نمرات از مردم برای شرکت در مراسم تشییع یک خاخام در شهر نیویورک در روز سه شنبه سبب شد که پلیس برای متفرق کردن تجمع گفته به تپه.

اداره پلیس نیویورک (NYPD) تایید کرد که پلیس بودند متفرق کردن جمعیت جمع آوری شده در ویلیامزبرگ بروکلین به افتخار حاخام حییم Mertz که کردهاند از coronavirus.

سخنگوی شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioHannity خواستار جمع شدن تهدید به اقدام قانونی بیش از NYT ستون ارتباط او را به COVD-19 مرگ 12 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس شهر نیویورک برای باز کردن 100 مایل از خیابان های شهر برای عبور و مرور بیشتر (D) گفت: شهردار خود را در این صحنه با کمیسر پلیس درموت شیا شکستن جمعیت عزاداران.

تبلیغات

د Blasio سخنگوی Freddi گلدشتاین را بازتوییت کرد عکس Mertz مراسم تشییع جنازه روز سه شنبه شب, , نوشته,, “من empathisize با میل به سوگواری کسانی که ما از دست داده ایم اما این کاملا غیر قابل قبول است.”

شهردار توییتی که چنین گردهمایی “تحمل نخواهد شد تا زمانی که ما در حال مبارزه با کروناویروس.”

“پیام من به جامعه یهودی و همه جوامع است و این ساده است: زمان برای هشدار گذشته است. من دستور NYPD به ادامه بلافاصله به احضار و یا حتی دستگیری کسانی که جمع آوری در گروه های بزرگ. این است که در مورد توقف این بیماری و صرفه جویی در زندگی. دوره,” او نوشت.

“ما از دست داده اند بسیاری از این دو ماه آخر + من درک می کنم غریزه به جمع آوری به سوگواری. اما اجتماعات بزرگ تنها منجر به مرگ و میر بیشتر + بیشتر خانواده ها در عزاداری. ما این را اجازه نمی دهد. من دستور NYPD به یک استاندارد برای تمام این شهرستان: صفر, تحمل,” او اضافه شده است.

تبلیغات

پلیس شهر نیویورک شکسته اند تا دیگر پس از تشییع جنازه اجتماعی فاصله مقررات قرار داده شده است در محل از جمله چند مجالس ترحیم در Hasidic یهودی, جامعه, مردم, مجله گزارش داد.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoHannity خواستار جمع شدن تهدید به اقدام قانونی بیش از NYT ستون ارتباط او را به COVD-19 مرگ زمان به عمل پدران موسس’ چشم انداز برای مدیریت این بیماری همه گیر محافظه کار نیویورکی اعتماد کومو بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشایی دولت: نظرسنجی بیشتر (D) صادر شده است stay-در-خانه سفارش به دولت اجازه مردم به ترک خانه های خود را تنها برای به دست آوردن ملزومات مانند مواد غذایی و دارو و یا به ورزش در حالی که ماندن حداقل شش فوت دور از سایر افراد است.

شهر نیویورک بیش از 157,000 coronavirus موارد و بیش از 40,500 بستری شدن در بیمارستان. این شهرستان دارای حداقل 11,820 تایید coronavirus کشته و نزدیک به 5,400 مرگ و میر بیشتر از کسانی است که نمی مثبت آزمایشگاه تست اما مرگ که گواهی ذکر شده COVID-19 با توجه به شهر داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im