دهلی نو:
نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه خواست هند ماموریت های خارج از کشور را توجه داشته باشید و شناسایی نوآوری ها و پیشرفت های علمی علاوه بر تجهیزات پزشکی است که می تواند کمک به هند در مبارزه با کروناویروس بیانیه ای از وزارت امور خارجه گفت:.

حصول اطمینان از در دسترس بودن بحرانی منابع و مطمئن شوید که لجستیک زنجیره تامین و حواله بی پیرایه باقی می ماند در طول این دوره از جهانی بوسیله اسباب گردنده از طریق هماهنگی با شرکای خارجی علاوه بر توجه به رشته سرخپوستان با توجه به سفر از محدودیت های اعمال شده توسط دولت ها در سراسر جهان شد و برخی از دیگر دستورات را به سفیران که در پیوست مودی از طریق لینک های ویدئویی از سراسر جهان است.

ویدئو کنفرانس —نخستین رویداد برای ماموریت های هند در سراسر جهان—برگزار شد به بحث در مورد پاسخ به جهانی covid-19 بیماری همه گیر. این آمد در یک روز, S&P رتبه جهانی قطع برآورد آن برای هند رشد تولید ناخالص داخلی برای سال مالی شروع 1 مارس به 3.5% از آن برآورد زودتر از 5.2%. هفته گذشته صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva هشدار داده بود که اقتصاد جهانی می تواند خیره در یک رکود اقتصادی بود که به عنوان بد و یا بدتر از بحران مالی جهانی سال 2008 است.

با توجه به مودی قرنطینه اقدامات در سراسر جهان به یک “اجتناب ناپذیر” قدم برای مبارزه با این بیماری همه گیر, اما آن را نیز “بسیار مهم” بیانیه ای گفت:.

این بود که “بسته شدن جهانی سیستم به صورت گسترده و گسترده تاثیر بر حمل و نقل بین المللی سیستم بازارهای مالی و اقتصاد جهانی” در این بیانیه به نقل از او.

مودی همچنین مشخص اقدامات انجام شده توسط هند برای مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله بزرگترین مستند به عنوان تعدادی از عفونت لمس 1,218 علامت با 32 مرگ و میر تا کنون.

مودی قدردانی از نمایندگان در تلاش خود را برای تخلیه رشته سرخپوستان به عنوان او می خواست آنها را برای اطمینان از سلامت خود و ایمنی و همچنین از دیگران در سفارت. او همچنین به آنها را برای کمک به سرخپوستان تنظیم پناهگاه هر جا که ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان آدرس دیگر مسائل ناشی از آنها ناخواسته اقامت در این کشور بیانیه ای گفت:.

هر چند دور از خانه مودی گفت که هند سفارتخانه ها در خارج از کشور باقی مانده است “کامل شرکت کنندگان” در هند مبارزه با covid-19.

او همچنین کارگردانی نمایندگان “به ماندن هشدار و شناسایی در کشور خود از اعتبار, بهترین شیوه, نوآوری, پیشرفت های علمی و منابع برای تهیه تجهیزات پزشکی برای هند در مبارزه با covid-19. او همچنین توصیه می شود آنها را به مناسب انتشار جدید PM-مراقبت صندوق به بسیج کمک های مالی از خارج از کشور با اشاره به PM-شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری مجموعه صندوق به حمایت از دولت در مبارزه با تاثیر covid-19. تنها سرخپوستان و افراد هندی تبار (PIOs) می تواند کمک به صندوق.

“پس از این بحران نیز اثرات اقتصاد PM توصیه سر از ماموریت ها نیز تمرکز بر حصول اطمینان از که تجارت در لوازم ضروری و تدارکات و زنجیره حواله و غیره در حال تاثیر پذیری از طریق هماهنگی با شرکای خارجی” در بیانیه ای گفت:.

سر از ماموریت ها در 10 کشور جهان از جمله چین, آمریکا, ایران, ایتالیا, آلمان, نپال, امارات متحده عربی, مالدیو و کره جنوبی ارائه دیدگاه های خود را به مودی و دیگران در حال حاضر از جمله وزیر امور خارجه S. Jaishankar و وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla. با توجه به تعداد نمایندگان درگیر آن بود و البته ممکن است برای هر کس به صحبت می کنند یک فرد آشنا با توسعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im