PM برای دیدار با CMs امروز و فردا به بررسی آنلاک استراتژی

دهلی نو:
نخست وزیر نارندرا تنظیم شده است برای برگزاری ماراتن جلسات با وزرای ارشد در روز سه شنبه و چهارشنبه به بررسی استراتژی برای مقابله با covid و برای تصمیم گیری در میزان فعالیت های اقتصادی اجازه داده می شود در آینده.

مودی روز سه شنبه در دیدار با رئیس وزرا و مقامات بالای 21 متحده و اتحادیه سرزمین, که حساب برای تنها 5 درصد از کل موارد در هند. دومین جلسه, در مقابل, با وزرای رئیس معدود کشورهایی است که نه تنها برای حساب ترین covid-موارد مثبت نیز بوده است آمار خروج از دستمزد روزانه کارگران است.

نشست روز سه شنبه خواهد بود با حضور نمایندگان شش اتحادیه سرزمین های شمال شرقی آمریکا و Uttarakhand و هیماچال پرادش در میان دیگران با توجه به یک لیست مشترک با نخست وزیر ترکیه در هفته گذشته است. بدترین آسیب دیده از این کشورها در آسام که در مجموع 4000 مجموع موارد پنجاب با بیش از 3000 موارد و کرالا با بیش از 2400 موارد است.

تعداد کل موارد در این 21 متحده و اتحادیه سرزمین بیش از 19,000 با بیش از 9,600 بهبود و 154 مرگ و میر ناشی از دوشنبه. تعداد موارد در سراسر کشور بیش از 3.32 لاخ که 1.69 لاخ بهبود یافته اند که از دوشنبه. شده اند وجود دارد 9,520 مرگ و میر در سراسر کشور تا روز شنبه به دلیل covid-19.

میان ایالات متحده بیش از حد آمار و ارقام اریب با آسام و تریپورا گزارش 1,000 فعال موارد و مرگ است. دیگر شش کشور در منطقه گزارش داده اند که کمی بیشتر از 900 مجموع موارد و فقط یک مرگ.

مودی دوم جلسه با رئیس وزرای بیشترین تاثیر متحده از جمله ماهاراشترا دهلی گجرات و تامیل نادو چهار متحده است که در مجموع 210,000 کل و در نتیجه حساب برای نزدیک به 65 درصد از ملی بار. ماهاراشترا گزارش کرده است 3,950 مرگ و میر گجرات 1,477 و دهلی 1,327 مرگ و میر.

رئیس وزیران در حال انتظار برای تصمیم گیری در استراتژی های خود را برای ادامه فعالیت های اقتصادی همراه با سخت مستند اقدامات در مناطق قرمز و مهار نمایند.

رئیس وزرای دولت و نه حکومت اشخاص که اعضای ملی دموکراتیک داد انتظار می رود به تکرار تقاضای خود را به صورت مستقیم کمک های مالی از مرکز رسیدگی به خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. کنگره-حکومت Chhattisgarh درخواست شده است تا اجازه داده شود وضعیت وام.

gyan.v[email protected]

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>