بازیکنان GMs هنوز خروشد در مورد Astros’ تقلب

لیگ ملی MVP کودی Bellinger به نام خوزه Altuve و هوستون آستروس برای کشیدن غنائم خود را و گفت که او مشکوک به نگهداری آنها مکر و در فصل گذشته بیش از حد.

“صد درصد” داجرز’ دو بار همه ستاره گفت. “من نمی دانم چرا آنها را متوقف خواهد کرد.”

قرمز پارچ ترور بائر رفت و حتی بیشتر.

“من قصد ندارم به اجازه دهید آنها را به فراموش کردن این واقعیت که آنها در حال منافقان آنها متقلب آنها به سرقت رفته از بسیاری از افراد دیگر و این بازی به خودی خود” بائر به خبرنگاران گفت: در سینسیناتی بهار اردوگاه آموزشی در گودیر, Ariz.

خرید اینترنتی از Astros,’ ثبت نام-سرقت و کلاهبرداری ادامه داد: روز شنبه یک روز پس از هوستون صاحب جیم کرین شد به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار به عذرخواهی است که رنگ توخالی به بسیاری از.

“آنها فریب خورده. آنها مجرم شناخته شدند از آن. و من شنیده ام آن و در عین حال گفت:” اتباع مدیر کل Mike Rizzo که تیم ضرب و شتم هوستون در بازی 7 از سری جهانی در سال گذشته است. “چیزی که به درد من این است که این نهاد یک ابر سیاه بر ورزش است که من دوست دارم. و این درست نیست. کمیساریای را بررسی و متوجه شد که آنها فریب خورده در سال 2017 و 2018. کسی را به گفتن کلمات بیش از وجود دارد: ‘فریب خورده است. و این برای من مهم است.”

سری جهانی MVP Stephen عشق گفت: اتباع شنیده شایعات Astros’ تقلب و با استفاده از جدید شکارچی سیگنال و تغییر آنها در طول بازی بنابراین اگر هوستون تا به حال شده است در تلاش برای سرقت علائم در ماه اکتبر وجود دارد نمی تواند هر چیزی از گذشته خود گردش است که می تواند متکی بود.

ریزو و عشق گفت: مردم از تیم های دیگر به خارج از اتباع به عنوان به زودی آن را به عنوان شناخته شده بود حریف خود را در پاییز کلاسیک خواهد بود آستروس.

“ما تعداد زیادی داوطلب تماس های تلفنی” ریزو گفت: “چگونه به ضرب و شتم آنها و چگونه آنها را به بازی.”

اشاره کرد عشق: “لیگ بسیار کوچک تر از شما فکر می کنم.”

جدید داجرز پارچ الکس چوب تا به حال یکی دیگر پیام برای Astros: نگاه کردن. شده است وجود دارد حدس و گمان هوستون hitters ممکن است در زمینه اقدامات تلافی جویانه از مخالفت با کوزه.

“شما می شود برای گفتن ندارد. منظورم این است که آنها با خراب بسیاری از بچه ها, زندگی,” او گفت:. “اما آن را نمی خواهد تعجب من اگر چیزی شبیه به آن اتفاق افتاده است فقط به صداقت. چرا که من کاملا مطمئنم که آن را احتمالا اتفاق خواهد افتاد. کسی آن را به دست خود و آنها را به حالت تعلیق بیش از هر یک از این بچه ها رو برای بزرگترین رسوایی تقلب در 100 سال است. آن را بسیار جالب وقتی که اتفاق می افتد چون من مطمئن هستم که چگونه آن را به پایان خواهد رسید تا بازی کردن.”

در ضمن چند بازیکن که از سال 2017 Astros تیم صحبت کرد.

“وجود دارد یک خط و قطعا عبور. من می خواهم بگویم متاسفم برای طرفداران لیگ اصلی بیس بال همسالان من و هر کس دیگری که تحت تاثیر این” جدید متس outfielder جیک Marisnick گفت.

متس هم تیمی J. D. Davis گفت که او احساس “شرم” به بخشی از این رسوایی. او همچنین اعتراف کرد نه گفتن حقیقت در ماه دسامبر زمانی که خواست آنچه را که او می دانست از هوستون سطل زباله-کوبیدن طرح گفت: “من واقعا هیچ ایده یا هیچ نشانه.”

Yankees GM برایان Cashman گفت که او فکر آستروس شده بود به شکستن قوانین قبل از کمیسر راب مانفرد منتشر شد گزارش خود در ماه ژانویه است.

“من اذعان کرد که ما تا به حال بسیاری از تبدیل با لیگ اصلی بیس بال تعداد سال گذشته مورد سوء ظن اما داشتن سوء ظن و قادر به اثبات آن دو چیز متفاوت هستند,” Cashman گفت.

جرثقیل در ابتدا گفت که او فکر نمی کنم اومدی نهفته بازی به عنوان Astros برنده 2017 جهان سری, سپس عقب نشینی و گفت: آن را سخت برای تعیین. یانکی ها از دست داده به Astros در هفت بازی AL قهرمانی سری که سال حذف تمام چهار بازی در هوستون.

“من قطعا فکر می کنم آن را به حال یک اثر در همه چیز بدون سوال” Cashman گفت: در یانکی’ اردوگاه در تمپا, فلوریدا. “قطعا Houston Astros شد تنها با یک مزیت بیشتر از مخالفان خود را. این یک واقعیت است. بنابراین من فکر نمی کنم هر کسی می تواند با آن مخالف حتی اگر آنها ممکن است سعی کنید.”

بائر نبود تقریبا پس دیپلماتیک.

“آنها مسخره همه چیز را در مورد همه کسانی که گفته بودند انجام چیزی زیر میز و یا غیر قانونی یا هر” بائر گفت: حول چند ناسزاهای در حالی که با اضافه کردن “در حال حاضر شما در حال دروغ گفتن در مورد عذرخواهی خود را.”

“چه شما انتظار می رود از آنها ؟ کل زمان آنها شده بود فوق العاده بی اعتنا و این بسیار واضح است که آنها فکر نمی کنم آن را تحت تاثیر قرار بازی. آنها احساس می کنند در سمت راست بودند. شما می توانید بگویید یک عذرخواهی جعلی.”

Bellinger گفت: یانکی ها ستاره هارون قاضی سزاوار تر در سال 2017 و پس از انجام داجرز که از دست بازی 7 از سری جهانی به هوستون.

“این بچه ها بودند خیانت به مدت سه سال” Bellinger گفت. “من فکر می کنم آنچه که مردم نمی دانند این است Altuve به سرقت برده یک MVP از قضاوت در ’17. هر کس می داند که آنها را به سرقت برده حلقه از ما.”

افزایش جزئی leaguers: لیگ اصلی بیس بال است که افزایش حداقل حقوق و دستمزد به صورت جزئی بازیکنان لیگ برتر در سال 2021 با توجه به یادداشت های ارسال شده از کمیساریای را به همه 30 تیم به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس.

دو سال پس از موفقیت لابی در کنگره به معاف جزئی leaguers از حداقل دستمزد فدرال قوانین MLB تصمیم گرفتند به آن دسته از بازیکنان که افزایش دستمزد بین 38% و 72%. بازیکنان در rookie و کوتاه فصل سطح خود را به حداقل هفتگی پرداخت مطرح شده از $290 $400 و بازیکنان در کلاس را از $290 $500. دو-یک پرش از $350 به $600 و Triple-A از $502 به $700.

جزئی leaguers پرداخت می شود تنها در طول فصل و عدم دریافت دستمزد در offseason یا بهار آموزش. که به معنی سه گانه-یک بازیکن می تواند کسب 14000 دلار در طول پنج ماه فصل و فصل بازیکنان در پایین ترین سطح می تواند $4,800 در طول سه ماه فصل است.

به طور خلاصه: سرخپوستان شروع پارچ مایک Clevinger (13-4 فصل گذشته) را در سمت چپ عمل جراحی زانو بعد از آسیب در طول بهار و تمرین آموزش و خواهد بود 6-8 هفته. … حذفی نزدیک تر جاش Hader خود را از دست داده مورد داوری علیه این تیم و کسب درآمد $4.1 میلیون به جای دلار خود را به 6.4 میلیون درخواست یک تصمیم گیری است که کاهش یافته است بازیکنان به 1-6 در جلسات این سال است. … نهایی جزئی-لیگ قرارداد و رفتن به بزرگ-لیگ برتر بهار آموزش بودند سابق یک چپ دست تامی Milone (آرام) سابق یک اولین baseman ان آلونسو (بریوز) و امداد کوزه بروکس Pounders و عرشه مک گوایر (اشعه).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>