدن به اردوی تیم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به 10 امتیاز

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump راه اندازی کمپین آسیا و اقیانوس آرام آمریکایی ائتلاف بایدن: ‘بیش از یک زن آمریکایی آفریقایی تبار’ در نظر گرفته شده برای معاونت گروه لیبرال می پرسد Klobuchar به حذف خودش از VP نظر به دلیل دادستانی رکورد بیشتراز presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ساخته شده دو رقمی سرب بیش از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichael فلین متن آشکار مقدار زیادی به جز جرم و جنایت و یا تبانی 50 نفر دستگیر شده در مینیاپولیس به عنوان صدها نفر سرباز گارد ملی میسوری مستقر مجلس دولت جرقه واکنش به tweeting ‘غارتگران لایق شات بیشتر در پیشنهاد خود را برای کاخ سفید با توجه به جدید واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی.

این نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه نشان داد که 53 درصد از رای دهندگان ثبت شده به نفع بایدن در یک سر-به-سر matchup در برابر تهمت در حالی که فقط 43 درصد حمایت از رئیس جمهور. 10-نقطه منجر شود نشان دهنده بهبود قابل توجهی برای بایدن از یک پست-ABC اخبار نظرسنجی منتشر شده در ماه مارس که در بر داشت معاون رئیس جمهور سابق در یک آماری کراوات با مغلوب ساختن پیشی جستن.

این نظرسنجی نشان داد که بایدن با 49 درصد پشتیبانی و مغلوب ساختن پیشی جستن با 47 درصد پشتیبانی می کند.

تبلیغات

با وجود بایدن قابل توجه سرب نظرسنجی نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم لذت می برد شور و شوق بیشتری از هواداران خود. میان رئیس جمهور, حامیان 84 درصد گفت: آنها قطعا رای دادن برای او در ماه نوامبر در حالی که 68 درصد گفت: همان بایدن. در ضمن 87 درصد می گویند که مشتاق در مورد حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن با 64 درصد گفت: آنها “بسیار مشتاق است.”

برای بایدن 74 درصد از هواداران خود گفت: آنها مشتاق در مورد رای گیری برای او در ماه نوامبر. فقط 31 درصد گفتند که آنها “بسیار مشتاق است.”

اما درک عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن و این کار او انجام شده است از دست زدن به coronavirus شیوع غوطه ور در ماه های اخیر. فقط 45 درصد از بزرگسالان ایالات متحده گفت: آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد در کاخ سفید در حالی که 53 درصد گفت: آنها مخالف آن است.

اکثریت پاسخ دهندگان (53 درصد) نیز گفت: آنها مخالف رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر. در ماه مارس پس از دو هفته از وقوع 51 درصد بود گفت: آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

نه بایدن و یا لذت بردن از مغلوب ساختن پیشی جستن مطلوب رتبه بندی از اکثریت آمریکایی ها با توجه به نظرسنجی. چهل و شش درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها بازدید به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد مثبت در حالی که 48 درصد گفت: آنها مشاهده او نامطلوب.

تبلیغات

در ضمن 42 درصد گفت: آنها مطلوب نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن با 55 درصد گفت: آنها تا به حال نامطلوب از نظر او.

این نظرسنجی می آید به عنوان بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به انجام یک کامپیوتر مجازی 2020 کمپین با توجه به شیوع کروناویروس. هنوز معلوم نیست زمانی که فرد در کمپین حوادث سر گرفته خواهد شد.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که بایدن دارای یک مزیت بیش از رئيس جمهور. یک RealClearPolitics متوسط از رای گیری نیز معاون رئیس جمهور سابق منجر مغلوب ساختن پیشی جستن با 5.9 درصد است.

پست-ABC اخبار نظرسنجی انجام شده بین مارس 25 و 28 ماه مه در میان یک نمونه ملی از 1,001 بزرگسالان است. حاشیه خطا به صورت کلی نتایج 3.5 درصد است. حاشیه خطا برای 835 ثبت نام رای دهندگان نمونه است 4 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>