سازمان بنادر و دریانوردی مجموعه تا 11 بالا-سطح پانل برای کاهش coronavirus نگرانی

دهلی نو: دولت در روز یکشنبه راه اندازی 11 قدرت گروه به تدوین و اجرای یک طرح جامع برای مقابله با تاثیر نامطلوب coronavirus بحران است. P. K. Mishra, اصلی, وزیر به نخست وزیر, بررسی جلسه گروه در روز یکشنبه.

پانل راه اندازی شده اند تحت مدیریت بحران وارد عمل شده اند و مجاز به آمده تا با طرح و همچنین اقدامات خود را محدود به زمان اجرای یک مقام دولتی گفت که خواست نامش فاش نشود. از 11 پانل نه به رهبری وزیر امور خارجه-سطح افسران یکی از اعضای NITI Aayog و یک مدیر اجرایی NITI Aayog, آمیتا کانت گفت: این مقام.

“این بخش از هزینه صدور دستورالعمل ویژه برای فعال کردن سریع تصمیم گیری در تدارکات-امور مرتبط. هر گروه یک نماینده ارشد از دفتر نخست وزیر و کابینه دبیرخانه برای اطمینان از بدون درز هماهنگی” گفت: این مقام ذکر شده در بالا.

پانل ها را با هم کوک اقتصادی و رفاه اقدامات ارزیابی و پیشنهاد اقدامات اورژانس پزشکی مدیریت اطمینان از تامین اضطراری تجهیزات پزشکی و نگاه به مسائل از ظرفیت ها و منابع انسانی است.

آنها همچنین کار در لجستیک و زنجیره تامین غذا و دارو اطلاعات و آگاهی های عمومی, راه حل عمومی نارضایتی فن آوری و مدیریت داده ها و همچنین مسائل استراتژیک و هماهنگی با سازمان های غیر دولتی و سازمان جهانی.

هند گرفته شده پیشگیرانه گام برای شکستن زنجیره ای از این بیماری همه گیر به گسترش است اما دست و پنجه نرم کردن با یک عقب نشینی از کارگران مهاجر از مناطق شهری به روستاها افزایش خطرات بهداشتی و همچنین اجتماعی و اقتصادی مشکل برای دولت مرکزی و دولت برای مقابله با.

دوم مقام گفت که یکی از پانل ها در تدارکات که آهن را مسائل مربوط به جابجایی کالا. این پنل خواهد شد به ریاست وزیر نوشیدن آب و فاضلاب Parameswaran Iyer. جاده, منشی, Sanjeev Ranjan نیز بخشی از پانل رسمی گفت که او نیز صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

“در مورد هر ارشاد مورد نیاز است این پانل می توانید برای رسیدن به این وزیر کابینه گفت:” اول شد.

در همین حال یک گروه از وزیران به ریاست وزیر دفاع Rajnath Singh روز یکشنبه بررسی در دسترس بودن کلید محصولات ضروری از جمله سوخت و پزشکی است. این می آید در پی گزارش ها از کمبود دارو به دلیل زنجیره عرضه اختلال پس از مستند.

الیزابت روشه و Shreya Nandi کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر