فیلادلفیا حمل و نقل سازمان تغییرات ماسک سیاست پس از ویروسی تصویری از کشیده شدن اتوبوس

فیلادلفیا حمل و نقل باطل است سیاست محرومیت از مسافران با استفاده از خدمات خود را بدون پوشش چهره پس از ظاهر نشان پلیس به زور از بین بردن یک فرد از یک اتوبوس.

جنوب شرقی پنسیلوانیا حمل و نقل سازمان (SEPTA) هفته گذشته با صدور یادداشت ترغیب مشتریان به پوشیدن پارچه صورت پوشش در هنگام استفاده از اتوبوس خط به عنوان بخشی از تلاش برای محافظت از مسافران و کارکنان از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. SEPTA گفت که این سیاست بر اساس راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

در پی این حادثه SEPTA گفت که “سیاست دیگر نمی خواهد اجرا” با توجه به گزارش.

تبلیغات

“در حالی که SEPTA خواستار سواران خود را برای پوشش چهره کسانی که حاضر نمی شود منع ورود به سیستم” SEPTA گفت.

ظاهر در رسانه های اجتماعی در هفته گذشته یک گروه از افسران پلیس فیلادلفیا کشیدن یک مرد بود که با پوشیدن یک ماسک و یک شهر ، این ویدئو که ویروسی رفت و باعث واکنش حاضر نشان داد چهار افسران کشیدن مسافر از اتوبوس به عنوان او بارها و بارها لعنت.

مردی که نه شناخته شده بود دستگیر و یا ذکر شده پس از حادثه, ABC News گزارش شده است. SEPTA و اداره پلیس فیلادلفیا در حال گزارش بررسی این موضوع.

اداره پلیس فیلادلفیا در بیانیه ای گفت که ماموران در صحنه وارد شدند و پس از یک گزارش که SEPTA مسافر تا به حال بارها و بارها رد یک راننده اتوبوس است و با توجه به ترک.

“PPD ماموران وارد در محل و پس از آگاهی از راننده درخواست نیز دستور داد که مرد را به ترک اتوبوس چندین بار” پلیس فیلادلفیا گفت. “مرد دوباره حاضر در نقطه ای که او از لحاظ جسمی و حذف توسط افسران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>