Plan B برای پوشیدن لباس عروس

چند هفته قبل از این مستند که راج کاپور نوه Armaan Jain, ازدواج کردم, به مناسبت جاست گرند. این mehndi در جین’ در جنوب بمبئی پنت هاوس های sangeet graced با این که که از بالیوود و زیادی دریافت در سالن یک هتل پنج ستاره است. مهمانان مخلوط ورزشی نام طراح مانند Sabyasachi ابو جانی Sandeep Khosla, آنیتا Dongre و خام انبه. این یک جشن از بهترین هند دوخته شده است.

این است که در حال حاضر رفتن به تبدیل شدن به یک نادر بودن. یکی از اصلی ترین حامیان این کشور حدود 50 میلیارد عروسی صنعت مد هند. اما با Covid-19 “این ممکن نیست [یا بسیار بعید است] که هر اجتماعات بزرگ خواهد بود مجاز گذشته 20 یا 40 نفر. تمام صنایع مرتبط با مراسم عروسی در مشکل عمیق می گوید:” خیاط Tarun Tahiliani. این شامل مد. “مراسم ازدواج هستند که بخش عظیمی از کسب و کار ما; مدل از آن رانده می شود.”

Tarun Tahiliani and a few of his designs

Tarun Tahiliani و تعداد کمی از طرح های خود را

چشم بر ارزش

با دستورات موجود لغو و یا بهینه سازی مناسب برای صمیمی تر مراسم عروسی, لباس عروس برای makeover کامل است. Ritu کومار doyenne از مد هند می گوید: “مزین و تئاتر باید در صندلی عقب در حال حاضر و پس از همه چیز در حال رفتن به بسیار ساده تر و شخصی تر است.”

پانسمان به صورت دیجیتال

  • لباس در حال حاضر خواهد شد ساخته شده برای این دوربین به عنوان یک جریان زنده خواهد بود که به لحاظ اجتماعی-مسئول مسیر. Malhotra اشاره می کند که پانسمان مهم باقی خواهد ماند “این که آیا و یا آفلاین اما دیجیتال زیبایی شناسی به این معنی شما نیاز به توجه به جزئیات”. عروس را به فروشگاه با یک حادثه چشم.

این خواهد شد در نتیجه سود کمتر برای طراحان و به خصوص couturiers. “طراحی لباس در هند است که تنها برای مراسم عروسی بر خلاف غرب که در آن آنها باید گالاس یا بزرگ سیاه و سفید کراوات جمع آوری اعانه. طراحان در حال حاضر باید در ساخت بیشتر ready-to-wear جدا می گوید:” Tahiliani. پست-Covid عروس می تواند در واقع به مراتب شیک تر از او قبل از Covid همتای بود که نیاز به یک سبک اصلاح. “ما به ظرافت بیشتر و ظرافت است. من شگفت زده در چگونه برخی از عروس عینک لباس است که آنها نمی تواند راه رفتن و یا که می تواند کبودی آنها. آن را به حال تبدیل شدن به مانند لباس جدید امپراتور” او مشاهده.

اکثر طراحان را متوقف کرده اند دریافت enquires در طول مستند. Manish Malhotra هند یکی از برترین طراحان می گوید که در میان چند عروس که رسید از او دیده می شود یک تغییر در طرز فکر. “آنها می خواهند ارزش آن پول یا لباس. آنها می خواهند چیزی است که ساخته شده است مسئولانه است و تکرار شایسته,” او می گوید و اضافه می کند “زیبایی شناسی طراحی من تغییر نمی دهد, اما آن را فقط ممکن است وفق دهند.”

K Radharaman and saris from The House of Angadi

K Radharaman و ساری از خانه Angadi

نوستالژی کارت

ساده زیبایی, اما می تواند به نفع طراحان که کار با handloom. “هر چیزی دستباف تبدیل خواهد شد بیشتر مربوط به زمان بود. مردم می خواهند به بازگشت به ریشه های خود را و جهان, ارزش” می گوید K Radharaman موسس-مدیر عامل شرکت در بنگلور را خانه Angadi. تاکید کرد که از آنجا که آنها با استفاده از خالص زری و نخ ابریشم وجود دارد تفاوت بين جدید ساری و یکی ساخته شده از 100 سال پیش او اضافه می کند که مشتریان به دنبال پایداری در راه عملی. “به عنوان یک خانه طراحی کار با handloom ما با ارائه طرح های است که تبدیل خواهد شد گرامی ترکه.”

طراحان نیز بیشتر به کار با از پیش عاشق و ترکه پارچه. “طراحی لباس است که به احتمال زیاد برای دیدن احیای متعلق به قبل از کلاسیک مانند Banarasi ساری می گوید:” کومار. Repurposing — چیزی کارینا کاپور لگد کردن در سال 2012 زمانی که او تا به حال در قانون gharara شده برای عروسی خود را — می تواند تبدیل به یک روند بزرگتر بیش از حد. کومار می گوید او خواهد بود “خوشحال به کار بر روی یک مادر lehenga که او می خواهم خریداری شده از ما”. در واقع Malhotra به تازگی متقاعد عروس با موروثی قطعه برای عروسی خود را به جای خرید یک لباس جدید. “Repurposing بازیافت و upcycling در هسته پایداری و ما باید با تمرین آن را در کسب و کار ما,” او می گوید و توضیح داد که او را باز به بازسازی موروثی قطعه به عنوان جدا.

Manish Malhotra’s designs

Manish Malhotra طرح

فاصله اجتماعی, خرید

پست مستند, خرید باقی مانده است یک گزاره ترسناک. عروسی نشان می دهد و نمایشگاه ها — کلید درآمد ژنراتور کوچک و اواسط اندازه مد برچسب ها — نیست برنامه ریزی شده و مستقل شاخص در نظر گرفته امن تر از مراکز خرید یا بازار. “کسانی که با فروشگاه های بزرگ کار می کنند با brides-to-be, توسط تمرین های اجتماعی فاصله و با استفاده از کنترل دما و ضد عفونی کننده. حتی در فروش ما اختصاص خواهد اسلات; بیش از هفت مشتریان در 8 ، 000 فوت مربع فروشگاه می گوید:” Tahiliani. مجازی مشاوره نیز برداشت تا به عنوان سرایدار-رانده خرید. “این در واقع باعث می شود تعامل شخصی تر و راحت تر. ما نیاز به انطباق و درک چگونه به استفاده از فضای دیجیتال می گوید:” Malhotra.

پوشش نقره ای? “هنگامی که ما یک واکسن کل این گفتگو را تبدیل به بی ربط می گوید:” Tahiliani. در ضمن Malhotra انتظار دارد همه چیز را به بازگشت به “طبیعی” پس از دو فصل. شاید عشق ما از مراسم عروسی می تواند تبدیل به این دلیل است که صنعت مد بازیابی سریع تر از انتظار می رود.

A home wedding, with designs from Sanjay Garg’s Raw Mango

خانه عروسی با طرح های از سانجی Garg خام انبه

نگاه به آینده

سانجی Garg خام انبه وزن در

خواهد بزرگ, چاق, هندی, عروسی تغییر دهید ؟

آن را قطعا زمان را برای چیزهایی به بهبود می یابند و در این صورت برای پوست معمولی تا احتمال ظهور. همه ما می دانیم که وجود دارد بیش از حد وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر. این زمان بسیار خوبی برای ما به ویرایش ما ارائه و منعکس کننده در راه رو به جلو. عروسی هنوز هم جشن و شادی وجود دارد خواهد بود یک تغییر رفتاری و بیشتر در نظر گرفته شود انتخاب های ساخته شده وقتی که می آید به چه چیزی برای پوشیدن دارم. من امیدوارم که مردم پشتیبانی محلی و وطنی کسب و کار و صنعتگران که منجر به پایدار اکوسیستم برای همه است.

چقدر مهم است که لباس عروس به کسب و کار شما?

آن را درک عمومی که ساری باید محدود به موارد تشریفاتی مانند مراسم عروسی و جشن. من می خواستم به هر دو سوال پوشاک قابلیت و چه مناسبت می پوشند مخفف در جامعه ما است. نام تجاری ما است نه لزوما رانده شده توسط این بازار اما آن است که قطعا بخش مهمی از آن است که قطعا رفتن به تحت تاثیر قرار با بسیاری از مراسم ازدواج و رویدادهای ایستاده لغو و یا به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>