ساعت-led پنل نام رئیس جمهور وزیر سانجی Kothari به عنوان بعدی CVC سابق IAS افسر Bimal Julka به CIC

سانجی Kothari, وزیر به رئیس جمهور انتخاب شده است به عنوان جدید مرکزی هوشیاری کمیسر توسط پرقدرت کمیته به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در.

این کمیته نیز انتخاب شده سابق اطلاعات و رادیو و تلویزیون کار Bimal Julka در حال حاضر در خدمت به عنوان یک کمیساریای اطلاعات به عنوان رئیس جدید کمیساریای اطلاعات در مرکزی کمیسیون اطلاعات.

منابع گفت: توصیه برای انتصاب Kothari و Julka که بازنشسته Indian Administrative Service(IAS), افسران توسط اکثریت تصمیم با مخالفت کنگره رهبر در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury. انتخاب پنل نیز شامل اتحادیه خانه وزیر Amit Shah.

“Kothari و Julka انتخاب شده اند به عنوان بعدی CVC و اداره مهاجرت و شهروندی کانادا گفت:” یک مقام ارشد دولت که نمی خواهید به توان نام برد.

سه عضو پانل نیز تصمیم توسط اکثریت انتصاب Suresh پاتل به عنوان هوشیاری کمیسر و آنیتا Pandove به عنوان کمیساریای اطلاعات.

سفارشات مربوط به قرار ملاقات در انتظار تایید رسمی از رئیس جمهور رام نات Kovind.

کنگره نامیده می روند به تصویب رسید برای قرار ملاقات بعدی مرکزی هوشیاری کمیسر به عنوان “غیر قانونی, غیر قانونی و خلاف قانون اساسی است” و خواستار فوری انداختن تصمیم گیری.

کنگره سخنگوی Manish Tewari گفت: دولت باید شروع تازه روند انتصاب بعدی CVC با دعوت از برنامه دوباره.

“ما خواهان آن است که تمامی مراحل گیریم در تمامیت آن و د نوو روند آغاز شده و با دعوت از برنامه های کاربردی از نو. وجود دارد نیاز به استفاده مناسب از ذهن” او گفت.

Tewari ادعا کرد که آن را روشن است که دولت تا حد زیادی به پنهان کردن و می خواهد CVC به “مهر و موم لاستیک”.

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala همچنین با حمله به دولت بیش انتصاب CVC و CIC و ادعا وجود دارد هیچ جایی برای شفافیت و پاسخگویی و قانون اساسی در فرآیندهای نخست وزیر نارندرا مودی ‘جدید هند که منجر به مرگ برای دموکراسی است.

او گفته است که این ملاقات از CVC و CIC هستند که به صورت خودسرانه در خط “بگيرم يا ja, سیم کارت تالیا, سیم کارت تالیا” (باز کردن کنجد).

“استبداد در بالا قضایی کشنده است برای دموکراسی” او گفت:.

“قرار ملاقات از CVC و CIC شده در خطوط باز کنجد’. خارج کردن نام از جیب و قرار ملاقات است. وجود دارد هیچ جایی به سمت چپ برای شفافیت و پاسخگویی در قانون اساسی فرآیندها و رعایت قانون در مودی جی, ‘جدید هند’,” او متهم در توییتر.

مرکزی هوشیاری کمیسیون است-فساد ناظر مستقل و با وضعیت.

آن رایگان است از کنترل از هر گونه قدرت اجرایی است و مسئولیت نظارت بر تمام هوشیاری و فعالیت در دولت مرکزی علاوه بر ارائه مشاوره به مقامات مختلف در برنامه ریزی, اجرای, بررسی و اصلاح هوشیاری خود را کار می کنند.

مرکزی اطلاعات کمیسیون تشکیل شد و تحت حق دسترسی به اطلاعات(RTI) عمل می کنند و دارای صلاحیت این دادگاه ها بیش از همه مرکزی مقامات عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>