نخست وزیر نارندرا مودی بیش از گذشته دو هفته است رسیدن به تاثیرگذاران اجتماعی برای بسیج افکار عمومی در جنگ علیه covid-19 شیوع. مودی برگزار کرده است بیش از یک دوجین جلسات از طریق ویدئو کنفرانس با مذهبی سر و ورزشکاران, در میان دیگران.

روز جمعه نخست وزیر صحبت می کرد به 40 شخصیت های ورزشی به بحث در مورد ایده ها در مبارزه با این بیماری همه گیر و نگه داشتن افراد با انگیزه در سراسر کشور مستند.

لیست ورزشکاران شامل هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند رئیس جمهور Sourav Ganguly اطفال Virat Kohli, Sachin Tendulkar و Yuvraj Singh, هاکی زنان کاپیتان تیم Rani Rampal, بدمینتن, ستاره P. V. Sindhu و قهرمان دو سرعت Hima دس.

مودی ابتکار با هدف ساخت هر شهروند یک ذینفعان در مبارزه با covid-19 گفت: تحلیلگران سیاسی. جلسات با برجسته عمومی شخصیت نیز بخشی از این طرح برای ارسال یک پیام به توده ها.

“ایده این است برای رسیدن به 130 کرور مردم این کشور است. بدیهی است که او نمی تواند صحبت می کنند به همه. همین دلیل است که او صحبت کردن به تاثیرگذاران اجتماعی, مدیریت اعضا و وزرای ارشد در حالی که درخواست از مردم برای تبدیل شدن به یک بخشی از این مبارزه و ارتباط با کل ملت با کف زدن, روشنایی, diyas مشعل یا چراغ قوه” گفت: سانجی کومار مدیر مرکز مطالعات و توسعه جوامع است.

“او در تلاش است برای انتقال به مردم است که دولت نخست وزیر یا وزرای ارشد نمی تواند مبارزه با این ویروس به تنهایی و مردم نیز باید بخشی از این تلاش,” او اضافه شده است.

برای جلوگیری از افزایش موارد مثبت در سراسر کشور, اتحادیه دولت اعلام کرده بود در سه هفته در سراسر کشور مستند آغاز 25 مارس.

نخست وزیر بود و همچنین تعامل با نمایندگان صنایع در 24 مارس رادیو سوارکاران در 27 مارس و اعضای رفاه اجتماعی سازمان ها در 30 مارس.

او همچنین تعامل با سران چاپ و تلویزیون و رسانه ها از طریق ویدئو کنفرانس.

نخست وزیر نیز به طور منظم برگزار می شود جلسات با مقامات ارشد دولتی وزرای ارشد و متخصصان مراقبت های بهداشتی به جلو فشار اتحادیه دولت بسیج استراتژی برای مقابله با جهانی همه گیر.

به شرکت تا مرکز استراتژی و آوردن ذینفعان کلیدی در هیئت مدیره مودی برگزار شد دو دور از ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد در 20 مارس و 3 آوریل و همچنین با AYUSH حرفه ای در 28 مارس و با بخش دارویی نمایندگان در 21 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im