فیلیپین روزنامه نگار شناخته شده برای بررسی Duterte محکوم از ‘سایبری افترا’

فیلیپینی-آمریکایی روزنامه نگار با سابقه بحرانی پوشش فیلیپین جمهور رودریگو Duterte به اعدام محکوم شد “سایبر افترا” در روز دوشنبه افزایش نگرانی رو به رشد محدودیت در آزادی بیان در کشور است.

ماریا Ressa و همکار Reynaldo سانتوس جونیور محکوم شدند و تحت یک قانون تصویب شده در سال 2012 به جرم طیف گسترده ای از اینترنت-بر اساس جرائم از جمله سرقت هویت و افترا سی ان ان گزارش شده است.

مقاله ای در مورد, منتشر شده در بخش اخبار آنلاین سایت Rappler تاسیس Ressa که در همان سال, مرتبط, ثروتمند, فیلیپینی, تاجر به قاچاق مواد مخدر و قاچاق انسان است. هر چند آن را به قبل از قانون به اثر رفت دادگاه تصمیم گرفت که یک اصلاح اخیر ساخته شده به مقاله تشکیل یک چاپ از کل قطعه.

تبلیغات

Ressa و Rappler سایت قرار داده شده اند تحت anti-قوانین مطبوعات در گذشته که بسیاری ادعا کرده اند که قصاص برای سایت مهم پوشش Duterte را جنگ با فروشندگان مواد مخدر را ترک کرده است که بیش از 5000 مرده رسمی شمارش.

“ما را حفظ خواهد کرد مبارزه با” او در بیانیه ای گفت: پس از حکم با توجه به سی ان ان. “من به شما درخواست تجدید نظر به روزنامه نگاران در اتاق فیلیپین شده اند که گوش دادن — برای حفاظت از حقوق خود را. ما به معنای یک داستان عبرت انگیز. ما به معنای شما را به ترس. بنابراین من درخواست تجدید نظر دوباره. نترس. به دلیل آن را به شما نمی استفاده از حقوق خود شما آنها را از دست بدهند.”

Ressa وکیل ادعا که اصلاح شده به مقاله به مبلغ یک “نقطه تغییر” و به صورت “با انگیزه های سیاسی.”

“اگر افترا شده است راه بازگشت را در سال 2012 تغییر در نقطه گذاری نمی توانست چاپ است که, افترا,” JJ Disini سی ان ان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>