ساعت مودی تماس برای قالب جدید جهانی شدن مبتنی بر برابری و

دهلی نو:
نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت: این رمان شیوع کروناویروس در معرض محدودیت های فعلی جهانی سفارش و پس از همه گیر جهانی خواهد شد نیاز به یک قالب جدید از جهانی شدن مبتنی بر عدالت و برابری است.

در یک سخنرانی به جنبش عدم تعهد مجازی ملاقات در covid-19 بحران مودی به نام برای نهادهای بین المللی که نماینده بیشتر از جهان امروز است. او همچنین بر نیاز به “ترویج رفاه انسان و نه تمرکز بر رشد اقتصادی به تنهایی.”

بدون نام بردن از پاکستان مودی همچنین ناودان کشور که رئیس جمهور عارف Alvi قبلا در روز دوشنبه با استفاده از نم پلت فرم به متهم هند از تحریک نفرت سخنرانی در برابر هند را مسلمانان و انکار آنها را درمان میان همه گیر.

او به نام نم کشورها برای ایستادگی در کنار هم به اطمینان حاصل شود که جامعه بین المللی و سازمان بهداشت جهانی تمرکز بر ایجاد سلامت ظرفیت در کشورهای در حال توسعه.

این جلسه برگزار شد در این طرح از الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در ظرفیت خود به عنوان رئیس عدم تعهد جنبش است. این اولین بار است که مودی شد در نظر گرفتن بخشی در یک نم نشست. نخست وزیر حضور نداشت نم اجلاس در سال 2016 و 2019. مودی مشارکت در این دیدار به شرح زیر جلسات با کشورهای آسیای جنوبی و G20 توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه در این بیماری همه گیر.

مودی شروع سخنرانی خود را با ارائه تسلیت به افرادی که تا به حال از دست عزیزان خود به این بیماری همه گیر است که برای اولین بار ظاهر در چین در ماه دسامبر. تا به حال آن را آلوده 3.5 میلیون نفر کشته و تقریبا 250000 نفر در 185 کشور و منطقه است.

هند گفت: اختصاص یک ششم از بشریت و یک “کشور در حال توسعه” و “جامعه آزاد.”

“در طول این بحران به ما نشان داده اند که چگونه دموکراسی و نظم و قاطعیت با هم می آیند برای ایجاد یک واقعی جنبش مردم” او گفت با اشاره به مطلب 40 روز مستند دوره های اعمال شده برای دستگیری گسترش این بیماری در کشور از 1.3 میلیارد نفر است.

“هند تمدن می بیند تمام جهان به عنوان یک خانواده به عنوان ما برای مراقبت از خود ما شهروندان ما نیز گسترش کمک به کشورهای دیگر” مودی گفت. هند فرستاده است دارو به 123 کشورهای شریک شامل 59 عضو نم. “ما در حال فعال جهانی در تلاش جهانی برای توسعه درمان و واکسن.”

نزدیک, صفحه اصلی, هند نیز هماهنگ با آن همسایگان به اشتراک گذاری تخصص خود را از طریق آموزش آنلاین جلسه, او گفت:.

بدون نام بردن از پاکستان مودی گفت: “حتی به عنوان جهان دعوا covid-19 برخی از مردم مشغول گسترش دیگر ویروس مرگبار مانند تروریسم به عنوان اخبار و doctored ویدئوها به تقسیم جوامع و کشورها” با اشاره به تلاش های اخیر پاکستان به التهاب و تنش در هند. “اما امروز من می خواهم به تمرکز تنها بر مثبت در آنچه که ما به عنوان یک جنبش می توانید با هم برای مبارزه با این بحران بهداشتی,” مودی گفت.

“Covid-19 نشان داده است ما محدودیت های بین المللی موجود در سیستم. در این پست covid جهان ما نیاز به یک قالب جدید جهانی شدن بر اساس انصاف و برابری و انسانیت” او گفت:. “ما نیاز به نهادهای بین المللی که نماینده بیشتر از جهان امروز است. ما نیاز به ترویج رفاه انسان و نه تمرکز بر رشد اقتصادی به تنهایی,” او اضافه شده است. عادلانه و مقرون به صرفه و به موقع دسترسی به بهداشت محصولات و تکنولوژی برای همه بود و نیاز به ساعت او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>