برنامه ریزی برای کنترل آسام گاز و آتش فرستاده شده به مرکز; محلی هم بزنید بر عملیات نفتی

گواتی:
کارشناسان از جمله کسانی که از سنگاپور شده اند که جزئیات پیش نویس طرح برای کنترل آتش سوزی در یک گاز به خوبی در آسام را تینسوکیا منطقه به اتحادیه وزارت نفت و گازهای PSU عمده نفت هند محدود (نفت) در بیانیه ای گفت.

طرح ارائه شده به وزارت کشور کشیده شد تا به درپوش به خوبی توسط یک تیم از کارشناسان از M/s هشدار سنگاپور همراه با کسانی که از ONGC و نفت در حالی که اولین بار از تجهیزات بسیج از ONGC-Sibsagar رسیده Duliajan خواهد شد و فرستاده شده به سایت پس از بازرسی توسط کارشناسان.

خودرو حامل تجهیزات از ONGC-Rajamundry نیز به آسام.

فروغ در روغن Baghjan گاز به خوبی آغاز شد که در ژوئن 9 زیر عمده فوران چاه نفت در تاریخ 27 مه بود و هنوز هم مواج اما میزان آن شده است موجود به خوبی با آتش مناقصه نگهداری آماده در سایت به دستگیری هر گونه حوادث از فلش آتش بیانیه ای گفت:.

دو آتش نشان از نفت درگذشت, پس از آتش در روز سه شنبه.

تولید و عملیات در چاه های گاز و نفت در چاه های نفت را تحت تاثیر قرار بود توسط محاصره قرار داده تا مردم در مناطق مختلف این منطقه است.

در ضمن آسام وزیر Sarbananda Sonowal بررسی وضعیت غالب در یک نشست سطح بالا در اینجا برای ارزیابی میزان خسارت ناشی از آتش سوزی و اثر آن بر محیط زیست از مناطق اطراف آن.

او کارگردانی تینسوکیا دولت های منطقه برای انجام یک ارزیابی دقیق از آسیب ها و ارائه های پزشکی و کمک های دیگر به مردم ماندن در امداد اردوگاه به گفته یک مقام ارشد رئیس دفتر وزیر.

در علاوه بر این به موجود 12 امداد اردوگاه دو بیشتر تنظیم شده است برای تخلیه روستاییان. Sonowal نیز خواسته دولت های منطقه به گسترش همکاری نفتی ONGC و سازمان های دیگر در تلاش خود را به آتش کشیده خیس کردن در گاز هست. اضافی دبیر کل Maninder سینگ و اضافی اصلی کنسرواتور از جنگل (حیات وحش) M K Yadava را ترک کرده اند برای Baghjan پس از وزرای ارشد بخشنامه. سینگ خواهد انجام یک تحقیق به Baghjan به خوبی آتش حادثه و ارائه گزارش ظرف 15 روز در حالی که Yadava خواسته شد به بررسی اثرات این حادثه بر محیط زیست و بوم شناسی مناطق اطراف آن. این تینسوکیا معاون کمیسر نیز تنظیم برای زمین مورد نیاز برای باقی مانده پخش منطقه, سایت پناهگاه و کنترل منطقه و آب اضافی مخزن.

تست پمپ و موتورهای کمکی و تجهیزات برای تخمگذار از تحویل خطوط مورد نیاز برای تأمین منابع آب از Dangori رودخانه در حال پیشرفت هستند نفت بیانیه ای گفت:. نیروهای پلیس مستقر شده اند در سایت های دولت های منطقه و هیچ نامطلوب حادثه از نظم و قانون گزارش شده است که تا کنون در سایت رسمی گفت.

اما تولید و عملیات متوقف شده است و یا اختلال در 66 حلقه چاه نفت و گاز 13 حلقه چاه توسط دانشجویان سازمان ها و مردم محلی در Makum, Barekuri, Hapjan, Lankashi, Nagajan, Hebeda و Dhakul مناطق در منطقه نفت بیانیه ای گفت:. نفت خام حمل و نقل از طریق کامیون سوخت گیری انجام شد و با کمک امنیتی در مکان های مختلف در حالی که برخی از کامیون سوخت گیری می کنند که به دلیل محاصره توسط مردم محلی آن را گفت. از دست دادن 638 تن متریک نفت خام تولید از 66 حلقه چاه نفت و 0.46 میلیون متریک استاندارد متر مکعب در روز (MMSCMD) گاز طبیعی از چاه های گاز گزارش شد تا روز پنجشنبه به علت محاصره این شرکت گفت. گزارش زیر از لرزش در روستاهای اطراف, نفت, است تماس, شمال شرق موسسه علوم و تکنولوژی (NEIST), جرحت به انجام یک بررسی برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه ناشی از لرزه خیزی با توجه به فوران چاه نفت در این بیانیه اضافه شده است. این مواج دود از آن به خوبی دیده می شود می تواند از فاصله بیش از 30 کیلومتر و گاز فوران چاه نفت برای نزدیک به دو هفته بود در خطر انقراض تنوع زیستی در Dibru-Saikhowa پارک ملی و Maguri-Motapung تالاب.

دو مقام از نفت شده اند به حالت تعلیق به اتهام غفلت از وظیفه در گاز و همچنین سایت, در حالی که نشان می دهد علت اخطار صادر شده است به جان انرژی Pvt Ltd, برون سپاری اپراتور خصوصی است.

یک پیل ثبت شده در Gauhati دادگاه عالی روز چهارشنبه در برابر نفت, جان, انرژی مرکز و دولت برای PSU عمده Baghjan گاز و فوران چاه نفت و پی در پی آتش سوزی که آسیب دیده اند زندگی و خواص در این منطقه است.

یک شاه نیز ثبت شده است در برابر نفت و جان انرژی برای فوران چاه نفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>