بیست و چهار درصد از کسب و کارهای کوچک می گویند آنها را به طور دائم در ظرف دو ماه یا کمتر با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus pandemic, بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط ایالات متحده در اتاق بازرگانی و MetLife روز جمعه منتشر خواهد شد.

یازده درصد از کسب و کارهای کوچک می گویند که آنها خواهد شد در عرض یک ماه و 24 درصد از کسب و کارهای کوچک در حال حاضر تعطیل موقت بر اساس نظرسنجی که انجام شد مارس 25 تا 28 یافت.

این نظرسنجی در بر داشت که این احتمال وجود دارد که 54 درصد از همه کسب و کارهای کوچک خواهد شد به طور موقت در 14 روز. چهل درصد از کسب و کار مورد بررسی است که هنوز به طور موقت بسته شده و در حال انتظار برای انجام کار در این بازه زمانی.

تبلیغات

اکثر کسب و کارهای کوچک بررسی همچنین گفت که مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها خواهد بود مفید ترین کمک های موجود در coronavirus امداد بسته است که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMilitary پرسنل رسیدگی به کروناویروس بیماران در امکانات در NYC New Orleans و دالاس نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی است و در مجموع از 20 بيمار: گزارش Fauci می گوید که همه کشورها باید stay-at-home سفارشات بیشتر امضا شده در روز جمعه. سی درصد گفت: این وام و کمک های مالی در بسته خواهد بود مفید ترین و 21 درصد گفت: تعلیق مالیات حقوق و دستمزد در بسته خواهد بود مفید ترین.

“به عنوان نتایج نظرسنجی نشان می دهد صاحبان کسب و کار کوچک به دنبال وام و کمک های مالی به اطمینان حاصل شود آنها را مجبور به بسته خود را درب یا ورشکسته به دلیل coronavirus. بانک های آمریکایی آماده برای کمک به, اما آنها نیاز به دستورالعمل های روشن از دولت” نیل Bradley مجلسی, رئیس سیاست افسر در بیانیه ای گفت.

کسب و کارهای کوچک انتظار می رود که قادر به درخواست برای مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) چک حفاظت از برنامه در روز جمعه. Coronavirus امداد بسته شامل 350 $میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de