دهلی نو: نارندرا نخست وزیر و رئیس جمهور از کمیسیون اروپا Ursula Von Der Leyen مورد بحث همکاری بین هند و اتحادیه اروپا و در G20 سطح در مبارزه با چالش های مطرح شده توسط گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که تقریبا 400000 نفر در سراسر جهان و ادعا کرد بیش از 17,000 زندگی می کند.

طی یک تماس تلفنی در روز سه شنبه مودی و Von Der Leyen “مورد بحث و بررسی امکان همکاری در G-20 در چارچوب و آینده ویدئو کنفرانس در این زمینه” هند وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:.

رهبران 20 توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه برای پاسخگویی از طریق لینک ویدئو در روز پنج شنبه برای بحث در مورد مسائل مربوط به اقتصادی تاثیر Covid-19 گسترش یافته است.

“نخست وزیر ابراز تسلیت خود را در از دست دادن زندگی در اتحادیه اروپا با توجه به Covid-19. وی با تاکید بر ضرورت هماهنگی و همکاری میان همه کشورها برای مبارزه با این بیماری همه گیر. نخست وزیر همچنین ساکن در اقدامات انجام شده توسط هند به صورت حاوی گسترش عفونت کروناویروس” بیانیه در گفتگو گفت.

“خانم Von Der Leyen ذکر است که نخست وزیر رهبری در نظر گرفتن اقدامات اولیه بوده است کلیدی برای جلوگیری از گسترش سریع این بیماری در هند. او همچنین قدردانی خود را برای کمک های ارائه شده به شهروندان اروپایی در هند در این وضعیت ،

Von Der Leyen با تاکید بر اهمیت حفظ یک منبع ثابت از اقلام ضروری از جمله دارو و هماهنگ تلاش برای تولید واکسن در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im