ساعت اعلام کرد 21 روز در سراسر کشور مستند به عنوان coronavirus تدابیر گرفتن

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد در سه هفته در سراسر کشور “کامل مستند” از نیمه شب سه شنبه در بزرگترین چنین ورزش با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus که آلوده 557 نفر و کشته شدن 10 در کشور است.

“از نیمه شب امروز وجود خواهد داشت کامل مستند. برای صرفه جویی در هند برای صرفه جویی هر شهروند برای نجات شما و خانواده خود را از 12am وجود خواهد داشت یک ممنوعیت کامل پله در خارج از خانه. هر دولت و هر روستا قلمرو اتحادیه است که قفل شده است. این یک گام بیشتر از Janata مقررات منع رفت و آمد. این یک گام است که مورد نیاز است” مودی گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت.

این هوای نامساعد مرحله گرفته شده توسط اتحادیه دولت در کالیبره شیوه ابتدا با یک درخواست تجدید نظر توسط PM هفته گذشته به تمرین “انزوای اجتماعی” یک ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه و ممنوعیت پروازهای داخلی. PM, اما روشن است که خدمات ضروری را ادامه خواهد داد معاف باشند.

“ما در حال ساخت تلاش است که وجود مشکل در زندگی روزمره. ما در حال بدست گرفتن تمام مراحل برای اطمینان مداوم لوازم ضروری.”

سیگنالینگ افزایش تهدید از گسترش Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس مودی گفت: این اقدام شدید بود که لازم است برای حفاظت از دولت هند و سلامت اقتصاد است.

آرون Singhal, ویژه, دبیر, اتحادیه, وزارت بهداشت و درمان گفت: “اعداد (عفونت) آیا نقطه به مرحله 3 نشده است.”

مودی بارها و بارها با تاکید بر وخامت اوضاع و نیاز به خود انزوا و گفت: “انگاری اشتباه فکر می jeopardising زندگی خود را با اعضای خانواده و دوستان و حتی کل کشور است. این می تواند بسیار زیاد آسیبی به هند است.”

“بیست و یک روز از مستند است اما مهم این است که برای نجات شما و خانواده خود را—این است که تنها راه ما” مودی گفت: هشدار: “این خوب است به عنوان یک حکومت نظامی.”

موفق اجرای اقدامات لازم برای جلوگیری از همه گیر توسط هند نیز می تواند راه را برای ملت ایران طرز فکر تنظیم مجدد چیزی است که سعی شده است در این مقیاس برای 1.3 میلیارد نفر از مردم در یک جامعه و ملت است.

“اقدام امروز تعیین خواهد کرد که چگونه ما می تواند به حداقل رساندن تاثیر این چالش در هند است. آن زمان برای نشان دادن صبر و شکیبایی در هر مرحله. این زمان برای شجاعت و نظم و انضباط” مودی گفت.

کارشناسان با استقبال از حرکت می کند اما هشدار داد و چالش های اجرای آن در کشور به عنوان بزرگ و متنوع به عنوان هند است.

“این یک تصمیم خوب گرفته شده توسط نخست وزیر به قفل کردن این کشور در مبارزه با گسترش Coronavirus. تصمیم گرفته شده باشد پس از مشورت با کارشناسان پزشکی. دولت قادر خواهد بود برای اجرای این تصمیم در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک اما چگونه این تصمیم گرفتن های اجرا شده در روستاها. وجود دارد بنابراین بسیاری از روستاها در کشور چه برنامه ای برای اجرای این زمینه گفت:” بدری Narayan یک اللهآباد (هند)-بر اساس تحلیلگر سیاسی.

“دولت نیز باید ارائه کمک های مالی به دستمزد روزانه کارگران و مردم از نظر مالی ضعیف تر بخش به دلیل این نوع از مستند تاثیر آنها را بیشتر و آنها را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای زندگی در شرایطی کار می کنند. بسیاری از نظر مالی ضعیف تر بخش کسب هر روز بنابراین دولت باید با ارائه برخی از کمک به آنها” Narayan اضافه شده است. در آدرس قبلی به ملت در روز پنج شنبه مودی بود آغشته به نیت است که تا به حال او را آورده بازگشت به قدرت در سال 2019 با بیشتر اکثریت از قبل و در دادگاه تجدید نظر به مردم به ماندن در خانه در روز 22 مارس بین 7 و 9 بعد از ظهر به مبارزه با گسترش ویروس.

در آخرین سخنرانی مودی همچنین اعلام کرد 15,000 کرور بسته نسبت حاوی شیوع کروناویروس که او گفته بود برای تست امکانات شخصی, تجهیزات حفاظتی, انزوا, تخت مراقبت های ویژه تخت هواکش و امکانات دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر