پادکست ها در شادی است که می تواند کمک به شما در مقابله با COVID-19 مستند

ماندن در داخل خانه در حالی که نیست ؟ ما باید شما پوشیده شده است. برای خود هفتگی پادکست ما یک لیست است که ممکن است کمک به شما در مقابله با نامشخص زمان ما در زندگی است. در دو دهه گذشته محققان در حال مطالعه ما چگونه می تواند به مقابله با احساس نارضایتی است. زمینه روانشناسی مثبت پدید آمده است. شادی بود که در قلمرو فلسفه تا کنون در حال حاضر یک موضوع در روانشناسی ، در اینجا چند پادکست که در مورد آن صحبت کنید.

10 درصد شادتر

این پادکست است که احتمالا قصد دارد در اکثر لیست های شادی است که شما می توانید پیدا کنید. برای مهمانان در دن هریس’ نشان می دهد نه تنها شامل کارشناسان و محققان بلکه برخی از مشهور ترین شخصیت های مانند دالایی لاما. هریس شناخته شده آمریکایی, اخبار, خبرنگار ABC News. هریس پوشش داده است جنگ در افغانستان و اسرائیل و فلسطین و عراق و تولید گزارش های تحقیقی در هائیتی کامبوج و کنگو. پس از به حمله هراس در سال 2004 او نسبت به مدیتیشن و علوم اعصاب. او نوشت: یک کتاب از آن پادکست وام گرفته از نام آن. نشان می دهد که محور مدیتیشن. در یکی از قسمت اخیر (‘چگونه بر خود آسان در یک بیماری همه گیر’) Harris, مصاحبه کریستین نف استادیار در دانشگاه تگزاس در آستین در خود-دلسوزی.

قسمت طول: بیش از یک ساعت (به طور متوسط). موجود در گوگل پادکست اپل پادکست tenpercent.com و بیشتر.

علم از شادی

برکلی دانشگاه خوب بیشتر علم مرکز راه اندازی شد علم از شادی پادکست (به میزبانی Dacher Keltner) در اوایل سال 2018 است. ظرف یک سال آن را دریافت حدود پنج میلیون بار. این عنوان ممکن است نشان می دهد یک نظریه مبتنی بر رویکرد به موضوع شادی در قسمت. تا حدودی درست است. همراه با جذاب مطالعات ما داریم به شنیدن از کسانی قرار داده اند که بر اساس تحقیقات تئوری به عمل. مهمانان در علم از شادی شامل داخل مدیر Pete Docter, رادیو میزبان Krista Tippett, موسیقیدان, تامی, Guerrero, کمدین W. Kamau Bell نویسنده مایکل پولان و بازیگر دانیل وو. نشان می دهد که در حال انجام یک سری ویژه برای COVID-19 مستند. یکی از قسمت اخیر بود به ماندن نزدیک به عزیزان خود را در حالی که جسمی-فاصله.

قسمت طول: 15-به همراه ساعت (به طور متوسط). موجود در گوگل پادکست اپل پادکست greatergood.berkeley.edu و بیشتر.

شادتر با Gretchen Rubin

Gretchen Rubin یک شهر نیویورک وکیل-تبدیل-نویسنده. شادتر پادکست که او میزبان با خواهرش الیزابت, هنر و صنعت, سهام افکار در شادی و عادات است که می تواند کمک به ما را افزایش می دهد ما مثبت دولت از ذهن است. روبین محبوب کتاب پروژه شادی به خود جلب کرد ایده های شادی از فلسفه به پاپ-فرهنگ و همچنین از تجربیات شخصی او. پادکست شبیه به کتاب در این زمینه است. روبین معتقد است که کلید خوشبختی است, اصلاح عادات ما. از این رو به جای اظهار نظر در مورد ایده های فلسفی در شادی و یا تعمق به علم از آن او با تمرکز بر فعالیت های روزمره ما. پادکست ارائه می دهد بسیاری از لیست که شما می توانید دنبال کنید.

قسمت طول: 30-به همراه ساعت (به طور متوسط). موجود در گوگل پادکست اپل پادکست gretchinrubin.comو بیشتر.

Invisibilia

خوب رادیو عمومی ملی را Invisibilia نیست شادی podcast per se. آن را نمی کند به اشتراک گذاری ارسال ها در بهبود تمرکز حواس خود را و یا چه باید بکنید هنگامی که شما احساس می کنید ناراضی. آن را به جای بررسی این موضوعات است که شکل رفتار بشر: تعامل بین انسان و کامپیوتر, یک مرد نابینا با استفاده از echo-location برای دیدن جهان در میان دیگران است. “Invisibilia است که آیا کاوش افکار ما هستند که مربوط به درون ما خواسته, ترس های ما و چگونه آنها شکل اعمال ما و ما نیاز به تعلق و چگونه آن اشکال هویت ما و ما سوخت احساسات بیش از یک عمر. ما بررسی راه های اشیاء روزمره می تواند ما شکل جهان بینی اثرات ما یکدیگر را به خوبی بودن و لنزهای مختلف ما دان” میزبان Alix اشپیگل و هانا روزین می گویند در مورد خود را نشان می دهد.

قسمت طول: 45-به همراه ساعت (به طور متوسط). موجود در گوگل پادکست اپل پادکست npr.org و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>