پیل در زمینه SC به اجرای قانون گزارش کمیسیون به محدود کردن سخنرانی نفرت

دهلی نو: BJP رهبر Ashwini Upadhyay در روز پنج شنبه ثبت درخواست در دادگاه عالی (SC) به اجرای قانون کمیسیون در گزارش سخنرانی نفرت. درخواست استدلال می کند که نفرت سخنرانی به شدت “بر برادری و عزت و وحدت ملی و یکپارچگی”.

این درخواست همچنین ادعا کرد که دولت به هیچ چیز پس از سال 2017 به اجرای قانون گزارش کمیسیون که شامل توصیه به محدود کردن نفرت سخنرانی.

Upadhyay به دنبال مسیرها از راس دادگاه به طور مستقیم با دولت هند را به “گام های مناسب برای اجرای توصیه های گزارش کمیسیون حقوق هیچ-267”.

بحث ناهنجاری در قوه مقننه Upadhyay اعلام کرد که در بخش 123 نمایندگی از مردم, قانون تجدید نظر بر اساس دین و نژاد و طبقه اجتماعی و یا زبان و غیره. و تبلیغات از احساسات دشمنی بین طبقات مختلف تشکیل فاسد عمل اما کمیسیون مستقل انتخابات نمی تواند منظور بررسی حتی زمانی که مدل رفتاری است که در نیروی.

جالب اینجاست که این مقررات اعمال می شود تنها در طول دوره از انتخابات است. وجود دارد هیچ ارائه به چالش فاسد عمل از یک نامزد که از انتخابات از دست داده.

در این طومار همچنین ادعا میکند که بیان نفرت است که اغلب ساخته شده در طول انتخابات ، این نفرت سخنرانی های ساخته شده برای جلب حمایت از یک حزب خاص و نامزد است که در برابر این نکته اساسی از یک حاکمیت سوسیالیستی دموکراتیک و سکولار جمهوری اسلامی مانند هند درخواست می خواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>