نفوذ سیاسی هند مهاجر در تمرکز

در ژانویه 31, Arvind کریشنا شد صحبت کردن در یک نقطه در دفاتر قهوه میله های داخل مترو و قطار و همه جا چای نقاط مجاور به ساختمان های اداری در شهرستانها مگا به زودی پس از او به نام رئیس جدید اجرایی International Business Machines Corp. (آی بی ام). روز پس از کریشنا ارتفاع WeWork طناب در Sandeep Mathrani به عنوان رئیس جدید آن اجرایی است.

کریشنا و Mathrani پیوست یک کهکشان از آمریکایی ها از جمله rahmani (Microsoft) سوندار پیچای (گوگل) Shantanu Narayen (Adobe), Punit Renjen (Deloitte) و Nikesh Arora (Palo Alto Networks) به سر در شرکت های آمریکایی و تقویت آنچه هندی مهاجر به ارمغان می آورد به جدول بالا در امریکا و چه به منزله هند قدرت نرم. در هند آنها صرف اخبار اما نماینده هند را قدرت نرم در آمریکا با ظرفیت نفوذ به نمایش در مورد نام تجاری هند در, سیاسی, شرکت ها و گفتمان عمومی.

Graphic: Paras Jain/Mint
گرافیک: Paras جین/نعناع

برای مشاهده اینجا کلیک کنید بزرگ گرافیک

زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رود با حضور ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در احمدآباد در گجرات این خواهد بود که در ذهن او بیشتر از آن در هر سال یک انتخابات در آن سیاسی و اقتصادی عضله از 4.4 میلیون آمریکایی های هندی تبار خواهد نفوذ داشته باشد. هندی آمریکایی Tulsi Gabbard نیز نامزد انتخابات ریاست جمهوری امیدوار در ایالات متحده است.

“آقای صدای شیپور مانند آقای مودی است که افراد سیاستمدار و او در حال رفتن به ویترین خود محبوبیت جهانی خود را به مخاطبان داخلی آمدن بر روی پاشنه های خود تبرئه از استیضاح در ایالات متحده سنا” سانجی پوری رئیس مستقر در واشنگتن آمریکا-هند عمل سیاسی کمیته (USIPAC) گفت: در یک ایمیل ، USIPAC است, غیر انتفاعی, سیاسی سازمان به نمایندگی از منافع هندی آمریکایی است.

“سه تا از بزرگترین شرکت های فن آوری فرستاده شده توسط آمریکایی های هندی تبار و تعداد فزاینده ای از رهبران در داروسازی/بهداشت و درمان/خدمات مالی در ایالات متحده است. این نشان می دهد که استعداد وجود دارد که در جامعه آمریکا و چگونه آنها موفق هستند و به بازگشت به ایالات متحده و هند” اضافه شده پوری کرسی چگونه خارج از کشور کار کرده است به عنوان یک پل بین دو ملت.

هند در جهان بود, بالا گیرنده حواله در سال 2018 با آن خارج ارسال عظیم $79 میلیارد دلار به خانه برگشت طبق داده های بانک جهانی. هند پس از چین ($67 میلیارد دلار) و مکزیک ($36 میلیارد دلار) فیلیپین ($34 میلیارد دلار) و مصر ($29 میلیارد دلار). هر چند دقیق حواله از ما شناخته شده نیست, هندی مهاجر در ایالات متحده را تشکیل می دهند تنها 12 درصد از آن جهانی مهاجر پایه.

پرونده مودی در مقابل Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن

پوری یک کارآفرین و سرمایه گذار گفت: ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” و “پرونده مودی’ حوادث تقریبا مشابه در طبیعت و خارج از کشور شگفت زده است در دید و شناخت که هند و PM مودی دریافت در هر دو این حوادث است.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گجرات مراجعه کنید تا ارتباط مستقیم با خارج از کشور مخاطبان در انتخابات شود. مانند پرونده مودی Namaste تهمت رویداد روشن سیاسی کمرنگ. آن را نه فقط در PM مودی آوردن رئیس جمهور تهمت به احمدآباد; آن را نیز باید به عنوان برگ برنده از آمدن به گجرات. این نشان دهنده فرهنگی, دیپلماسی سیاسی دیپلماسی و تاکید اهمیت هندی قدرت نرم در هند و آمریکا در ارتباط است. علاوه بر این Motera ورزشگاه رویداد را در بسیاری از مثبت برای هندی جامعه آمریکا و جهان چگونه views هند” گفت: Santosh Patra استادیار در MICA, Ahmedabad.

پس از سال 2014 مودی انجام داده است و سه کلید درگیری با هند مهاجر در آمریکا در نیویورک Madison Square Garden شیره مرکز در سن خوزه کالیفرنیا و ترین های اخیر ‘پرونده مودی’ در هوستون. در حالی که این دو برای اولین بار دیدم 20,000 تماشاگران هر, یک سوم دیدم یک مهاجر در جمع حدود 50000.

و در احمدآباد بیش از 70000 نفر در حال انتظار برای شرکت در ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد و چند هزار نفر بیشتر در راه خود را به محل رویداد خواهد شد که نقطه چین با فرهنگی اغراق به نمایش گذاشتن میراث فرهنگی هند است. دولت احداث 28 مرحله به نمایش گذاشتن هند به تنوع و همچنین نمایش رویدادهای مختلف در زندگی گاندیجی برای مغلوب ساختن پیشی جستن هند roadshow.

دانش آموز پیوندی

آموزش ارتباط بین هند و آمریکا یکی از قوی ترین در جهان است و هر گفتمان در اطراف هندی مهاجر است ناقص و بدون صحبت کردن در مورد دانش آموزان است. از فقط یک دانشجو در سال 1883 دانشگاه ما در حال حاضر خانه بیش از 200 ، 000 دانش آموزان هندی. دانش آموزان هندی رفت که به ما برای آموزش عالی کمک بیش از 8 میلیارد دلار در 2018-19 به اقتصاد ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>