پیتسبورگ روزنامه متهم به سانسور و محرومیت سیاه خبرنگاران از پوشش تظاهرات

یک روزنامه پیتسبورگ مواجه است گسترده انتقاد از خبرنگاران پس از سردبیران آن متهم شدند برای جلوگیری از سیاه خبرنگاران از پوشش تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و محرومیت بیشتر پوشش تظاهرات پس از آنها تحت فشار قرار دادند.

خبرنگار الکسیس جانسون از Pittsburgh Post-Gazette در بیانیه ای گفت که او برداشته شد و از این روز در اعتراض به پوشش دوشنبه گذشته پس از سردبیران گرفت موضوع را با یک صدای جیر جیر او نوشته شده مقایسه آسیب های ناشی از برخی از تظاهرکنندگان به خرابکاری گسترده و littering ناشی از کنسرت شرکت کنندگان.

تبلیغات

جانسون گفت: در بیانیه منتشر شده توسط روزنامه پیتسبورگ صنفی اتحادیه به نمایندگی از روزنامه نگاران محلی که سردبیران او اطلاع داد که او می تواند برداشته شود از پوشش تظاهرات به دلیل درک تعصب. مایکل سانتیاگو یک عکاس خبری در این روزنامه گفت: این خبر بار که او منع شده است از پوشش به عنوان به خوبی.

اعتراضات اخیر در این شهر و دیگر در سراسر ایالات متحده برای روز پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. تصویری از دستگیری او نشان داد یک افسر قرار دادن گردن خود را در دست به دستبند, مرد غیر مسلح برای چند دقیقه.

“در روز یکشنبه, روزنامه, انجمن صنفی پیتسبورگ عضو الکسیس جانسون نوشته شده خوش خیم جیر تلقی پس از بحث و مغرضانه توسط Pittsburgh Post-Gazette مدیریت است که آن را منع او بعد از همه اعتراض های مرتبط با پوشش. این منطق پوچ و فریبنده. این حرکت را خفه یکی از معدود سیاه, خبرنگاران, کاغذ,” او نوشت.

“به همین ترتیب یکی از عکاسان ما از رنگ که توییتی برای حمایت از الکسیس شده و محروم از پوشش تظاهرات. این است که پس از به خطر انداختن امنیت شخصی خود و با گاز کشته شده توسط پلیس به منظور PG خوانندگان اخبار در مورد آنچه اتفاق می افتد در شهرستان خود را,” او اضافه شده است.

تبلیغات

پس از این حادثه این مقاله سردبیران رفته اند بیشتر اعلام کرد که تمام پوشش تظاهرات خواهد شد و با توجه به جانسون.

ویراستاران در پست-روزنامه را بلافاصله بازگشت درخواست برای نظر.

“را به عنوان اگر آن را به اندازه کافی بد برای کشتن داستان و محدود کردن روزنامه نگاران که ابراز همبستگی با اتحادیه همکار تحت محاصره مدیریت گفت: چندین عضو انجمن صنفی که اعتراضات دیگر نمی خواهد تحت پوشش دوره است. و اعتراض-داستان های مربوط به برنامه ریزی برای شنبه کشته شدند, بدون شرح,” او گفت:.

در بیانیه انجمن صنفی به نام در پست-روزنامه ویراستاران برای بازگرداندن دو خبرنگار در اعتراض به ضرب و شتم و رزومه پوشش تظاهرات.

“لغو بان خود را و اجازه می دهد این روزنامه نگاران برای پوشش به یاد ماندنی ترین جنبش حقوق مدنی در بیش از 50 سال” انجمن صنفی گفت. “جلوگیری از مقابله به مثل در برابر آنان قرار گرفته است. تحقق ماموریت خود را با به اندازه کافی و اخلاقی پوشش اعتراضات و مسائل مربوط به.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>