عکاس Sephi Bergerson است که با استفاده از FaceTime برای گرفتن فریم از مستندات در سراسر جهان

“من شده اند بیدار عملا 24/7 از آنجا که این پروژه لگد می گوید:” Sephi Bergerson از طریق تلفن. اسرائیل عکاس از یک پرتغالی ویلا در گوا شده است یکی از عکاسان در نظر گرفتن عکاسی از راه دور به یک سطح جدید با توجه به COVID-19 مستندات در سراسر جهان — با استفاده از FaceTime در یک پروژه با عنوان “پرتره از جهان در مستند’ یا ‘مستند جهان در مستند.’

گوا-عکاس بر اساس دیدگاه است که این پروژه در ابتدا نتیجه رشد خستگی از این مستند اضافه کرد: “من فقط شروع به تیراندازی برخی از دوستان است و من بیشتر بیشتر من به آن را کردم. بنابراین ما به پایان رسید تا با قرار دادن یک صفحه وب و تلاش برای رسیدن به بیشتر مردم در سراسر جهان است. سپس متوجه شدم که در واقع این پتانسیل را دارد که واقعا مهم سند تاریخی… ما همه در این با هم است; هر کس در همان وضعیت است. من صحبت با مردم در حال حاضر در تهران, کویت به ایالات متحده و اسرائیل و آلمان و… هر کس یک داستان!”

“53 days quarantining alone. Life can be mundane and repetitive, but I find that routine helps keep the brain active and the hope alive, even if it’s something as little as tending to my mint plant while looking out at the street every day.” Adam Awad, Cairo, Egypt. April 30th, 2020

“53 روز quarantining به تنهایی. زندگی را می توان دنیوی و تکراری اما من پیدا کنید که روال کمک می کند تا نگه داشتن مغز فعال و به امید زنده است حتی اگر آن چیزی به عنوان کوچک به عنوان رسیدگی به گیاه نعناع در حالی که به دنبال در خیابان هر روز.” آدم Awad, قاهره, مصر. آوریل 30th, 2020 | عکس های اعتباری: Sephi Bergerson

Sephi که به کتاب های منتشر شده مانند هند داستان پیروزی بیش از فلج اطفال و خیابان مواد غذایی از هند, توضیح می دهد: “ما در حال تجربه یک تکتونیکی تغییر در تاریخ عکاسی نیز نه فقط از زمین است. ما نقل مکان کرد به دور عکاسی و ما در نظر گرفته هرگز چیزی شبیه به آن. در زمان عادی برای جمع آوری یک نمونه شبیه به این را یک عمر و هزینه های بالا; اما در حال حاضر من تیراندازی در سراسر جهان از گوا با انتشار صفر! اگر کسی به من گفته بود سه ماه پیش من می تواند انجام چیزی شبیه به این من نبوده است قادر به آن را تصور کنید.”

گرفتن حق قاب

روند گرفتن تصویر سمت راست نیاز به همکاری گسترده بین Sephi و موضوع. “این موضوع نیاز به یک مقدار زیادی بیشتر درگیر از آنها خواهد بود به طور منظم در یک شلیک” او توضیح می دهد. پس از ارسال او تصاویری از خود را در صفحه اصلی Sephi demarcates مکان های مورد علاقه و درخواست این موضوع را به موقعیت خود را در نقاط مختلف رو به جهت خاصی بسته به زمان از نور خورشید و محیط اطراف است. پس از نهایی زمان و محل شلیک در خانه این موضوع یک تماس FaceTime لگد کردن 15 دقیقه در پیشبرد برای گرفتن لحظه ای کاملا.

Jared and Emmaline Chan in the hotel room in Melbourne Australia. This is their last day in Australia and they are going into quarantine for 14 days in Kuala Lumpur, separately. April 26, 2020.

جارد و random dance things چان در اتاق هتل در ملبورن استرالیا است. این است که خود را روز گذشته در استرالیا و آنها در حال رفتن به قرنطینه به مدت 14 روز در کوالالامپور به طور جداگانه. مارس 26 سال 2020 است. | عکس های اعتباری: Sephi Bergerson

Sepho خندان می افزاید: برقراری ارتباط دوربین با زاویه کج ارتفاع فریم و غیره — شده است یک فرایند دشوار و ساخته شده است که او بهتر است ، “من سپاسگزار برای افرادی که همکاری کنند و من احساس می کنم که من هیجان جلب در. پس از آن معمولا یک تجربه بسیار سرگرم کننده!”

چرا FaceTime?

  • Sephi آزمایش های مختلف تصویری-تماس نرم افزار برای پیدا کردن یک حق برای ‘پرتره از جهان در مستند.’ FaceTime مناسب بهترین دلیل زمانی که یکی طول می کشد یک عکس از صفحه نمایش در طول تماس حاصل تصویر تنها موضوع نه شخص گرفتن تصویر. WhatsApp گوگل و سیستم عامل های دیگر این امکان را ندارید.

قابل پیش بینی تصاویر low-fi اما Sephi اشاره می کند که کیفیت پایین تصاویر (از آن است که یک تصویر بعد از همه) را یک جذابیت به آنها. این قاب ها jazzed تا با برخی از حداقل دانه در اینجا وجود دارد. “من در اطراف با FaceTime عکاسی قبل از” او اشاره می کند “و به نظر من این تصویر به یک محصول عکاسی, اما من واقعا هرگز ساخته شده است تلاش برای پیدا کردن نور به طور مستقیم به ساخت ترکیب برای تدوین محتوا و یا ساخت یک مفهوم است. این بود که مجبور شد بر من چون من تا به حال هیچ چیز دیگری برای انجام این کار!”

صحبت در meta-کیفیت او می گوید “این یک سازش به دلیل این است که تنها ابزار ما و این کیفیت است که از آنچه که ما می توانید دریافت کنید. در چند سال گذشته ما تجربه دموکراسی عکاسی; هر کس یک دوربین خوب, دوربین بر روی تلفن های خود را و بسیاری از تصاویر گرفته شده است. در حال حاضر این گوشی فقط دوربین, اما آن را نیز تسهیل شلیک; تلفن در دسترس است با این همه مردم در سراسر جهان است که باعث می شود این پروژه امکان پذیر است.”

همانطور که برای تصویر خود به خود آن است و نه زندگی می کنند عکس, یک ثانیه و نیم ضبط از آنچه که اتفاق می افتد و کیفیت پایین خواهد بود. پس از آن است که آنچه در آن است. با راه جهان در حال رفتن, تجاری, عکاسی در حال رفتن به نوبه خود و از راه دور عکاسی در حال رفتن به تبدیل شدن به برجسته تر و فن آوری را قادر خواهد ساخت با کیفیت بالاتر فایل آمده از این. در حال حاضر تصویر دیجیتال پلاروید از قرن 21 است.”

Angie Ramani- Rohart & Ludovic Rohart on Diani beach, Kenya.

انجی Ramani – Rohart & لودویک Rohart در Diani, ساحل, کنیا. | عکس های اعتباری: Sephi Bergerson

تا کنون برخی از مهمترین و چشم نواز فریم در مجموعه ای شامل یک زن جوان و گربه او را در ویلیامزبرگ بروکلین ایالات متحده آمریکا; نوازنده Benny Dayal در خانه اش در بمبئی هند; Sephi بزرگتر دختر Liah Shadra در Rishon LeZion اسرائیل; یک زن جوان در حیدرآباد, هندوستان یک زن و شوهر در ساحل, در کنیا; و یک زن و شوهر در اتاق یک هتل در ملبورن استرالیا است. Sephi مشتاق به کار با بیشتر مردم از مکان های مختلف در سراسر جهان تا مطمئن شوید که این پروژه یک مستندات تاریخی برای نسل های آینده. “هیچ کس در حال رفتن برای فراموش کردن این زمان,” او به این نتیجه میرسد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>