سیاسی به طور تصادفی به گزارش بایدن انتخاب هریس به عنوان همسر در حال اجرا: ‘ما پشیمانی از خطا و هر گونه سردرگمی’

سیاسی صادر شده عذرخواهی برای گزارش که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم بایدن یادداشت ها نشان می دهد نقاط صحبت کردن در مورد کامالا هریس هزینه فرصت از کنگره بزرگ با تکنولوژی’ آنتی تراست وسواس بیشتری انتخاب کرده سناتور. کامالا هریسکامالا دوی HarrisBiden یادداشت ها نشان می دهد نقاط صحبت کردن در مورد کامالا هریس قانونگذاران عمومی خداحافظی به جان لوییس بایدن: من در حال اجرا همسر برداشت در هفته آینده بیشتر (D-کالیفرنیا.) به او همسر در حال اجرا با انتشار گفتن آن پشیمان “خطا و هر گونه سردرگمی که در آن ایجاد می شود.”

“جو بایدن انتخاب کامالا هریس برای تبدیل شدن به خود و همسر در حال اجرا برای سال 2020 انتخابات در اوت. 1 دو هفته قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها پس از نگه داشتن خود انتخاب نزدیک به قفسه سینه برای ماه” سیاسی نوشت: در حال حاضر حذف شده گزارش.

“در اطلاعیه خود بایدن به نام هریس ‘یک حریف شایسته و شایسته همسر در حال اجرا,’ اشاره به جفت رقابت در طول مراحل اولیه دموکراتیک اولیه. او را به تجربه خود به عنوان یک دادستان خانواده به رسمیت شناختن نام و مهارت به عنوان یک مناظره به بلیط” اخبار خروجی اضافه شده است.

تبلیغات

این گزارش حذف شد پس از اینکه پرچم در روز سه شنبه توسط علامت گذاری به عنوان Bednar که در خدمت به عنوان سخنگوی خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyGOP محرک لایحه شامل میلیون برای DHS سایبری آژانس برای محافظت از واکسن تحقیقات احترام رهبر جنبش حقوق مدنی Rep. John Lewis نهفته در وزارت امور خارجه در کنگره شهرداران مصرانه از کنگره برای تصویب قانون جلوگیری از استقرار نیروهای فدرال به شهرستانها بیشتر (R-کالیفرنیا.).

“برای یک دوره کوتاه بعد از ظهر دیروز, حفره یا سوراخ متن به اشتباه منتشر شده به سایت” براد Dayspring سیاسی معاون رئیس جمهور از بازاریابی و ارتباطات گفت: تپه. “ما عمل استاندارد است که با استفاده از ‘lorem ipsum’ به عنوان متن حفره یا سوراخ. در این مثال که اتفاق نمی افتد. ما تاسف خطا و هر گونه سردرگمی که در آن ایجاد می شود.”

بایدن به همسر در حال اجرا است که انتظار می رود اعلام کرد هفته آینده پیش از کنوانسیون ملی دموکرات ها است که میله میله برای شروع Aug. 17.

هریس در نظر گرفته شده است در نزدیکی بالای بایدن را کوتاه همراه با تشکر. کارن باسکارن اموزش BassBiden: من در حال اجرا همسر برداشت در هفته آینده بایدن پرس علم و احتیاط در همه گیر Demings: من ‘chomping در بیت’ برای پاسخ به سوالات در مورد بایدن را در حال اجرا همسر جستجو بیشتر (D-Fla.), سناتور. الیزابت وارنالیزابت WarrenBiden یادداشت ها نشان می دهد نقاط صحبت کردن در مورد کامالا هریس بایدن: من در حال اجرا همسر برداشت در هفته آینده بایدن پرس علم و احتیاط در همه گیر تر (D-جرم.), سناتور. Tammy DuckworthLadda (Tammy) Tammy DuckworthBiden یادداشت ها نشان می دهد نقاط صحبت کردن در مورد کامالا هریس بایدن: من در حال اجرا همسر برداشت در هفته آینده یک شبه دفاع: نگهبان به شهادت لافایت مربع پاکسازی شد ‘بی دلیل تشدید’ | Dems فشار برای بحث پنتاگون مهاجرت به خارج | دیده بان می گوید پنتاگون نیست با توجه به تغییر آب و هوا خطرات به پیمانکاران بیشتر (D-بیمار است.) و سابق اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر