پیرز مورگان: تهمت باید زانو در دفتر بیضی در برنامه زنده تلویزیونی به متحد کردن کشور

انگلیسی, تلویزیون صبح میزبان Piers Morgan به نام رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpProsecutors ادعا Avenatti ممکن است نقض شرایط از زندان آزاد بولتون قصد دارد به انتشار کاخ سفید خاطرات در اواخر ماه ژوئن: گزارش منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بیشتر به زانو در برنامه زنده تلویزیونی از دفتر بیضی استدلال دوشنبه که چنین حرکت بزرگ ممکن است اطمینان حاصل شود گشتند.

مورگان سابق سی ان ان پر بیننده میزبان و حامی رئیس جمهور, ساخته, سخن گفتن در نظر قطعه برای ایمیل های روزانه به عنوان تظاهرات بیش از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید در 25 مه خود را وارد کنید هفته سوم.

“از شروع اعتراضات رئیس جمهور انجام داده است چیزی جز پور ‘هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود’ سوخت بر روی شعله های آتش, اقدام به عنوان یک تفرقه lightening rod با آتش زا شعارهای” مورگان نوشت. “هنوز بیشتر از او به شدت و بیشتر از او قول به “تسلط بر’ معترضین بیشتر تن-ناشنوا و خارج از لمس او به نظر می رسد – به عنوان توفنده تصویب رتبه بندی نشان می دهد.”

تبلیغات

مورگان گفت که او ارائه مشاوره در مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسونبنیامین (بن) جزایر CarsonBarr: “من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه’ تهمت مقامات ادعا می کنند هیچ سیستمیک نژادپرستی در پلیس به تظاهرات رفت و برگشت ما روز شنبه را نشان می دهد – پاول ‘می تواند در هر راه حمایت از” مغلوب ساختن پیشی جستن را برای رای دادن بایدن بیشتر نشان می دهد در طول سی ان ان ظاهر در روز یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به بحث در مورد نژاد مسائل مربوط به این هفته است.

“اگر رئیس جمهور تهمت واقعا می خواهد برای ایجاد یک بیانیه در مورد نژاد و وحدت یکی که سنگ تمام جهان و سپس با آمریکا, مردم, مشاهده, زنده در تلویزیون, او به سادگی باید به زانو در دفتر بیضی,” سابق “شاگرد” شرکت کننده نوشت. “در یک لحظه خیره کننده تهمت می تواند در درمان بسیاری از زخم متحد کردن خیلی از کشور و کاملا احتمالا خود را دوباره انتخاب شود.”

رئیس جمهور مسیرهای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenThe منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها دموکرات ها به دنبال شیر به خشم بیش از جورج فلوید خشونت پلیس: بیایید جدی — آموزش can’t touch this بیشتر با 7.8 درصد در RealClearPolitics رای گیری به طور متوسط با دو نامزد در حال اجرا گردن و گردن در کلید میدان نبرد متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی را صرف تعطیلات آخر هفته و تکرار تماس های خود را برای “نظم و قانون” و کم اهمیت جلوه دادن اندازه در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس.

در مقابل بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiDemocrats به دنبال شیر به خشم بیش از جورج فلوید لیبرال: که ” علم ” قرار ما به این باور ؟ Pompeo انفجار چین: ‘عاطفه تلاش برای بهره برداری از جورج فلوید مرگ غم انگیز” بیشتر (کالیفرنیا.) رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSheldon Whitehouse آگهی دموکرات را به نبرد در برابر تهمت قضائیه ایران نماینده مجلس خواستار سنا برای تایید مایکل بسته به عنوان سر از آمریکا در سازمان رسانه ای مک کانل بلوک قطعنامه در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن در طول درمان از معترضان بیشتر (n. y.) و دیگر رهبران دموکرات زانو طول یک لحظه سکوت در مدت کوتاهی قبل از رونمایی بسته های قانونی پلیس اصلاحات دوشنبه.

قانونگذاران زانو به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه به عنوان یک ادای احترام به فلوید غیر مسلح آمریکایی آفریقایی مردی که پس از یک در حال حاضر-سابق مینیاپولیس افسر پلیس دوخته زانو خود را در Floyd گردن در طول بازداشت که در طول زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>