نظرسنجی: بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 3 امتیاز در فلوریدا

Presumptive دموکراتیک نامزد سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenJon Ossoff به چالش دیوید پردو پس از برنده شدن در گرجستان دموکراتیک اولیه فلوید برادر مصرانه از کنگره برای اقدام شومر بلوک قطعنامه مخالفت با تماس به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت بیشتر دارای باریک و سرب بیش از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFed رئیس هشدار ‘راه طولانی’ به بهبود خانه پنل دوباره پرس پنتاگون رهبران به شهادت در نظامی نقش در تظاهرات یک “مقدس اعتماد” از جورج مارشال به جیم Mattis بیشتر در فلوریدا بر اساس یک نظرسنجی جدید منتشر شده در پنج شنبه, آخرین نشانه آن است که تهمت را خوانده دولت خانه است که هنوز هم برای grabs در ماه نوامبر.

این نظرسنجی از حزب جمهوری خواه شرکت Cygnal نشان می دهد بایدن با 47 درصد حمایت در میان به احتمال زیاد رای دهندگان در دولت آفتاب. مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای پیاده روی با حدود 3 امتیاز در حدود 44 درصد است.

این Cygnal نظرسنجی آهنگ با CNBC بررسی سابقه در اواخر ماه گذشته دموکراتیک متمایل به تغییر تحقیقاتی که همچنین نشان داد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با 3 امتیاز در فلوریدا. قبل از آن یک نظر سنجی از فلوریدا بر اساس سنت پیت نظرسنجی نشان داد بایدن با 1-نقطه مزیت است.

تبلیغات

بایدن 3-نقطه سرب در آخرین Cygnal نظرسنجی هنوز هم می افتد در آن به علاوه یا منهای 3.3 درصد نقطه حاشیه خطا, اما آن را در یک زمان می آید زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است حمایت خود را از کاهش در تعداد فزاینده ای از نظر سنجی ها در سراسر کشور.

به عنوان بزرگترین کشور نوسان ایالت فلوریدا است چندساله انتخاباتی هدف برای هر دو طرف. اما رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی می بیند و به خصوص دولت به عنوان مهم داده فلوریدا 29 انتخاباتی رای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی باریک وجود دارد در سال 2016 و حضور در دولت است. او صاحب چندین خواص وجود دارد نقل مکان کرد و در آنجا در سال گذشته به خود را اعلام ساکن فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم خود را به fumed در روزهای اخیر بیش از رای گیری های اخیر کسری رفتن تا آنجا که به ارسال بس و دست برداشتن نامه ای به سی ان ان در این هفته خواستار آن است که شبکه جمع شدن و عذر خواهی برای نظرسنجی ملی اخیر نشان داد که رئیس جمهور انتهایی بایدن با 14 امتیاز.

یک وکیل برای سی ان ان به نام تهمت کمپین نامه “در واقع و از نظر قانونی بی اساس” و رد خواسته های به عقب نظرسنجی.

این Cygnal نظرسنجی انجام شده از مارس 18 و 30 است و بر اساس پاسخ از 881 به احتمال زیاد رای دهندگان فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>