ساعت مودی بررسی هند در پاسخ به Covid-19 با وزرا و مقامات ارشد

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه صورت گرفت سهام از وضعیت همه گیر در کشورهای مختلف و UTs از جمله دهلی نو در دیدار با مقامات و وزرا و نخست وزیر را گفت. جلسه بررسی سطح ملی وضعیت و آماده سازی در زمینه این بیماری همه گیر.

این جلسه با حضور خانه, وزیر, وزیر بهداشت, اصلی, به ساعت, کابینه, وزیر بهداشت, وزیر DG ICMR و دیگر مربوط به انتقال از قدرت شدند.

Vinod پل, عضو NITI, Convenor از قدرت گروه های پزشکی اورژانس مدیریت برنامه ریزی شده و دقیق ارائه در وضعیت فعلی و به احتمال زیاد سناریو از Covid-19 مورد در میان مدت. مشاهده شد که از کل موارد دو سوم در پنج کشور با قریب به اتفاق بسیاری از موارد در شهرستانها بزرگ است. با در نظر گرفتن چالش های مواجه شده بودن به خصوص شهرهای بزرگ آن مورد بحث قرار گرفت برای تقویت تست و همچنین تعداد تخت و خدمات به طور موثر رسیدگی اوج افزایش روزانه موارد است.

“نخست وزیر در زمان شناخت از توصیه های قدرت در شهر و منطقه-حکیم الزامات تخت بیمارستان/جداسازی تخت که مورد نیاز خواهد بود و دستور وزارت بهداشت مقامات به انجام برنامه ریزی اضطراری در مشورت با کشورهای/UTs. او همچنین توصیه وزارت برای اطمینان از مناسب سازی در نمایی از شروع فصل باران های موسمی,” سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در یک نسخه.

در حال حاضر و در حال ظهور سناریو از Covid 19 بیماری در پایتخت مورد بحث قرار گرفت و برنامه ریزی برای دو ماه آینده شد و گفت: باید بررسی كرد. نخست وزیر پیشنهاد کرد که خانه وزیر و وزیر بهداشت باید با تشکیل یک جلسه اضطراری با Lt فرماندار, وزیر دولت از NCT دهلی نو با حضور همه مقامات ارشد دولت هند دولت دهلی نو و مقامات شهری شرکت از دهلی نو به برنامه ریزی هماهنگ و جامع پاسخ برای رسیدگی به چالش های ناشی از افزایش موارد Covid-19.

آن را به ذکر و قدردانی است که وجود داشته اند بسیاری از موارد از کار برجسته انجام شده توسط چند کشور مناطق و شهرستانها در مهار و کنترل شیوع بیماری با موفقیت. این داستان های موفقیت و بهترین شیوه باید به طور گسترده ای منتشر شده به ارائه الهام و ایده های نوآورانه به دیگران است.

این COVID-19 بازیابی رای دادن در کشور است که در حال حاضر در 49.95 درصد با مجموع 1,54,329 بيماران گرفتن درمان این بیماری تا شنبه با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW).

به عنوان بسیاری از 7,135 بیماران مبتلا به این ویروس شده اند درمان در 24 ساعت گذشته در این کشور, وزارت گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>