PNB مورد تقلب: Sebi سیلی مجازات ₹5 کرور در Mehul Choksi دیگران

بمبئی: بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) در روز پنج شنبه سیلی مجازات از 5 کرور در Gitanjali سنگهای با مسئولیت محدود و آن پروموتر Mehul Choksi. این مجازات با توجه به عدم افشا شده توسط این شرکت با توجه به پنجاب بانک ملی تقلب.

این بانک دولتی بود و گفته defrauded به لحن 14,356 کرور توسط Nirav مودی و Mehul Choksi از طریق خود شرکت ها از جمله Gitanjali با صدور نامه جعلی از تعهدات (LoUs).

این بالاترین تا کنون مجازات اعمال شده در شرکت برای افشای موارد نقض. Sebi تصمیم مبتنی بر رفتار شرکت های تکراری به صورت پیش فرض و اصل تناسب.

تنظیم کننده در آن منظور برگزار شد که Gitanjali سنگهای شکست خورده بود به افشای اتهامات تقلب مسطح توسط PNB در فوریه 2018. اتهام تقلب در مواد و اطلاعات نهفته قیمت سهم این شرکت Sebi اشاره کرد.

“بیشتر در مارس 14, 2018, CBI (Central Bureau of Investigation) در ارسال آنها به ویژه دادگاه اعلام کرد که تقلب مقدار Gitanjali شرکت های گروه افزایش یافته 942.18 کرور. اما هیچ آشکار به بورس بودند ساخته شده توسط Gitanjali در این ماده” Sebi گفت: در آن منظور.

سوم مواد اطلاعات مربوط به PNB تصمیم در فوریه 2018 به خاتمه Gitanjali اعتباری محدود است. حتی این بود که اعلام نشده به مبادلات سهام Sebi مشاهده شده است.

Sebi در آن ذکر شده و از همه آشکار گم شده در Gitanjali سهام بورس براده مانند مورد ثبت شده توسط اجرای اداره اقدام توسط CBI و شرکت رسیدگی در شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT).

Sebi همچنین مشاهده یک میزبان کامل از فقدان آشکار از قبیل فرآیندهای باغبانی و حکم دادخواست بین 2012-2017. Sebi شناسایی این اساس ارائه اسناد و مدارک ثبت شده توسط دیگر شرکت گروه NakshatraWorld محدود است.

با توجه به Sebi چنین تکرار پیش فرض با توجه به عدم پایبندی به پایین گذاشته تعهدات سازش در چارچوب قانونی و باید در برخورد با sternly با تحمیل پولی مجازات موثر و بازدارنده

با توجه به اینکه Gitanjali سنگهای در حال حاضر تحت رسیدگی به انحلال بدهی های این حذفیات دراز با Choksi و تمام وقت مدیر Dhanesh Sheth.

“به جای انجام مسئولیت های خود بر اساس رسانه های مختلف گزارش ذکر شده است که Noticee No 2 (Choksi) استعفا مسئولیت های خود را با خروج از کشور در هفته اول ژانویه 2018 روز قبل از اتهام تقلب به نور آمد” گفت: Sebi در سفارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>